don_kamillo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

don_kamillo last won the day on February 13 2017

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

189 Excellent

2 Followers

About don_kamillo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,406 profile views
 1. Odświeżę. Szukam jakiegoś cienkiego etui na plecki. Im cieńsze, tym lepsze. Mogą być z ali, ale nic z 3mk.
 2. @Zenderable Z bety na stable to chyba tylko przez MiFlash.
 3. @Zenderable I wszystko działa? Night sight też? :O EDIT: Ok, widzę link. Może warto przemyśleć powrót...
 4. Jeszcze żeby tak GCam działał i można byłoby wracać.
 5. Ibuygou padło chyba na dobre. Od kilku miesięcy strona nie działa i zniknęła z wyszukiwarki. Rozumiem, że w chwili obecnej straciłem gwarancję, mimo że zostało mi jakieś pół roku?
 6. Musisz ustawić krótszy czas naświetlania (np. ultra shot). Na zdjęciu niżej udało mi się uchwycić niesamowity galop, a wygląda, jakby stał w miejscu.
 7. @Antyhaker Moja odpowiedź była skierowana do frrancuza, bo pytał, jaki mam system. Jakiś czas temu porzuciłem te wynalazki na rzecz MIUI, stąd niepewność.
 8. @frrancuz Lineage 16 jest już chyba na 9?
 9. @frrancuz Pierwsza opcja odpada, bo z czarną tapetą ekran mimo wszystko nadal jest włączony i miga na zielono. Opcja z Twoją aplikacją jest najbardziej obiecująca, ale po instalacji z pierwszego posta mam komunikat, że mam za nową wersję androida i się nie włącza.
 10. @frrancuz Roota mam, mam tam lineage 16.
 11. @dzidexx A można podłączyć dwa telefony jako kamera i dwa, jako odbiorniki?
 12. W starym S5 zaczyna mi padać ekran (miga na zielono), więc łaskawie dałem mu drugie życie, jako kamera przed domem. Używam do tego Alfreda, ale po którejś aktualizacji przestał działać przy wyłączonym ekranie. Potrzebuję zatem aplikacji, która wygasi ekran, ale nie pozwoli przejść telefonowi w tryb standardowego wygaszenia ekranu po kliknięciu on/off (bo wtedy obniża się taktowanie procesora i aplikacja się ubija). Chodzi o to, żeby telefon działał na pełnej... mocy, ale z wyłączonym ekranem. Pamiętam, że były takie programy przy okazji tworzenia protez DT2W, ale nazwy sobie nie przypomnę.
 13. A mnie ciekawi kwestia aktualizacji androida. Drzewiej bywało, że dwie dostawała seria Mi, a Redmi jedną. Tradycja się utrzyma i skończy się na jednej (bo Redmi K20/Pro), czy jednak dwie (bo rzekomo mają być sprzedawane jako Mi9T/Pro)?