grzegorz1982

Użytkownicy
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grzegorz1982

 1. Jeśli miałeś na myśli panel sterowania > zdarzanie aplikacjami > uprawnienia > inne uprawnienia > uprawnienia to mam tam 9 aplikacji ale wszystkie maja nadane "odmów"
 2. Co jakiś czas włącza mi się "skanowanie Wi-Fi" jak mogę sprawdzić jaka aplikacja włącza mi te skanowanie ?
 3. Dzieki za info. Przy okazji jak bym chciał wrócić do zablokowanego BL jak mam tego dokonać ? oprócz instalowania ROMu Global.
 4. Czy przy probie odblokowania BL dane użytkownika są kasowane ? Bo po uruchomieniu programu Mi Unlock mam komunikat "Unlock will erase user data". Dane użytkownika to np. zdjęcia kontakty, ustawienia...? Jakie dane się traci?
 5. Ostatnio sprawdzałem SOT i jest non stop włączone Wi-Fi mimo ze jest wyłączone, gdzie szukać jakiś ostawień aby w SOT było ze Wi-Fi jest wyłączone a nie pokazywało ciągłego niebieskiego paska o włączonym Wi-Fi.
 6. Ale ja nie mam żadnego szkła (telefon nowy, przyszedł zaplombowany), jak bym miał to mógłbym go podejrzewać.
 7. Nie mam żadnego szkła. Dopiero zamierzam kupić. Musze idealnie trafiać w ikonki bo inaczej duże prawdopodobieństwo ze przeskoczy na drugi pulpit, a wystarczy ze wykonam ruch klikając w ikonkę i się delikatnie palec przesunie po ikonce i już mam drugi pulpit. Tak jak by dotyk był za czuły prawo/lewo.
 8. Po przesiadce z Mi5 na 9 denerwuje mnie dotyk, nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy ten typ tak ma, ale bardzo często zdarza ze zamiast kliknąć w dana ikonkę (aplikacje), przeskakuje mi na drugi pulpit, jest to dość irytujące. W poprzedniku tego nie było.
 9. Czy można odinstalować aplikacje np. googola zainstalowane fabrycznie przez producenta ? Nie mam ROOT-a, ani odblokowanego BL.
 10. Czy między EEA a Global można instalować ROMy bez odblokowania BL? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 11. Czym się rożni ROM Global od EEA ? Z oficjalnej polskiej dystrybucji jaki ROM jest wgrany ?
 12. Proline ma dziwne zapisy np. polska dystrybucja a w opisie importer/dystrybutor Proline... domyślam się ze ta nie ma wsparcia serwisowego CCS tylko wskazany przez nich serwis. A chce kupić z oficjalnej polskiej dystrybucji .
 13. W jakim sklepie polecacie kupić 9 aby nie było problemu z GW itp. oprócz autoryzowanych sklepów gdzie cena jest 1899zł
 14. Czy ktoś z Was był użytkownikiem Mi5 i ma porównanie odnieś czasu pracy na jednym ładowaniu?
 15. Mam na myśli oficjalny odtwarzacz "Mi Video" moja obecna mi5 tego nie obsługuje, muszę instalować odtwarzacze firm trzecich aby przesłać obraz na TV. Jeśli TV nie obsługuje kodeka "divix" czy da rade przesłać obraz z telefonu na TV ?
 16. Czy Mi9 wspiera natywnie DLNA/Miracast ? Czy proline sprzedaje telefony z gwarancja producenta ?
 17. Dzięki za info, oglądałem zdjęcia ale tego nie zauważyłem. W którym miejscu znajduje się czujnik zbliżeniowy ? Czy ta całą konstrukcja jest kopią MIX2/s ? Druga sprawa czy ktoś ma porównanie 9T z 9 którym dłużej bateria wytrzymuje ?
 18. Gdzie on ma głośnik od rozmów ? Czy to ta sama konstrukcja co MIX 2s?
 19. Jaka jest zasadnicza roznica miedzy Mi9SE a MI9T ? Inny CPU/GPU, większa pojemność baterii T i czym jeszcze ? Stóje przed dylematem czy kupić Mi9, Mi9T czy SE, sama wydajność CPU jest dla mniej najmniej ważna jak i aparat (to co oferują to mi wystarcza) czy lądowanie indukcyjne.
 20. Mam problem, przed padnięciem głośniczka miałem zakłócenia np. trzaski, skoki głośności aż w końcu padł, trwały te zakłócenia ok 3dni. Kupiłem nowy głośniczek wymieniłem ale w dalszym ciągu nie działa, co może jeszcze być przyczyną ze głośniczek nie działa? Dodam ze stary głośniczek działa (podłączyłem do gniazda słuchawkowego PC). Czyż by padła płyta główna?
 21. Jak długo wytrzymuje wam telefon na jednym ładowaniu ? Bo się zastanawiam czy wytrzyma dłużnej niż Mi5 ?
 22. Dla mnie ten bajer jest zbędny. Do tej pory używam Mi5 czy bateria w MI9SE duzo dłużej mi wytrzyma ? Bo cały czas sie zastanawiam czy warto dopłacać 500 do wersji MI9 ?
 23. Stoje przed dylematem czy warto dopłacać do Mi9 względem Mi9SE, jedynie na czym mi zależy to jak najdłużej ma wytrzymać na baterii. Kwestia aparatu jest dla mnie wystarczająca w obydwu przypadkach. Czym jeszcze 9 jest lepsza od 9SE ?
 24. Czy bardziej oplaca sie kupic Mi8 czy Mi9SE, który z nich będzie lepszy ?
 25. Dołączę do tematu, bo tez się zastanawiam nad tymi telefonami czy oprócz wielkości ekranu, procesorem, aparatem i pojemnością baterii czymś się różnią te modele ? Czy sklep bestcena sprzedaje polska dystrybucje czy wraże W trzeba do nich odsyłać ?