don_kamillo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

don_kamillo last won the day on February 13 2017

don_kamillo had the most liked content!

Community Reputation

190 Excellent

2 Followers

About don_kamillo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,467 profile views
 1. Ja mam błąd z pogodą. EDIT: Pomogło usunięcie /data/system/package_cache
 2. @andrety Niestety, to chyba tak działa, albo nie umiałem znaleźć odpowiedniej opcji w Xiaomi.eu. Nie wiem, jak to jest po polsku, po angielsku to będzie Call UI (czyli pełne okno z czerwoną i zieloną słuchawką na dole). Instalowałem xposed, żeby mieć to na pełnym ekranie, zamiast tej belki. Wtedy pojawia się także i zdjęcie.
 3. Po instalacji mam ucięte ikony w narożnikach i poprzestawiane ikony na pulpicie. Ikona Ustawienia zmienia nazwę na Ładowanie... (z tym wielokropkiem na końcu). Wywaliłem magiska i xposed, ale problem pozostaje. Pomaga tylko powrót na wcześniejszą wersję.
 4. No ja bym był zadowolony, mogę przyjąć na testy Ciekawe, czy się przyjmie. W sumie śmiali się z pierwszego Mixa, a teraz wszyscy poszli w bezramkowość.
 5. Ty to wiesz, ja to wiem, a tweet miał całkiem sporo polubień Zawsze mogli zastosować ekran jak w Galaxy Foldzie, który rysuje się pod paznokciem
 6. Czytałem gdzieś, że ma byś coś, co będzie zapobiegać przypadkowym dotknięciom. W końcu ktoś pokazał coś fajnego, bo przecież telefony są tak podobne, że z frontu nie można odróżnić producenta. Niby koncept, niby alfa, ale pokazali działający egzemplarz, więc to już coś. Aczkolwiek na twitterze już się znalazł ktoś, kto powiedział, że to zrzynka z Apple, bo Apple miało taki koncept już w 2013 roku Więc tradycyjnie, Xiaomi kopiuje z Appppple.
 7. Ale nie ma czarnego...
 8. Odświeżę. Szukam jakiegoś cienkiego etui na plecki. Im cieńsze, tym lepsze. Mogą być z ali, ale nic z 3mk.
 9. @Zenderable Z bety na stable to chyba tylko przez MiFlash.
 10. @Zenderable I wszystko działa? Night sight też? :O EDIT: Ok, widzę link. Może warto przemyśleć powrót...
 11. Jeszcze żeby tak GCam działał i można byłoby wracać.
 12. Ibuygou padło chyba na dobre. Od kilku miesięcy strona nie działa i zniknęła z wyszukiwarki. Rozumiem, że w chwili obecnej straciłem gwarancję, mimo że zostało mi jakieś pół roku?
 13. Musisz ustawić krótszy czas naświetlania (np. ultra shot). Na zdjęciu niżej udało mi się uchwycić niesamowity galop, a wygląda, jakby stał w miejscu.