Jump to content

don_kamillo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,474
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

don_kamillo last won the day on November 24 2020

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

205 Excellent

About don_kamillo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10

Recent Profile Visitors

2,023 profile views
 1. A mi9 nie miał natywnie opcji zmiany mbn? Jak zainstalujesz Hidden Settings Miui i wybierzesz opcję Modem config, to nie zadziała? Nie mogę edytować komentarza. Jakby coś, pisałem kiedyś dla Mi10, może Tobie się przyda. https://miuipolska.pl/forum/topic/52867-volte-i-vowifi-w-sieci-play/
 2. Better Battery Stats, ale wymaga roota.
 3. Jeśli pytasz o mi9, to on to ma w standardzie. Instalujesz Hidden Settings ze sklepu Play, a stamtąd wybierasz Modem Config. U żony działa to na globalu bez roota. Nie wiem jak jest na Xiaomi.eu.
 4. Nie no, SOT 5-6 godzin to całkiem w porządku wynik. Nie wiem, jaki telefon miałeś wcześniej/jak używasz, ale uważam, że Mi10 całkiem nieźle radzi sobie z baterią. Ale jak chcesz mieć wyższe wyniki, to instaluj jakiś AOSP, chłopaki po 9 godzin SOT wykręcali. Bo 10% przez noc to nie jest normalne.
 5. Mi10 w globalu/eea nie będzie mieć dualsim. Zostaje wgranie xiaomi.eu i zakup tacki na dwie karty.
 6. Nie wiem, to pierwsza aktualizacja z takim systemem. Jak wam działa ta tapeta pogoda? U mnie niby zmienia się pora dnia, ale pogoda już tak średnio. W sumie cały czas przejrzyście.
 7. U mnie działa. Ale trzeba też ustawić mbn_eea.txt.
 8. @AndrzejKu Wklepujesz kod *#*#663368378#*#* i wybierasz opcję MBN Config loading and activing tool. Mi poszło na trybie samolotowym, bez tego wieszał się telefon. Wybierałem Play_Poland.... wpisując w tym czarnym polu i dałem na Act, tak jak na załączniku. [spoiler] [/spoiler] Jeśli wszystko poszło dobrze, powinno się wyświetlać coś jak tu: [spoiler] [/spoiler] czyli sub0: Play... Możliwe, że potrzebny będzie reset, lub wybranie w polu SW MBN opcji mbn_eea.txt. Ale to dla Play.
 9. Volte jak i vowifi mogą działać (w Play), ale trzeba się nieco nadłubać. I tak uważam, że jest duży progres, bo nie trzeba już podłączać telefonu pod komputer, żeby wybierać pliki w modem_config.
 10. A na poco launcher od razu włącza przyciski na dole, bo gesty nie działają.
 11. Dobra, miałem zaznaczone, ale rozwijałem część z kafelkami. U mnie pogoda jest ok. Może u Ciebie się rozjeżdża, bo masz dwuczłonową nazwę miejscowości. Dymki działają już na zwykłej tapecie, jeszcze żeby ogarnąć zapamiętanie ustawień i będzie dobrze. Ja ogólnie uważam, że beta działa bardzo dobrze.
 12. Jak dodać pogodę na pasek notyfikacji?
 13. Ustawienia -> karty sim i sieci mobilne -> ustawienia zaawansowane -> roaming danych - > przesył danych podczas roamingu -> zawsze.
 14. Jeśli to prawda z tym klonowaniem, to kompletnie nie widzę sensu korzystania ze stable, skoro od kilku bet wszystko działa jak powinno. Mam klony na ostatniej becie (20.12.29) i brak w/w objawów.
 15. Problem z dymkami jest nieco bardziej złożony. Teraz gotuję bigos, ale wieczorem wrzucę instrukcję, jakim cudem zadziałały u mnie. Może komuś jeszcze się uda.
×
×
 • Create New...