don_kamillo

Użytkownicy
 • Content count

  1152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

don_kamillo last won the day on February 13 2017

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

166 Excellent

2 Followers

About don_kamillo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

953 profile views
 1. MIUI 8.1.11

  Chyba nie, bo wprawdzie na screenie nie jest motyw domyślny, ale na domyślnym wyświetla się tak samo źle (nieczytelna czcionka). W sumie na każdym jasnym. Nie pytałbym, gdyby na domyślnym motywie działało dobrze. Dopytam też: mam błąd pobierania motywów (pobieranie nieudane 4001). Błąd chińskich serwerów?
 2. MIUI 8.1.11

  @tekjow Wydawało mi się, że ktoś tu pisał, że spotify już działa, ale może mi się wydawało. Ok, temat zamknięty, dzięki.
 3. MIUI 8.1.11

  A czy istnieje szansa na poprawę powiadomień z Tidala (czcionka)? Swego czasu była akcja ze Spotify, ale tam chyba rozwiązano problem. O ile problem leży w MIUI, a nie samej aplikacji. Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 4. Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

  @cincin27 A co zamawiałeś? Mi wczoraj napisali, że wysyłka będzie około 20 stycznia.
 5. Problem przy logowaniu do konta xiaomi

  Coś wiadomo, kiedy się naprawi? Rano próbowałem i nadal bez skutku.
 6. Mi6 czy coś innego?

  Przymierzam się do wymiany telefonu (Mi4s). Telefon chcę kupić na dłużej (jakieś 2 lata), więc raczej powinien być mocny, a te 6 GB RAMu i procesor w Mi6 robią wrażenie. Za Mi6 przemawia też obecność MIUI, które polubiłem przez te półtora roku z Mi4s. Główne wymagania co do nowego telefonu: - raczej 6 GB RAM - NFC - USB C - dobra bateria - MIUI (ale nie jest niezbędne) - popularność (żeby w razie czego wgrać inny ROM) - cena - chyba do 1500, może być mniej, bo do Mi6 muszę kupić słuchawki - dobrze by było, żeby był ten B20, ale Mi6 chyba go nie ma Coś więcej możecie polecić? W tych cenach widziałem jeszcze OnePlus 3.
 7. MIUI 7.12.21

  @Orjon Ja wstępnie widzę, że nie robi backupu większości apek od google.
 8. MIUI 7.12.21

  @Nezumi Dokładnie tak. Czyli jednak ja mam bajzel... No nic, spróbuję wipe, jak nie, to już zasysam ROM pod fastboot. Dzięki za wyjaśnienie sprawy.
 9. MIUI 7.12.21

  @Nezumi Może źle się wyraziłem. Mi nie działa backup, ta kopia systemu, kopia zapasowa MIUI (dane systemowe i aplikacje). Część aplikacji kopiuje, ale tak 75% nie. Wygląda to tak, jak na screenach.
 10. MIUI 7.12.21

  @Nezumi No szkoda, trzeba będzie wrócić do Titanium. Odzwyczaiłem się od konieczności instalowania zewnętrznych aplikacji. Poknociło mi się z instalacją Arise i chciałem zrobić wipe, a tu taki kwiatek. Dzięki za potwierdzenie.
 11. MIUI 7.12.21

  Działa wam backup MIUI? Ja dostaję na dzień dobry komunikat, że kopie mogą nie działać. No i faktycznie nie działają. W trakcie tworzenia backupu jedne aplikacje mają 0 kb, inne normalnie (np. po 3 MB). MiFlash robiłem całkiem niedawno i wolałbym go uniknąć (lenistwo). Zresztą co mi po MiFlashu, skoro nie będę mógł przywrócić kopi.
 12. Nie miałem pojęcia, gdzie pisać. Chciałem zainstalować Arise, ale do tego potrzeba 300 MB na pamięci systemowej. Po instalacji MIUI Polska mam jakieś 150 MB. Chyba, ze może jakoś odchudzić sam ROM? Tylko co wyrzucić? Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 13. MIUI 7.12.7

  Działa wam backup MIUI? Wczoraj chciałem zrobić kopię, ale przy przy restore wyrzuca błąd przy niektórych aplikacjach.
 14. MIUI 7.12.7

  Czyli urządzenia bez oficjalnego globala przestaną być wspierane? Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 15. Podepnę się pod temat. U mnie jest problem, że nie może pobrać pliku. Rozpoczyna, a po chwili, że pobieranie nieudane. A czasem pobiera w formacie *.bin. Czyszczenie nie pomaga, zresztą niedawno robiłem miflash.