Karls

Użytkownicy
 • Content Count

  919
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Karls last won the day on October 17 2019

Karls had the most liked content!

Community Reputation

175 Excellent

About Karls

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak telefon się restartuje to najgorzej... pełny log tylko po kablu przez ADB według mojej wiedzy.
 2. Na pewno przez ich apkę da się BLIK-iem w sklepie zapłacić ale czy zbliżeniowo to już nie wiem - jakiś inteligent mógł to zrobić tak, że po prostu GooglePay Ci wywoła.
 3. Nie mówię tu o Mi9, ogólnie GP po tym co czytam wydaje się wadliwy - na różnych telefonach ludzie na niego narzekają, więc chyba lepiej unikać jak jest taka opcja.
 4. Nie korzystam z Google Pay. Jeśli Twój bank oferuje alternatywnie swoją aplikację to lepiej idź w tę stronę, z GP wiecznie ludzie mają problemy.
 5. Tak właśnie. Przy czym nie wiem czy z tym Castem to wina telefonu czy boxa czy ogólnie MIUI11 bo tam gdzie podlinkowałeś to z absolutnie różnymi modelami telefonów ludzie piszą. Zagmatwana sprawa.
 6. Nie wiem jaką masz wersję Mi Box, mnie na 4k działa przesyłanie obrazu. I tu jeszcze trzeba rozróżnić ekran bezprzewodowy od casta. Mi Box nie jest wykrywany jako urządzenie wspierające Casta (ekran bezprzewodowy działa bez problemu), podczas gdy telewizory sąsiadów mi znajduje. Także zakładałbym, że raczej problem jest po stronie box i tego, że jest na androidzie TV 8.0. Ewentualnie tego, że MIUI 11 nie może się ze starym androidiem 8.0 dogadać, bo ktoś tam twierdził, że na MIUI 10 to ponoć działało, przynajmniej na niektórych modelach.
 7. W sumie to większość tych niby błędów co ludzie tu mają da się naprawić wgrywając soft od nowa, lub czyszcząc dane (wszystkie lub tylko wybranych aplikacji). Przykładowo ten czynnik linii papilarnych - wyczyszczenie danych "In-display fingerprint", dodanie palca od nowa i restart telefonu - i działa jak trzeba. Nawet jak jakiś bug się pojawia po aktualizacji to nie ma co od razu wieszać psów że "znowu zepsuli", bo większość to problemy spowodowane przez pozostałości i śmieci na telefonie a nie realny problem z romem. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 8. A co mieli naprawiać jak to nie było zepsute?
 9. Jak u was z czytnikiem linii papilarnych? Ja musiałem dodać od nowa odciski a i tak czasem jakby się coś zakręciło i którego palca bym nie przyłożył to nie chce odblokować. A innym razem działa z kolei jak błyskawica. Nie wiem w czym rzecz.
 10. Faktycznie... próbowaliście wgrać starą wersję apki aparatu? Mam na myśli z romu 11.0.6?
 11. Również potwierdzam - zmiana języka na angielski + odpalenie pro, powrót do polskiego - i działa. Czyli w sumie nie błąd romu tylko tłumaczenia. @antykat - tak motywy działają na regionie Polska, nie mam takiego komunikatu jak opisałeś.
 12. Nie, chociaż z tego co wiem to nie jest kwestia systemu a wersji aplikacji, google nie wypuszcza jednocześnie aktualizacji na wszystkie urządzenia. Porównaj sobie numerki. A z tym błędem - to co, na global int nigdy się nie zdarzyło, że nic im nie weszło? No bez przesady w to chyba nikt nie uwierzy.
 13. Pewnie wystarczy apkę aparatu z 11.0.6 wyciągnąć i wgrać jedną na drugą. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 14. Jakie wy błędy widzicie? Na 11.0.6 nie jestem w stanie nic wymienić, teraz na 0.7 dopiero coś im z trybem pro w aparacie nie wyszło. Nie twórzcie mitów bo jeszcze ktoś uwierzy i później będzie żałował [emoji1]. A reklamy na normalnym EEA, nie syfmiui, są domyślnie włączone. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka