grzegorz1982

Użytkownicy
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About grzegorz1982

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday February 9

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

848 profile views
 1. Czy między EEA a Global można instalować ROMy bez odblokowania BL? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 2. Czym się rożni ROM Global od EEA ? Z oficjalnej polskiej dystrybucji jaki ROM jest wgrany ?
 3. Proline ma dziwne zapisy np. polska dystrybucja a w opisie importer/dystrybutor Proline... domyślam się ze ta nie ma wsparcia serwisowego CCS tylko wskazany przez nich serwis. A chce kupić z oficjalnej polskiej dystrybucji .
 4. W jakim sklepie polecacie kupić 9 aby nie było problemu z GW itp. oprócz autoryzowanych sklepów gdzie cena jest 1899zł
 5. Czy ktoś z Was był użytkownikiem Mi5 i ma porównanie odnieś czasu pracy na jednym ładowaniu?
 6. Mam na myśli oficjalny odtwarzacz "Mi Video" moja obecna mi5 tego nie obsługuje, muszę instalować odtwarzacze firm trzecich aby przesłać obraz na TV. Jeśli TV nie obsługuje kodeka "divix" czy da rade przesłać obraz z telefonu na TV ?
 7. Czy Mi9 wspiera natywnie DLNA/Miracast ? Czy proline sprzedaje telefony z gwarancja producenta ?
 8. Dzięki za info, oglądałem zdjęcia ale tego nie zauważyłem. W którym miejscu znajduje się czujnik zbliżeniowy ? Czy ta całą konstrukcja jest kopią MIX2/s ? Druga sprawa czy ktoś ma porównanie 9T z 9 którym dłużej bateria wytrzymuje ?
 9. Gdzie on ma głośnik od rozmów ? Czy to ta sama konstrukcja co MIX 2s?
 10. Jaka jest zasadnicza roznica miedzy Mi9SE a MI9T ? Inny CPU/GPU, większa pojemność baterii T i czym jeszcze ? Stóje przed dylematem czy kupić Mi9, Mi9T czy SE, sama wydajność CPU jest dla mniej najmniej ważna jak i aparat (to co oferują to mi wystarcza) czy lądowanie indukcyjne.
 11. Mam problem, przed padnięciem głośniczka miałem zakłócenia np. trzaski, skoki głośności aż w końcu padł, trwały te zakłócenia ok 3dni. Kupiłem nowy głośniczek wymieniłem ale w dalszym ciągu nie działa, co może jeszcze być przyczyną ze głośniczek nie działa? Dodam ze stary głośniczek działa (podłączyłem do gniazda słuchawkowego PC). Czyż by padła płyta główna?
 12. Jak długo wytrzymuje wam telefon na jednym ładowaniu ? Bo się zastanawiam czy wytrzyma dłużnej niż Mi5 ?
 13. Dla mnie ten bajer jest zbędny. Do tej pory używam Mi5 czy bateria w MI9SE duzo dłużej mi wytrzyma ? Bo cały czas sie zastanawiam czy warto dopłacać 500 do wersji MI9 ?
 14. Stoje przed dylematem czy warto dopłacać do Mi9 względem Mi9SE, jedynie na czym mi zależy to jak najdłużej ma wytrzymać na baterii. Kwestia aparatu jest dla mnie wystarczająca w obydwu przypadkach. Czym jeszcze 9 jest lepsza od 9SE ?
 15. Czy bardziej oplaca sie kupic Mi8 czy Mi9SE, który z nich będzie lepszy ?