Jump to content

grzegorz1982

Użytkownicy
 • Posts

  295
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grzegorz1982

 1. Czy UPC działa Wam VoLTE I VoWifi? Bo nie wiem gdzie szukać przyczyny, bo przenosząc numer tego samego dnia zaktualizowałem ROM.
 2. Mam ustawiony jako modem Orange Poland Mi wiedo rozmowy pokazały sie na VoLTE, na defaultowym modemie (wtedy nie działał mi brak id rozmówcy)
 3. Jak włoze kartę SIM do Samsunga DO to wszystko mi działa, Mi9 nie działa mi VoWiFi, parę razy zdazyło mi się że w wybieranych numerach mogłem nawiązać połączenie wideo (miałem trzy opcje sms, zielona słuchawka i zielona kamerka) raz mi się udało z samsungiem a raz miałem komunikat że odbiorca nie może i zostało zrealizowane jako zwykle połączenie. Dodam że w opcjach mam włączone VoLTE jak i VoWiFi.
 4. Jak odpalić VoWiFi i połączenia wideo? Zrobiłem tak jak mi podpowiedzieliście ale tylko zadziałało VoLTE (z identyfikacja dzwoniącego). Wcześniej przed zmiana modemu (programem activity luncher) udało raz mi się nawiązać połączenie wideo. Teraz po wybraniu operatora orange pl bo nic innego nie mam z dopiskiem polska nie działa mi nadal VoWiFi i Wideo połączenia.
 5. Udało mi się zmienić modem na Orange Polska (...eu/Orange/commerci/poland/mcfg...) innej wersji nie znalazłem z dopiskiem Polska. Po tej zmianie VoLTE zadziałało ale VoWiFi już nie. Jak sprawdzam stan IMS to mam tylko aktywne: aktywacja IMS:zarejestrowana, VoLTE:dostępny, pozostałe trzy usługi tj. VoWiFi, połączenia wideo, interfejs UT "niedostępny"
 6. Tylko jaka wersje mam ściągnąć aplikacji activity luncher? Bo w sklepie google jest tego trochę Może jakiś krotki instruktaż?
 7. Mam telefon w Play tak jak pisałem ani VoLTE ani VoWiFi mi nie działa, tak jak powinno. Volte jak ktoś dzwoni to wyświetla mi się numer nieznany a VoWiFi nie działa wogóle.
 8. Mam ROM 20.9.10 na poprzednich to samo się działo (przy volte id rozmówcy nieznany i vowifi nie działa), dlatego nie korzystałem, nie wiem czy to kwestia ROMu miuipolska czy czegoś innego, ewentualnie przejdę na ROM Global.
 9. Co zrobić aby po włączeniu VoLTE w Play jak ktoś do mnie dzwoni nie wyświetlał się jako numer nieznany? Czy jest to do naprawienia?
 10. Chce aktywować VoLTE i Wi-Fi Calling w Play, po włączeniu tej funkcji jak ktoś do mnie dzwoni wyświetla mi się jako numer nieznany, czy jest jakiś sposób jak to naprawić ?
 11. Mam pytanie, wyświetla mi się w powiadomieniach ikonka lokalizacji, mimo że lokalizacja jest wyłączona. Czy ktoś wie jak ja wyłączyć albo sprawdzić jaka aplikacja korzysta w danej chwili z lokalizacji? Dodam że w ustawieniach ochrona prywatności nie ma żadnej aktywnej aplikacji która korzysta z lokalizacji.
 12. Ten "kropki" przełączają mi miedzy środkowym a dolnym aparatem. A górny jest czas czas nieużywany.
 13. Poszukuje motywu który będzie wyświetlał więcej opcji o pogodzie, z tego co udało mi się znaleźć to motyw: EBM i Spanish Version (ten drugi to po hiszpańsku gdyby nie ten defekt był by super)
 14. Jak w opcjach aparatu można przestawiać się miedzy nimi lub gdzie to się ustawia z którego ma korzystać? To co zaobserwowałem to korzysta tylko ze środkowego aparatu.
 15. Mam pytanie, mam ustawione wibracje przy dotknięciu i za każdym razem jak telefon przechodzi w tryb oszczędzania energii to po powrocie do trybu standardowego wibracje mam wyłączone? Jest szansa aby to ustawić na stałe ?
 16. Ja zauważyłem ze dwie karty sim nie pracują jednocześnie gdyż jak w ustawieniach ustawie "Tylko sieci LTE" to na jednej z kart znika zasięg.
 17. Czy na ROMie xiaomi.eu mogą pracować jednocześnie dwie karty sim w LTE ? Zauważyłem ze jak wybiorę w ustawieniach preferowany typ sieci na tylko LTE, to na jednej z kart ginie zasięg. W w ROMie global ta opcja działała.
 18. Tak jak pisałem wcześniej nie mogę ustawić innych dźwięków w aplikacji SMS dla dwóch kart sim. Jak zmienie dla 1 to druga ma to samo, A w ustawieniach dźwięku-> powiadomienia i na dole SMS wogole to nie działa mimo ze ustawie inne dziwki to w momencie przyjścia sms mam dźwięk powiadomienia. Dokładnie tak jak w filmie powyżej, to u mnie nie działa.
 19. Dzięki za podpowiedz, faktycznie ten sposób działa, ale czy wiesz czy można ustawić inne dzwieki dla dwóch kart sim. Bo jak zmieniam dla pierwszej to automatycznie zmienia sie na drugiej.
 20. Mam problem z dźwiękami SMS, w ustawieniach dźwięku->powiadomienia->SMS mam ustawione inny dzwonek niż dla powiadomień ale w momencie odebrania SMS zamiast dźwięku sms mam dźwięk powiadomienia, czy xiaomi.eu tak to działa czy przyczyn szukać gdzie indziej ?
 21. zoltan78 Za duży wybór po prostu, dlatego chciałem ukryć to co w PL nie działa TD-SCDMA. PS. czy u Ciebie to samo jest ?
 22. Po przejściu na ROM xiaomi.eu mam takie coś Na ROM-ie Global nie było aż takiego wyboru. Jak można się pozbyć tych nie potrzebnych ustawień.
 23. Przesz szukanie nowej wersji ROMU przez telefon nic nie pokazuje o nowej wersji, na stronie MIUI.com jest do ściągnięcia nowa wersja MIUI 11.0.5, czy to jest ta wersja niedopracowana co można poczytać w komentarzach i dlatego telefon nie wyświetla tej aktualizacji ?
 24. Jeśli miałeś na myśli panel sterowania > zdarzanie aplikacjami > uprawnienia > inne uprawnienia > uprawnienia to mam tam 9 aplikacji ale wszystkie maja nadane "odmów"
×
×
 • Create New...