don_kamillo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

don_kamillo last won the day on February 27

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

193 Excellent

2 Followers

About don_kamillo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,779 profile views
 1. Sprawdziłem, u mnie SMSy dochodzą. Sieć Play.
 2. To gboard z modem do zaokrąglonych rogów. Wymaga magiska. Podobnym modem usunąłem ten navbar, o którym pisalem, więc problem rozwiązany. Na telegramie jest grupa Rboard Themes. Tak jest wszystko.
 3. Ok. Udało mi się zainstalować ROM, wszystko niby fajnie, ale mam dwa problemy. Nie mogę zarejestrować karty SIM (serwer erroc occured...), przez co nie mogę zsynchronizować Smsów i historii połączeń. Próbowałem się wylogowywać i zmieniać język na angielski, ale bez powodzenia. Druga rzecz, to klawiatura. Ukryłem ten durny pasek na dole, ale klawiatura pozostała na swoim miejscu. Jak to naprawić?
 4. U mnie Volte i Vowifi działało na globalu, ale już na xiaomi.eu nie działa. Sieć Play.
 5. Istnieje jakiś sposób, żeby wyśrodkować ikony w pasku notyfikacji? W sensie żeby podnieść je wyżej do górnej krawędzi ekranu? Strasznie mnie irytuje ten brak symetrii.
 6. Jakie w końcu jest tu USB? 2.0, czy 3.0?
 7. Ktoś ogarnął temat volte i vowifi w Xiaomi mi 9 na stocku w Play? W ustawieniach nie ma opcji do volte, kody nie działają (w sensie nic się nie dzieje), a operator włączył obie funkcje.
 8. Dziękuję, telefon do BOKu pomógł. Aż niemal żal sieć teraz zmieniać.
 9. A u mnie w Play na Mi 10 nie działa ani VoLTE ani wwifi calling. Jak to uruchomiłeś?
 10. @mini21 próbowałeś tym twrp? https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-10-pro/development/experimental-unofficial-twrp-mi-10-10-t4106385
 11. Nie mam weny na instalację Xiaomi.eu, w zasadzie nie mam też powodów do narzekania (poza wyżej wymienionymi). Brakuje kilku funkcji, ale e globalu nigdy ich nie było. Niemniej, daj znać, jak chodzi na customie.
 12. Który gcam? Ten ostatni od Arnovy? Mi wyłącza od razu po wybraniu slowmo. W sumie nie powinienem narzekać, bo Mi10 niedawno wyszedł, z drugiej strony takie funkcje powinien mieć, za te cenę można już wymagać.
 13. Widzę, że aparat w Mi 10 jest dość okrojony z funkcji względem chociażby Mi9. Nie ma nagrywania w slowmo 960, ani trybu księżycowego (ok, bajer, który dawał marne efekty). Oczywiście mówię o stable.
 14. Ja kupiłem tę folię hydrożeolową, ale na plecki. Przylega ładnie, bez odgięć, w sumie niewidoczna, można byłoby się pokusić o testy na ekran (ale nie mam potrzeby). +/- przeszły wszystkie stare wiadomości, które miałem, podobnież z kontaktami. Wiadomości synchronizuje się dużo gorzej, bo trzeba wejść w menu, odznaczyć synchronizację i zaznaczyć ją ponownie. Nie znalazłem opcji, żeby było to z automatu, nie działa też synchronizowanie jak w apce od Xiaomi. Kontakty przeszły bez problemu, można też wybrać konto, z jakiego mają się wyświetlać kontakty w spisie (domyślnie chyba są od google).
 15. Ktoś tu pisał, że na ekranie jest jakaś folia. Ja u siebie nic nie widzę. A możesz zrobić zdjęcia, jak telefon wygląda z takim szkłem?