grzegorz1982

Użytkownicy
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About grzegorz1982

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday February 9

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

882 profile views
 1. zoltan78 Za duży wybór po prostu, dlatego chciałem ukryć to co w PL nie działa TD-SCDMA. PS. czy u Ciebie to samo jest ?
 2. Po przejściu na ROM xiaomi.eu mam takie coś Na ROM-ie Global nie było aż takiego wyboru. Jak można się pozbyć tych nie potrzebnych ustawień.
 3. Przesz szukanie nowej wersji ROMU przez telefon nic nie pokazuje o nowej wersji, na stronie MIUI.com jest do ściągnięcia nowa wersja MIUI 11.0.5, czy to jest ta wersja niedopracowana co można poczytać w komentarzach i dlatego telefon nie wyświetla tej aktualizacji ?
 4. Jeśli miałeś na myśli panel sterowania > zdarzanie aplikacjami > uprawnienia > inne uprawnienia > uprawnienia to mam tam 9 aplikacji ale wszystkie maja nadane "odmów"
 5. Co jakiś czas włącza mi się "skanowanie Wi-Fi" jak mogę sprawdzić jaka aplikacja włącza mi te skanowanie ?
 6. Dzieki za info. Przy okazji jak bym chciał wrócić do zablokowanego BL jak mam tego dokonać ? oprócz instalowania ROMu Global.
 7. Czy przy probie odblokowania BL dane użytkownika są kasowane ? Bo po uruchomieniu programu Mi Unlock mam komunikat "Unlock will erase user data". Dane użytkownika to np. zdjęcia kontakty, ustawienia...? Jakie dane się traci?
 8. Ostatnio sprawdzałem SOT i jest non stop włączone Wi-Fi mimo ze jest wyłączone, gdzie szukać jakiś ostawień aby w SOT było ze Wi-Fi jest wyłączone a nie pokazywało ciągłego niebieskiego paska o włączonym Wi-Fi.
 9. Ale ja nie mam żadnego szkła (telefon nowy, przyszedł zaplombowany), jak bym miał to mógłbym go podejrzewać.
 10. Nie mam żadnego szkła. Dopiero zamierzam kupić. Musze idealnie trafiać w ikonki bo inaczej duże prawdopodobieństwo ze przeskoczy na drugi pulpit, a wystarczy ze wykonam ruch klikając w ikonkę i się delikatnie palec przesunie po ikonce i już mam drugi pulpit. Tak jak by dotyk był za czuły prawo/lewo.
 11. Po przesiadce z Mi5 na 9 denerwuje mnie dotyk, nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy ten typ tak ma, ale bardzo często zdarza ze zamiast kliknąć w dana ikonkę (aplikacje), przeskakuje mi na drugi pulpit, jest to dość irytujące. W poprzedniku tego nie było.
 12. Czy można odinstalować aplikacje np. googola zainstalowane fabrycznie przez producenta ? Nie mam ROOT-a, ani odblokowanego BL.
 13. Czy między EEA a Global można instalować ROMy bez odblokowania BL? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 14. Czym się rożni ROM Global od EEA ? Z oficjalnej polskiej dystrybucji jaki ROM jest wgrany ?
 15. Proline ma dziwne zapisy np. polska dystrybucja a w opisie importer/dystrybutor Proline... domyślam się ze ta nie ma wsparcia serwisowego CCS tylko wskazany przez nich serwis. A chce kupić z oficjalnej polskiej dystrybucji .