Jump to content

eNse

Użytkownicy
 • Posts

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by eNse

 1. Cześć, od jakiś 2-3 miesięcy mam częste problemy z połączeniami telefonicznymi. Mianowicie niekiedy gdy ktoś do mnie dzwoni, na ekranie połączenia pod danymi rozmówcy pojawia się "Przekazywanie połączenia" i w momencie gdy odbiorę w słuchawce jest głucha cisza i nie reaguje czujnik zbliżeniowy i nie blokuje ekranu. Połączenie niby jest odebrane, czas nabija jednak żadna ze stron się nie słyszy. Podobnie jest gdy ja próbuję zadzwonić - numer się wybiera, ponownie jest napisane przekazywanie połączenia i w słuchawce głucha cisza - również ekran się nie wygasza. Rozwiązaniem na to jest restart urządzenia, lub próbowanie do skutku (czasami po kilku próbach połączenie odbywa się prawidłowo). Problemy z zasięgiem nie są możliwe, wiecznie pełny zasięg LTE, w dodatku VoLTE i VoWiFi odpalone. Telefon był w związku z tym na wymianie płyty głównej - nie pomogło. Problem z kartą sim odrzucam, w innym urządzeniu działa bez problemu, tak samo zmiana slotu karty sim nie pomaga. Spotkał się ktoś z czymś takim?
 2. @witek_77 Skąd wziąłeś oryginalną baterię? Bo mi serwis odmówił wymiany przy okazji wymiany płyty głównej twierdząc że może ona była winowajcą drenażu i nie chce mi się z nimi bić
 3. Czy ja wiem? Miałem w Mi5 i po pół roku już też łapała szybko zadyszkę
 4. A podłącz indukcję do innej ładowarki albo zmień kabel w ładowarce
 5. A co jest nie tak z ładowaniem bezprzewodowym? U mnie działa jak działało po wyciągnięciu z pudełka.
 6. Ale bateria nie jest zajechana, trzyma bez problemu ponad dobę jednak czuję ze to nie jest już to co było na starcie To chyba logiczne skoro telefon ma 1,5 roku.
 7. Przecież ktoś stronę czy dwie do tyłu wypowiadał się że wymienił w CCS baterię, albo na jakiejś grupie to czytałem i jakoś serwis nie robił problemu po ponad roku użytkowania Nie spróbujesz to się nie dowiesz, ja zamierzam się zgłosić, jak się nie uda to sprzedaje i tyle.
 8. U mnie to samo, jakoś po nowym roku jedynie zamierzam odesłać go do CCS na wymianę baterii i przynajmniej kolejny rok wtedy jeszcze będzie użytkowany
 9. W końcu naprawili automatyczna jasność, już nie wariuje w pomieszczeniu. A przynajmniej póki co
 10. Dobrze wiedzieć że nie jestem jedyny z problemem czujnika oświetlenia.. Jeśli ktoś z Was się upora z tym problemem, to mam nadzieję że się podzieli co i jak bo nie da się uzywać automatu na chwilę obecną, te same objawy - jedna wielka dyskoteka w pomieszczeniu.
 11. U mnie auto-jasność działa, ale w ciemniejszym pomieszczeniu wariuje do tego stopnia że samo ściemnia-rozjaśnia cały czas ekran mimo braku różnicy w oświetleniu.
 12. Dokładnie jest tak jak mówi @galakty. Mi też obcięło przynajmniej 1h sotu na każdym ładowaniu, a używam telefonu dokładnie tak samo jak wcześniej.
 13. Zauważyłem kolejny problem, mianowicie jasność wyświetlacza po wybudzeniu na ekranie blokady. Wygląda to tak, że po podświetleniu jest jakby skręcony na niską wartość, dopiero po odblokowaniu telefonu rozjaśnia się do docelowej zadanej wartości. Ktoś jeszcze tak ma?
 14. Wygląda to jeszcze gorzej niż u mnie @TED
 15. Możesz mi przytoczyć ten post? Bo nie wiem gdzie szukać @galakty
 16. Myślałem o tym, ale w obecnych czasach jak nie masz roota to nic nie zobaczysz @galakty
 17. No dobra, to może ma ktoś pomysł jak wytłumaczyć takie zużycie prądu jak u mnie? Dzieje się tak przy każdym cyklu, bateria nie była doładowywana.
 18. No nie, to u mnie na pewno nie jest kwestia tapety bo nie toleruję właśnie takich wynalazków więc od razu ją zmieniłem.
 19. Mam podobne problemy.. Na 11'tce miałem Sot na poziomie 5-5,5h. Teraz na 12 przy tym samym użytkowaniu i tych samych apkach 4 do 4,5h.
 20. Chyba że ktoś nie robił wipe, wtedy nie ma się co układać
 21. Odbiegając od tematu płatności i belki przełączników.. Czy tylko mi wyraźnie słabiej bateria trzyma czy mi się wydaje?
 22. No to u mnie w ING również nie ma opcji płacenia po odblokowaniu, dlatego chciałbym mieć spokojną głowę że nikt przynajmniej nie dobierze mi się do przełączników. Ale jak zwykle Xiaomi musi coś spieprzyć
 23. Jaka aplikacja do płatności?
 24. To Wy sobie sprawdźcie czy tylko przy podświetlonym ekranie blokady nie da się zapłacić Ustawione wszystko dobrze
×
×
 • Create New...