grzegorz1982

Użytkownicy
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About grzegorz1982

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday February 9

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

967 profile views
 1. Ten "kropki" przełączają mi miedzy środkowym a dolnym aparatem. A górny jest czas czas nieużywany.
 2. Poszukuje motywu który będzie wyświetlał więcej opcji o pogodzie, z tego co udało mi się znaleźć to motyw: EBM i Spanish Version (ten drugi to po hiszpańsku gdyby nie ten defekt był by super)
 3. Jak w opcjach aparatu można przestawiać się miedzy nimi lub gdzie to się ustawia z którego ma korzystać? To co zaobserwowałem to korzysta tylko ze środkowego aparatu.
 4. Mam pytanie, mam ustawione wibracje przy dotknięciu i za każdym razem jak telefon przechodzi w tryb oszczędzania energii to po powrocie do trybu standardowego wibracje mam wyłączone? Jest szansa aby to ustawić na stałe ?
 5. Ja zauważyłem ze dwie karty sim nie pracują jednocześnie gdyż jak w ustawieniach ustawie "Tylko sieci LTE" to na jednej z kart znika zasięg.
 6. Czy na ROMie xiaomi.eu mogą pracować jednocześnie dwie karty sim w LTE ? Zauważyłem ze jak wybiorę w ustawieniach preferowany typ sieci na tylko LTE, to na jednej z kart ginie zasięg. W w ROMie global ta opcja działała.
 7. Tak jak pisałem wcześniej nie mogę ustawić innych dźwięków w aplikacji SMS dla dwóch kart sim. Jak zmienie dla 1 to druga ma to samo, A w ustawieniach dźwięku-> powiadomienia i na dole SMS wogole to nie działa mimo ze ustawie inne dziwki to w momencie przyjścia sms mam dźwięk powiadomienia. Dokładnie tak jak w filmie powyżej, to u mnie nie działa.
 8. Dzięki za podpowiedz, faktycznie ten sposób działa, ale czy wiesz czy można ustawić inne dzwieki dla dwóch kart sim. Bo jak zmieniam dla pierwszej to automatycznie zmienia sie na drugiej.
 9. Nie mogę takiej opcji znaleźć w pace SMS.
 10. Mam problem z dźwiękami SMS, w ustawieniach dźwięku->powiadomienia->SMS mam ustawione inny dzwonek niż dla powiadomień ale w momencie odebrania SMS zamiast dźwięku sms mam dźwięk powiadomienia, czy xiaomi.eu tak to działa czy przyczyn szukać gdzie indziej ?
 11. zoltan78 Za duży wybór po prostu, dlatego chciałem ukryć to co w PL nie działa TD-SCDMA. PS. czy u Ciebie to samo jest ?
 12. Po przejściu na ROM xiaomi.eu mam takie coś Na ROM-ie Global nie było aż takiego wyboru. Jak można się pozbyć tych nie potrzebnych ustawień.
 13. Przesz szukanie nowej wersji ROMU przez telefon nic nie pokazuje o nowej wersji, na stronie MIUI.com jest do ściągnięcia nowa wersja MIUI 11.0.5, czy to jest ta wersja niedopracowana co można poczytać w komentarzach i dlatego telefon nie wyświetla tej aktualizacji ?
 14. Jeśli miałeś na myśli panel sterowania > zdarzanie aplikacjami > uprawnienia > inne uprawnienia > uprawnienia to mam tam 9 aplikacji ale wszystkie maja nadane "odmów"
 15. Co jakiś czas włącza mi się "skanowanie Wi-Fi" jak mogę sprawdzić jaka aplikacja włącza mi te skanowanie ?