Jump to content

don_kamillo

Użytkownicy
 • Posts

  1,483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

don_kamillo last won the day on November 24 2020

don_kamillo had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi11 pro

Recent Profile Visitors

2,336 profile views

don_kamillo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done

Recent Badges

205

Reputation

 1. A jak macie z powiadomieniami? Ja mam wprawdzie wersję 11pro, ale chyba aż takiej różnicy nie powinno być. Chodzi mi o to, że po jakimś czasie przestaje otrzymywać powiadomienia (signal, telegram, czasem Outlook, apki bankowe etc). Czasem trzeba wejść w aplikacje, czasem same przychodzą, wszystkie naraz, zbiorówka z kilku godzin. Klodki, autostarty nie działają. Na miui12.5 działało ok, robiłem dirty flash. Ktos jeszcze się z tym spotkał?
 2. A ja mam problem z powiadomieniami. Telegram, outlook, signal, czy inne apki. Po jakimś czasie przestają wyświetlać powiadomienia. Czasem przychodzą zbiorczo, czasem dopiero jak wejdę w aplikację. Mam autostarty, kłódki, wyłączone oszczędzania baterii...
 3. Ok, ja też po aktualizacji (dirty flash). Całkiem fajnie to idzie, chyba lepiej, niż przez twrp. Jeszcze niech twrp ogarną i będzie dobrze. Miui13 Na plus: - zapamiętuje pozycje dymków czatu - dymki są zaokrąglone - boczny pasek z aplikacjami I to chyba tyle zauważalnych zmian. Na minus: - nadal 3 kolumny w folderze - nadal gesty tylko w stockowym launcherze - apka SMS bez dymków - wspomniane wyżej apki w trybie ciemnym No i tyle. Absolutnie nie zasługuje na miano miui 13. Nawet motywy nie wypluwają ostrzeżenie, że staje się motyw na starszą wersję systemu.
 4. Niby tak, ale nie do końca. Wprawdzie sprawdzałem xiaomi.eu stable na mi11, ale tam działało tragicznie (wysokie temperatury i znikająca bateria). Teraz mam CN stable (wprawdzie na mi11 pro), ale jest niebo do ziemi. Telefon chłodny, bateria trzyma nie gorzej niż mi10. Więc teraz pytanie: czy to telefony są aż tak różne w budowie, czy to jednak kwestia softu (podejrzewam mocniejszą integrację usług google).
 5. Zauważyłem, że mój mi10 ma bardzo cichy głośnik rozmów, zdecydowanie gorzej niż w mi9 i mi11. Robiłem ostatnio format data i jest bez zmian na ostatniej becie. Podejrzewam, że jak w mi6, ma zapaprany głośnik/kratkę głośnika. Czym najlepiej to wyczyścić? Izopropanol na pędzelek? Sprężone powietrze raczej wdmucha syf do środka. Telefon na gwarancji, wolałbym go nie otwierać.
 6. Miałem na myśli, że nie mogłem zrobić format data, gdy partycja nie była odszyfrowana. To tak teraz jest? Ostatecznie zrobiłem format przez fastboota. Ok, póki mam czysty telefon, zrobię w Twojej kolejności, bo może coś zrobiłem źle. @zoltan78 dziękuję, poszło wg Twojej instrukcji. Najwidoczniej musiałem coś zrobić nie w tej kolejności.
 7. Nie wiem, czy to odpowiednie miejsce. Zainstalowałem TWRP w mi11 i zaflashowałem ROM. Ustawiłem PIN. Recovery nie potrafi odszyfrować pamięci z tym PINem. W sumie nie działa nawet format data. Po wyczyszczeniu pamięci ustawiłem wzór i deszyfrowanie działa normalnie. To tak ma być? Czy coś źle zrobiłem?
 8. A mi9 nie miał natywnie opcji zmiany mbn? Jak zainstalujesz Hidden Settings Miui i wybierzesz opcję Modem config, to nie zadziała? Nie mogę edytować komentarza. Jakby coś, pisałem kiedyś dla Mi10, może Tobie się przyda. https://miuipolska.pl/forum/topic/52867-volte-i-vowifi-w-sieci-play/
 9. Better Battery Stats, ale wymaga roota.
 10. Jeśli pytasz o mi9, to on to ma w standardzie. Instalujesz Hidden Settings ze sklepu Play, a stamtąd wybierasz Modem Config. U żony działa to na globalu bez roota. Nie wiem jak jest na Xiaomi.eu.
 11. Nie no, SOT 5-6 godzin to całkiem w porządku wynik. Nie wiem, jaki telefon miałeś wcześniej/jak używasz, ale uważam, że Mi10 całkiem nieźle radzi sobie z baterią. Ale jak chcesz mieć wyższe wyniki, to instaluj jakiś AOSP, chłopaki po 9 godzin SOT wykręcali. Bo 10% przez noc to nie jest normalne.
 12. Mi10 w globalu/eea nie będzie mieć dualsim. Zostaje wgranie xiaomi.eu i zakup tacki na dwie karty.
 13. Nie wiem, to pierwsza aktualizacja z takim systemem. Jak wam działa ta tapeta pogoda? U mnie niby zmienia się pora dnia, ale pogoda już tak średnio. W sumie cały czas przejrzyście.
×
×
 • Create New...