mrosi

Super moderatorzy
 • Content count

  3007
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

mrosi last won the day on August 6

mrosi had the most liked content!

Community Reputation

596 Excellent

About mrosi

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://www.tablety.pl/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  - Xiaomi, MIUI, smartfony, tablety, ogólnie urządzenia mobilne,
  - sztuki walki - aikido, iaido,
  - audio - sprzęt, odsłuch,
  - fotografika - sprzęt, fotografowanie,
  - muzyka chóralna, organowa, poza tym każda, która mi się podoba ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  小米Note 顶配版

Recent Profile Visitors

6408 profile views
 1. A po co? Kiedy telefon jest w trybie TWRP, podłącz go do komputera. Powinien być widoczny.
 2. Czyli cierpliwie czekamy...
 3. Z Mi Note Pro coś nie halo. ROM 7.8.17 jest do pobrania, przy czym jedynie z przycisku "Alternatywny 2". Pod pozostałymi są ROMy, ale nie dla Mi Note Pro. Po zainstalowaniu, w ustawieniach w dalszym ciągu widnieje MIUI 8.6 7.7.20... @ZduneX25, wiesz co co kaman?
 4. Chciałoby się rzec: w końcu. Nie mniej, daj sobie spokój z zabawami. MiFlash to ostateczność, gdy system lub aplikacje działają nieprawidłowo, i żadne zabiegi nie pomagają. U Ciebie system działa prawidłowo, więc po prostu (jeśli już chcesz) instaluj przez TWRP cotygodniowe aktualizacje i tyle.
 5. Napiszę tak. Wszystko robisz nie tak. Od chwili przeczytania mojej odpowiedzi nie przeczytałeś pierwszego postu w tym wątku dokładni, a już na pewno ze zrozumieniem. Nie kombinuj, skoro system działa dobrze, a Ty nie masz bladego pojęcia o instalacji. Pobawię się we wróżbitę...: za kilka godzin/dni założysz wątek o tytule "Ratunku, ucegliłem telefon". W sumie może to i dobrze, bo @Acid będzie miał zajęcie, naprawiając Twój telefon...
 6. Przeczytaj pierwszy post wątku. Najlepiej z 20 razy, bo jak widzę nie dociera, że trzeba wybrać plik do wgrania. Co MiFlash ma wgrać, jeśli mu nie wskażesz? Poza tym, uprzedzając ewentualne pytania, folder z ROMem ma być umieszczony bezpośrednio na dysku C, obok folderów "Program Files", "Windows", etc. Przy okazji, odinstaluj MiFlash, bo jeśli nie zapoznawszy się z poradnikiem zaczynasz bawić się w takie rzeczy, to jesteś na dobrej drodze, żeby mieć cegłę zamiast telefonu. W prawym, górnym rogu Forum jest wyszukiwarka. Nie gryzie i potrafi podać ciekawe informacje. Nawet te, poszukiwane... Polecam dział aktualizacji cotygodniowych, a zwłaszcza wątek o aktualizacji do Androida 7. W ustawieniach konta Xiaomi, albo w opcjach deweloperskich (na to drugie wskazuje przytoczony komunikat) - nie pamiętam dokładnie - znajdź opcję "Assign the device to Xiaomi account" / "Przypisz urządzenie do konta Xiaomi", czy jakoś tak. To spowoduje przypisanie telefonu do konta i odblokowanie powinno pójść dalej. Poza tym, jak napisałem macieq03 - folder z ROMem ma być umieszczony bezpośrednio na dysku C, obok folderów "Program Files", "Windows", etc.
 7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 8. Twój wątek został przeniesiony do archiwum, ponieważ nie spełnia zasad regulaminu działu giełda. Zapoznaj się również z zasadami uzupełniania wątków w dziale giełda. Kolejne błędne tematy karane będą ostrzeżeniem punktowym.
 9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: użytkownik nie wykonał polecenia zmiany tytułu wątku.
 10. Nie bardzo rozumiem kary którą nałożyłeś na mnie,moim celem było aby l=udzie którzy dostali tą aktualizację pisali o ew. efektach ubocznych,Wystarczyło zapytać a nie od razu karać za nieumyślne przewinienie.

  pozdrawiam

  Adam

   

  1. mrosi

   mrosi

   Każdy użytkownik, który nie korzysta z wyszukiwarki, tylko "na pałę" zakłada nowe wątki, dostaje nagrodę w postaci ostrzeżenia. Każdy, bez różnicy. Dlaczego Ty miałbyś być wyjątkiem?

   W prawym, górnym rogu Forum jest wyszukiwarka. Zacznij z niej korzystać, ponadto przeglądać to, co się dzieje na Forum, a obejdzie się bez ostrzeżeń.

   Pozdrawiam

  2. adamo64

   adamo64

   Cóż dalej nie zrozumiałeś moich intencji , trudno będę z tym żył

  3. mrosi

   mrosi

   Zrozumiałem, ale najwyraźniej do Ciebie nie docierają pewne informacje. Od wymiany uwag są wątki, które są zakładane wraz z pojawianiem się cotygodniowych aktualizacji MIUI.

 11. Nie wiesz gdzie zniknął, bo nawet nie raczysz przejrzeć zawartości Forum, a tym bardziej skorzystać z wyszukiwarki. Wątek został podłączony tutaj: Kolejne dodanie wątku bez użycia wyszukiwarki, zostanie "nagrodzone" tymczasowym banem. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 12. Radzę zakończyć potańcówki ze spamem, bo za chwilę rozwiążę worek z ostrzeżeniami...
 13. Masz poprawić tytuł, nie tylko wrzucić cudzysłów. Jeśli tego nie zrobisz, wątek wyląduje w koszu.
 14. W tej chwili to nieistotne. Udało się uruchomić telefon?