Jump to content

Karls

Użytkownicy
 • Posts

  1,058
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Karls last won the day on July 12 2020

Karls had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Karls's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done

Recent Badges

206

Reputation

 1. No właśnie ja mam problem bo po VoWiFi dzwoni a po VoLTE i tak mnie na HSDPA przełącza. Chyba trzeba będzie jeszcze raz do operatora się odezwać? Czy jest coś co mogę zrobić sam?
 2. Ktoś pytał o VoLTE / VoWiFi na stocku bez roota. Chociaż przyznaję, trzeba było na BOK do operator napisać, bo inaczej tych opcji nie było mimo użycia kodów.
 3. Też mam 12.5.2 ale serio nie ma na co czekać, nie zauważyłem by coś istotnego uległo zmianie. Gdyby dali nam 12.5 Enchanced to może, a tak to poprawki bezpieczeństwa i niewiele ponad to.
 4. Swojego czasu napisałem tutorial ale chyba już poszedł do kosza bo nie mogę znaleźć. Generalnie na EEA możesz zwyczajnie wgrać Magiska jak na każdy inny rom.
 5. @grzegorz1982 odpowiem po kolei: 1. Global i EEA to dwa różne romy. 2. Tak, bo musisz zrobić wipe. Inaczej niemal na pewno system nie wstanie. 3. Tak, można mieć root na EEA. 4. Jest, zawsze możesz puścić komendę przez ADB. Ale czy to nie spowoduje jakiś problemów na xiaomi.eu, to już ciężko powiedzieć, z doświadczenia wiem, że to dosyć kapryśny rom.
 6. Wiem, że trochę nie na temat, ale jest sens bić się o HD na takim małym ekraniku? Pewnie i tak wygląda to w porządku.
 7. Dzięki, faktycznie, od razu wyskoczyła. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 8. Ciekawe, ja mam dalej 12.0.4 na EEA.
 9. Wiesz, tu gdzie zazwyczaj się ruszam to też jest względnie płasko. Ale pod kątem wypadów w góry szukam czegoś z wysokością. Wahanie +/- kilkanaście metrów jest lepsze iż wypłaszczenie stoku gdzie od podstawy do szczytu możesz mieć i kilkaset.
 10. A próbowałeś kalibrować barometr? Niektórzy pisali, że im pomogło.
 11. Ok, wracając do tematu: czy Amazfit Bip U Pro będzie rejestrował wysokość podczas treningów? Być może będę miał możliwość zrobić podmianę na ten model, choć musiałbym ze 100-150 zł dołożyć i chciałbym się upewnić zanim się zdecyduję, żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.
 12. No to co, w zasadzie opaska do zwrotu? Bo takie nagrywanie treningu to poza płaskim, miejskim terenem w zasadzie jest bezużyteczne. Bubel po prostu.
 13. Czyli co, na opasce pokazuje Ci wysokość, a w Zepp nie jest zapisywana? To po co te dane jak to się nie rejestruje? No i największe pytanie po co w Zepp wykres wysokości jak jest bezużyteczny?
 14. Bez sensu, przecież wysokość jest częścią namiaru GPS. Głupi Endomondo na telefonie bez czujnika ciśnienia bez problemu kreślił wysokość, to czemu opaska miała by go wymagać? A w takim razie jeśli by nawet założyć, że masz rację to czemu pokazuje początkową wysokość, tylko później jej nie zmienia? Coś za dużo mi się tu nie klei w tej wersji.
 15. Hej, mam problem z Amazfit Band 5 - podczas treningu nie wykrywa mi zmian wysokości. Pokazuje linię płaską, po prostu na poziomie jakiejś jednej wartości np. 140 m. Nie ważne czy pójdę w górę czy w dół, cały czas jest to traktowane jak bym szedł po płaskim. Jak to naprawić? Cały ślad nagrywa mi dobrze, razem z mapą tylko ta wysokość jest zbugowana.
×
×
 • Create New...