Jump to content

ullortnaci

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

ullortnaci's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, nie mogę na xiaomi.eu 12.0.5 stable w telefonie Mi 9 zastosować motywu AOD, naciskam na motywy, żeby zmienić i nic się nie dzieje. Usunięcie danych aplikacji "Ustawienia" oraz "Motywy" nic nie dało.
 2. W jaki sposób diagnozowałeś baterię? Obecnie wrzuciłem ROM xiaomi.eu i będę testował. Dzięki za komentarz. Można też miernik kupić, żeby mieć porównanie z AccuBattery. AIDA64 też przydatny program.
 3. Może masz zużytą baterię jak ja, u mnie w telefonie co miał 1 rok i 3 miesiące było już tylko około 2300 mAh. Prócz tego na niestandardowych ROMach mój Mi 9 działa dużo dłużej niż na MIUI12. Teraz mam LineageOS 17.1, pobrany stąd: https://forum.xda-developers.com/Mi-9/development/unofficial-lineageos-17-0-cepheus-t4023133
 4. Na Mi 9 działa bardzo dobrze. Edit: Polecam też aplikacje z Google Play sprawdzające poprawność SafetyNet, u mnie Magisk nie sprawdzał wszystkiego. Ja używam SafetyNet Checker. Jeśli komuś z EdXposed i HiddenCore Module wyświetla "payload verification failed", to u mnie pomogło wyczyszczenie danych i cache'u Google Play, usług Google Play i Google Services Framework.
 5. Mój telefon był kupiony używany z allegro, pierwotnie kupiony w Golden Electronic. Mi Center ich serwisowało i dawało tylko 6 miesięcy gwarancji na baterię.
 6. Mój Mi 9 pojechał w celu naprawy w Xiaomi Outlet. Bateria straciła pojemność do 66% - zmierzone miernikiem USB, podobnie pokazywały programy AIDA64 i AccuBattery. Mimo tego wymieniam, bo ciężko o drugi taki telefon co wygrywa cena/jakość.
 7. Pod 3MK HardGlass max pasuje jakieś etui "pancerne" lub coś innego niż takie zwykłe TPU?
×
×
 • Create New...