don_kamillo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

don_kamillo last won the day on February 13 2017

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

190 Excellent

2 Followers

About don_kamillo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,522 profile views
 1. don_kamillo

  MIUI 9.12.12

  Na Mi9 też fatalnie. Aplikacje Googe nie działają krótko po odpięciu od wifi. Dotyczy sklepu i map (w sumie więcej nie mam). GPay przestał działać, teraz nawet nie mogę dodać karty, bo przecież mam komunikat o byciu offline (choć internet jest). Dodatkowo przestają przychodzić powiadomienia z poczty (outlook) i whatsapa - wcześniej nie było żadnych problemów. Telefon co chwilę się wybudza, nie znalazłem winnego. Dane czyszczone, ale to nie pomaga, reset telefonu też nie. Poczekam do nowej aktualizacji, jak nie pomoże, to zrobię to wipe. A jak to nie pomoże, to mam na handel Mi9.
 2. don_kamillo

  MIUI 9.11.28

  Ktoś jeszcze ma problem z wybudzaniem telefonu przez usługi google, czy tylko ja jestem tak wyjątkowy?
 3. Wygląda fajnie, ale to ma chyba ze 4 mm grubości, skoro w całości chowa aparat?
 4. don_kamillo

  MIUI 9.11.21

  Ktoś jeszcze ma problem z drenowaniem baterii przez aplikację Google w Mi9? Aplikacja sama włącza asystenta (chociaż samego asystenta nie mam zainstalowanego). Sama włącza ekran i mam wrażenie, że korzysta z GPS, bo uruchamia się tylko w określonej lokalizacji. Czyściłem dane, instalowałem nowsze wersje, odbierałem uprawnienia, ale bez efektu. Usługi google zawsze na górze w korzystaniu z baterii. Obecnie mam zamrożoną, zobaczymy co będzie. Powoli mnie to zaczyna męczyć.
 5. Nie bardzo wiem, czy to odpowiedni wątek. Mam problem z wybudzaniem telefonu przez usługi google. Aktualizowałem je, czyściłem, wywaliłem większość aplikacji google, ale problem pozostał. Autoakutializacja wyłączona. W zasadzie problem jest od momentu zakupu i instalacji Xiaomi.eu. Nie mam żadnych innych aplikacji, nie korzystam z telefonu w inny sposób, niż poprzednio na Mi6. Ktoś ma pomysły na rozwiązanie?
 6. don_kamillo

  MIUI 9.11.7

  Ja mam błąd z pogodą. EDIT: Pomogło usunięcie /data/system/package_cache
 7. @andrety Niestety, to chyba tak działa, albo nie umiałem znaleźć odpowiedniej opcji w Xiaomi.eu. Nie wiem, jak to jest po polsku, po angielsku to będzie Call UI (czyli pełne okno z czerwoną i zieloną słuchawką na dole). Instalowałem xposed, żeby mieć to na pełnym ekranie, zamiast tej belki. Wtedy pojawia się także i zdjęcie.
 8. don_kamillo

  MIUI 9.10.24

  Po instalacji mam ucięte ikony w narożnikach i poprzestawiane ikony na pulpicie. Ikona Ustawienia zmienia nazwę na Ładowanie... (z tym wielokropkiem na końcu). Wywaliłem magiska i xposed, ale problem pozostaje. Pomaga tylko powrót na wcześniejszą wersję.
 9. No ja bym był zadowolony, mogę przyjąć na testy Ciekawe, czy się przyjmie. W sumie śmiali się z pierwszego Mixa, a teraz wszyscy poszli w bezramkowość.
 10. Ty to wiesz, ja to wiem, a tweet miał całkiem sporo polubień Zawsze mogli zastosować ekran jak w Galaxy Foldzie, który rysuje się pod paznokciem
 11. Czytałem gdzieś, że ma byś coś, co będzie zapobiegać przypadkowym dotknięciom. W końcu ktoś pokazał coś fajnego, bo przecież telefony są tak podobne, że z frontu nie można odróżnić producenta. Niby koncept, niby alfa, ale pokazali działający egzemplarz, więc to już coś. Aczkolwiek na twitterze już się znalazł ktoś, kto powiedział, że to zrzynka z Apple, bo Apple miało taki koncept już w 2013 roku Więc tradycyjnie, Xiaomi kopiuje z Appppple.
 12. Odświeżę. Szukam jakiegoś cienkiego etui na plecki. Im cieńsze, tym lepsze. Mogą być z ali, ale nic z 3mk.