Jump to content

grzegorz1982

Użytkownicy
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About grzegorz1982

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday February 9

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

1,118 profile views
 1. Czy UPC działa Wam VoLTE I VoWifi? Bo nie wiem gdzie szukać przyczyny, bo przenosząc numer tego samego dnia zaktualizowałem ROM.
 2. Mam ustawiony jako modem Orange Poland Mi wiedo rozmowy pokazały sie na VoLTE, na defaultowym modemie (wtedy nie działał mi brak id rozmówcy)
 3. Jak włoze kartę SIM do Samsunga DO to wszystko mi działa, Mi9 nie działa mi VoWiFi, parę razy zdazyło mi się że w wybieranych numerach mogłem nawiązać połączenie wideo (miałem trzy opcje sms, zielona słuchawka i zielona kamerka) raz mi się udało z samsungiem a raz miałem komunikat że odbiorca nie może i zostało zrealizowane jako zwykle połączenie. Dodam że w opcjach mam włączone VoLTE jak i VoWiFi.
 4. Jak odpalić VoWiFi i połączenia wideo? Zrobiłem tak jak mi podpowiedzieliście ale tylko zadziałało VoLTE (z identyfikacja dzwoniącego). Wcześniej przed zmiana modemu (programem activity luncher) udało raz mi się nawiązać połączenie wideo. Teraz po wybraniu operatora orange pl bo nic innego nie mam z dopiskiem polska nie działa mi nadal VoWiFi i Wideo połączenia.
 5. Udało mi się zmienić modem na Orange Polska (...eu/Orange/commerci/poland/mcfg...) innej wersji nie znalazłem z dopiskiem Polska. Po tej zmianie VoLTE zadziałało ale VoWiFi już nie. Jak sprawdzam stan IMS to mam tylko aktywne: aktywacja IMS:zarejestrowana, VoLTE:dostępny, pozostałe trzy usługi tj. VoWiFi, połączenia wideo, interfejs UT "niedostępny"
 6. Tylko jaka wersje mam ściągnąć aplikacji activity luncher? Bo w sklepie google jest tego trochę Może jakiś krotki instruktaż?
 7. Mam telefon w Play tak jak pisałem ani VoLTE ani VoWiFi mi nie działa, tak jak powinno. Volte jak ktoś dzwoni to wyświetla mi się numer nieznany a VoWiFi nie działa wogóle.
 8. Mam ROM 20.9.10 na poprzednich to samo się działo (przy volte id rozmówcy nieznany i vowifi nie działa), dlatego nie korzystałem, nie wiem czy to kwestia ROMu miuipolska czy czegoś innego, ewentualnie przejdę na ROM Global.
 9. Co zrobić aby po włączeniu VoLTE w Play jak ktoś do mnie dzwoni nie wyświetlał się jako numer nieznany? Czy jest to do naprawienia?
 10. Chce aktywować VoLTE i Wi-Fi Calling w Play, po włączeniu tej funkcji jak ktoś do mnie dzwoni wyświetla mi się jako numer nieznany, czy jest jakiś sposób jak to naprawić ?
 11. Mam pytanie, wyświetla mi się w powiadomieniach ikonka lokalizacji, mimo że lokalizacja jest wyłączona. Czy ktoś wie jak ja wyłączyć albo sprawdzić jaka aplikacja korzysta w danej chwili z lokalizacji? Dodam że w ustawieniach ochrona prywatności nie ma żadnej aktywnej aplikacji która korzysta z lokalizacji.
 12. Ten "kropki" przełączają mi miedzy środkowym a dolnym aparatem. A górny jest czas czas nieużywany.
 13. Poszukuje motywu który będzie wyświetlał więcej opcji o pogodzie, z tego co udało mi się znaleźć to motyw: EBM i Spanish Version (ten drugi to po hiszpańsku gdyby nie ten defekt był by super)
 14. Jak w opcjach aparatu można przestawiać się miedzy nimi lub gdzie to się ustawia z którego ma korzystać? To co zaobserwowałem to korzysta tylko ze środkowego aparatu.
 15. Mam pytanie, mam ustawione wibracje przy dotknięciu i za każdym razem jak telefon przechodzi w tryb oszczędzania energii to po powrocie do trybu standardowego wibracje mam wyłączone? Jest szansa aby to ustawić na stałe ?
×
×
 • Create New...