Jump to content

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli masz oryginalne recovery (a zapewne masz), to opcja wipe data usuwa wszystkie dane - i apki, i pamięć wewnętrzną. Z poziomu ustawień będzie to samo, bo ta opcja po prostu przenosi do recovery, g

@Karls @grzegorz1982 temat znany mi od Mi8. Tele działa na zewnatrz i przy dobrym oświetleniu. Tak to telefon robi zoom cyfrowy głównym aparatem. W google camera działa zawsze normalnie w górnym obiek

Swojego czasu napisałem do tego poradnik na tym forum, jednak jak wstawiam link to mi wali błędem 403... Poszukaj pod nazwą "Rootowanie oficjalnych romów Global/China + TWRP", w drugiej części masz in

Posted Images

Witam wszystkich,to mój pierwszy post i z góry przepraszam jak robię coś nie tak...mam problem bo po aktualizacji MIUI na 12.0.4 mój telefon Xiaomi mi 9 global przestał szybko ładować.Zawsze ładowałem oryginalną ładowarką 5v/2,5A i do czasu aktualizacji wszystko działało.Kupilem teraz drugą oryginalną ładowarkę z kablem 5v/3A przystosowaną do ładowania 27W i bez zmian,dodam że na ładowarce indukcyjnej również kiepsko ładuje...wrzucam screena z ładowania po kablu... pomożecie?

Screenshot_2021-02-13-14-42-34-352_com.gombosdev.ampere.jpg

• 4 months later...

.Czy ktoś z Was posiada Mi9 i używawificalling w sieci plus? Wszystko mam włączone a mimo to nic nie działa.  Posiadam również Redmi Note 9 i w nim wszystko działa prawidlowo.

Jeżeli działą Wam wificalling na mi9, mogę prosić zrzut ekranu z wersją oprogramowania ?  Ewentualnie macie jakies porady aby  usługa działała?    

• 4 weeks later...

Zamówiłem nową baterie z ali (nohon) ale niestety idzie prawie 2 miesiące, a jadę na urlop niedługo.
Który sprzedawca z allegro ma normalną baterie, bez oszukanej pojemności (albo przynajmniej zbliżoną do rzeczywistości)?