don_kamillo

Użytkownicy
 • Content count

  1062
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

don_kamillo last won the day on February 13

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

150 Excellent

1 Follower

About don_kamillo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. A mnie ciekawi, czy motywy z MIUI8 będą kompatybilne z MIUI9. Wprawdzie motywy z MIUI7 da się instalować na MIUI8, ale nie mają paska notyfikacji, przełączników, zegarka i jeszcze paru innych (w sumie zostaje tapeta i ikony). Biorąc pod uwagę tempo, w jakim devsi przestawiali się na produkcję motywów dla MIUI8 (a i tak najczęściej są paskudne), to minie z rok, zanim pojawi się coś konkretnego.
 2. Ja tak samo. Od początku wgrywania MIUI. Flashuję ROM, dodatki i supersu razem, zakolejkowane.
 3. Teraz zainstalowałem, jutro będę testować. Dzięki.
 4. Teraz sprawdziłem. Pobrany plik ma 0 kb. Za każdym razem.
 5. Ta wersja nie chodzi. Może wieczorem rozbiorę plik i sam go poprawię. Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 6. A nie dałoby rady wyciągnąć biblioteki z jakiegoś custom ROM dla LG G6? Aplikację sprawdzę. To modyfikacja aplikacji, więc raczej nie powinno być problemu. Gorzej byłoby z frameworkiem. A jak nie zadziała, to skompiluję wg tutorialu na obecnej wersji.
 7. @galakty A możesz podrzucić zmodyfikowany plik aplikacji? Tu jest zacne grono osób, które zawsze skrytykują. A co do samego Xiaomi i ich aparatów, to jest zwykła porażka i nie ma o czym dyskutować. Na xda czytałem, że włączenie camera2api nie będzie działać (obraz odwrócony o 180 st.), bo Xiaomi w zasadzie "nie dogotowało" bibliotek. Dopiero człowiek dziaduje, wgrywa mody na fpsy, czas naświetlania, jakość, funkcje etc.
 8. Mi tam nigdy się sama z siebie nie odświeżyła. Zawsze ręcznie. Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 9. Nie ma żadnej reguły z tym +48. Raz działa z tym prefiksem, raz nie działa.
 10. @WaFel1985 Masz Play?
 11. Ja bym polecił tę grupę https://www.facebook.com/groups/227999507621434/ Wprawdzie po angielsku, ale rzeczowo i fachowo.
 12. Do ak Tutaj masz cały poradnik o instalacji. https://gitlab.com/Neuer_User/PACEfied_AmazFit/wikis/permanent-install Jeśli pobierasz stąd (w sumie chyba nie ma innych linków) https://forum.xda-developers.com/smartwatch/other-smartwatches/rom-pacefied-amazfit-huami-amazfit-t3539431 To możesz to rozpakować nawet na pulpicie. W otwartym oknie folderu (po rozpakowaniu) trzymając prawy shift i prawy przycisk myszy, z okna kontekstowego wybierasz opcję "otwórz okno PowerShell (w win10) tutaj". Wyskoczy Ci okno terminala i tam wpisujesz wszystkie komendy. Miej na uwadze, że korzystając z MiBanda i Amazfita będziesz zmuszony każdorazowo rozłączać i parować urządzenia (mam tak z Mibandem). Nie ma możliwości używania dwóch urządzeń w tym samym czasie na jednej aplikacji. No i są spore rozbieżności między naliczaniem kroków w Amazficie, a MiBandzie (jak gram w piłkę, to nawet 1,5 km więcej pokazuje MiBand). 1. U mnie nie ma reguł. Czasem wyświetla nazwę, czasem nie, niezależnie jak mam wpisane. 2. Na razie nie ma takiej możliwości. 3. Tak. 4. Tak, ale używam stockowej MIUI. 5. Nie wiem, nie używam. 6. Nie wiem, mam wersję chińską z wgranym Pacefied. 7. U mnie jest ok. Wprawdzie sprawdzałem jadąc samochodem, ale trasa była taka, jaka powinna być. GPS nie rwał zasięgu.
 13. Bo z tego co widzę, jest jakaś wersja z wczoraj i tę właśnie dziś pobrałem i instalowałem (bo w weekend Acid i reszta często robią jeszcze jakieś szybkie poprawki, dlatego nigdy nie instaluję w piątek). Jak pobrałeś wcześniej, to faktycznie mogło ich nie być
 14. A spróbuj odznaczyć w aplikacji "Aktualizacje" w polu Ustawienia aktualizacji "Automatyczna aktualizacja". Ja to odznaczyłem i od tego momentu nie mam problemu z resetami.
 15. Na tej wersji też są zaplanowane zadania, podobnie jak zaplanowane SMSy. Jestem świeżo po instalacji, ale zadania sprawdzałem i działają.