Jump to content

Karls

Użytkownicy
 • Content Count

  1,051
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Karls last won the day on July 12 2020

Karls had the most liked content!

Community Reputation

206 Excellent

About Karls

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe, ja mam dalej 12.0.4 na EEA.
 2. Wiesz, tu gdzie zazwyczaj się ruszam to też jest względnie płasko. Ale pod kątem wypadów w góry szukam czegoś z wysokością. Wahanie +/- kilkanaście metrów jest lepsze iż wypłaszczenie stoku gdzie od podstawy do szczytu możesz mieć i kilkaset.
 3. A próbowałeś kalibrować barometr? Niektórzy pisali, że im pomogło.
 4. Ok, wracając do tematu: czy Amazfit Bip U Pro będzie rejestrował wysokość podczas treningów? Być może będę miał możliwość zrobić podmianę na ten model, choć musiałbym ze 100-150 zł dołożyć i chciałbym się upewnić zanim się zdecyduję, żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.
 5. No to co, w zasadzie opaska do zwrotu? Bo takie nagrywanie treningu to poza płaskim, miejskim terenem w zasadzie jest bezużyteczne. Bubel po prostu.
 6. Czyli co, na opasce pokazuje Ci wysokość, a w Zepp nie jest zapisywana? To po co te dane jak to się nie rejestruje? No i największe pytanie po co w Zepp wykres wysokości jak jest bezużyteczny?
 7. Bez sensu, przecież wysokość jest częścią namiaru GPS. Głupi Endomondo na telefonie bez czujnika ciśnienia bez problemu kreślił wysokość, to czemu opaska miała by go wymagać? A w takim razie jeśli by nawet założyć, że masz rację to czemu pokazuje początkową wysokość, tylko później jej nie zmienia? Coś za dużo mi się tu nie klei w tej wersji.
 8. Hej, mam problem z Amazfit Band 5 - podczas treningu nie wykrywa mi zmian wysokości. Pokazuje linię płaską, po prostu na poziomie jakiejś jednej wartości np. 140 m. Nie ważne czy pójdę w górę czy w dół, cały czas jest to traktowane jak bym szedł po płaskim. Jak to naprawić? Cały ślad nagrywa mi dobrze, razem z mapą tylko ta wysokość jest zbugowana.
 9. A jakieś szczegóły? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 10. Lepiej działający czytnik to lekko za mało, żeby znosić zagięte krawędzie i dziurkacz .
 11. To tak nie działa . To jest Xiaomi, oni mają coś takiego jak "beta Stable" który puszczają do losowych osób. Jak nie będzie stwarzał problemów to go przemianowują na normalny Stable i dają wszystkim. W przeciwnym wypadku wycofanie. Stąd moje zapytanie, bo zwykle wszystkie już w pełni oficjalne releasy są związane z ogłoszeniem na forum MIUI. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 12. Nie jest to czasem jakieś beta stable? Forum MIUI milczy o takiej wersji.
 13. Nie da się włączy licznika danych, to jest na sztywno. W wersji China jest licznik, w Global latarka, nie wiem czemu tak. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 14. No fakt, jak używałem TWRP to zawsze z Magiskiem, może być tak, że bez niego się nadpisze systemowe. A co do CTS profile i certyfikacji to stare tricki już nie działają? Na pierwszy był dodatkowy moduł do dogrania, a co do drugiego to trzeba było dodać sklep google do MagiskHide + ewentualnie przepakować Magiska z losową nazwą pakietu. Może być też potrzebne wyczyszczenie danych sklepu, bo może sobie zapamiętać brak certyfikacji. Oczywiście certyfikacja zadziała tylko jeśli profile CST uda się naprawić.
 15. Możesz i tak i tak, tylko przez TWRP będziesz potrzebował pełnej paczki z romem, nie OTA. TWRP zostanie, powinieneś zrobić factory reset (wpie data, dalvik, cache). Sformatowanie /system też nie powinno zaszkodzić. Tylko drobna uwaga - nie wiem jak jest na Mi9 bo akurat na tym modelu nie używałem TWRP, ale może być potrzebne wgranie paczki typu "no-verity-opt-encrypt" bo może system się położyć na weryfikacji, przez otwarty BL. Co do Magisk, to niech napisze ktoś kto używa, w teorii powinien działać, ale jak jest na prawdę to nie wiem.
×
×
 • Create New...