don_kamillo

Użytkownicy
 • Content Count

  1301
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

don_kamillo last won the day on February 13 2017

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

187 Excellent

2 Followers

About don_kamillo

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

1322 profile views
 1. @czarek1212 Pytał, czy warto, to mu odpowiedziałem. W swej łaskawosci nawet doradziłem, żeby sobie sprawdził na dostępnej wersji. Jak bardzo chcesz, to Ci zrobię analizę porównawczą na 3 posty. Poza tym, jakkolwiek by nie próbowali tego usprawiedliwiać, to dla mnie jest to zwykła sprzedaż oprogramowania (AOSP). Każdy inny ROM mógłby być płatny kierując się ich logiką, łącznie z Xiaomi.eu.
 2. Nie warto. To tylko kilka dodatków więcej. Poza tym, zawsze możesz zainstalować jakiś ich wyciek i sprawdzić samemu.
 3. don_kamillo

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Możesz w ustawieniach ustawić, że dłuższe przytrzymanie przycisku "wstecz" ubije aplikację. Tylko właśnie pytanie po co? 6 GB RAMu jest właśnie po to, żeby te aplikacje były natychmiast wywoływane z pamięci. Ja nawet kłódek nie mam, tylko autostart.
 4. don_kamillo

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Na system i aplikacje, które masz w tle. A sądząc po ilości powiadomień, jest ich dużo.
 5. No właśnie nigdzie nie ma, albo nie wiem, co wpisać. I nie pamiętam, czy to było na jakichś wcześniejszych MIUI Pro, czy na Xiaomi.eu (w co jednak wątpię).
 6. @Kamil Kupiec Niestety, to nie to. To było ustawienie z takimi trzema suwakami. Przy ilu procentach ma pokazywać okienko, że bateria słaba, przy ilu procentach, że stan krytyczny, etc. Znalazłem to dwa razy (ale nie pamiętam, czy Xiaomi.eu, czy na MIUI Pro) i nie mogę teraz znaleźć.
 7. Pytanie do osób korzystających z Xiaomi.eu/MIUI Pro. Macie gdzieś ustawienia dotyczące powiadomienia o słabej baterii? Że przy 19% baterii pojawia się okienko z ostrzeżeniem, że słaba bateria? Gdzieś miałem te ustawienia, pojawiały się takie trzy suwaki, kiedy ma to następować, ale nie pamiętam, w którym ROMie i gdzie one były.
 8. don_kamillo

  Instalacja Google Camera

  Mam obie najnowsze, ale jakoś ten tryb nocny słabo wychodzi.
 9. don_kamillo

  Instalacja Google Camera

  Jest jakiś specjalny moduł tylko do night sight, czy to zależy od wersji gcam?
 10. @Adamk102 A masz jakieś ciekawe grupy? Ja mam tylko Mi6 MOD Czat, ale też po rosyjsku (dobrze, że jako tako znam cyrylicę i coś tam wydukam).
 11. Kiedyś wszystkie ciekawe mody były na xda. Teraz zauważam, że coraz więcej ciekawych rzeczy jest napisana tylko w cyrylicy i nikt nie chce mówić po angielsku.
 12. Na МиРум podawali jakieś rozwiązanie, ale jeszcze go nie próbowałem. Dla chętnych link. http://portal.mi-room.ru/perestal-rabotat-google-pay-reshenie-problemy/ @czarek1212 Masz paypala? Bo do płacenia potrzebny jest paypal. Wpłacasz to na ich konto jako "wysyłam pieniądze do znajomego" (a nie, że płacisz za usługi etc.). Wpisujesz ich mail. Wysyłasz im 1,5$, a odbiorca ma otrzymać należność w rublach (Paypal sam przeliczy i oczywiście naliczy opłatę za taką usługę - drugie tyle, co chcesz wysłać). W polu "Dodaj uwagę" wpisujesz swój login, na jakim zalogowałeś się na ich forum. Robisz screen potwierdzenia transakcji i wysyłasz im go w zgłoszeniu (formularz chyba google doc). I czekasz, aż ktoś da Ci dostęp do OTA (kilka godzin) - dostaniesz maila z informacją i zaproszeniem na kanał na Telegramie (tylko po rosyjsku). Uzupełniasz profil na ich stronie swoim numerem ID Xiaomi, a w telefonie wpisujesz swój login z forum i już możesz aktualizować.
 13. Nitrogen jest wzorowany na tym ROMie od OnePlusa?
 14. No to nie wiem. Ja mam wersję 9.3.14.
 15. @innyreader Mam takie coś. W sumie MIUI ogólnie niewiele wnosi. Myślałem o zakupie Mi9, ale w sumie to będzie to samo miui, co tutaj.