mrosi

Super moderatorzy
 • Content Count

  7,220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

mrosi last won the day on October 2

mrosi had the most liked content!

Community Reputation

1,134 Excellent

About mrosi

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://www.akolada.art.pl/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  - Xiaomi, MIUI, smartfony, tablety, ogólnie urządzenia mobilne,
  - sztuki walki - aikido, iaido,
  - audio - sprzęt, odsłuch,
  - fotografika - sprzęt, fotografowanie,
  - muzyka chóralna, organowa, poza tym każda, która mi się podoba ;)

Dodatkowe

 • Smartfon
  红米4X

Recent Profile Visitors

18,419 profile views
 1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 2. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 3. W jakim sensie brak dialera i appki sms?
 4. Można pojechać z nimi jak z podartym misiem. Żaden regulamin sklepu nie może łamać zapisów prawa powszechnie obowiązującego, tutaj ustawy. Poza tym prześledziłem regulamin zwrotów Euro RTV AGD i nie ma żadnego wyłączenia, o którym wspominasz, więc podtrzymuję swój wpis...
 5. Dla zwrotu ustawowego nie ma znaczenia sposób odbioru. Jeśli zamawiałeś przez sieć, z opcją odbioru w sklepie, to telefon podlega zasadzie zwrotu 14-dniowego. To czy faktura, czy paragon również nie ma znaczenia. No chyba, że brałeś na firmę. Wówczas... pozamiatane..
 6. @JamCiTo, jak rozumiem, masz system globalny? Z jednej strony, aż mnie odrzuca, bo zastanawiam się nad zakupem jako drugi telefon, a może na wymianę za obecny. Z drugiej strony, trochę trudno uwierzyć, że MT tak słabo zarządza energią. Z reguły było w MediaTekach lepiej niż w Qualcommach. Zasiałeś spore wątpliwości...
 7. W TWRP spróbuj przeczyścić Cache oraz ART/Dalvik. Nic więcej. Jeśli nie pomoże, wejdź do menu serwisowego w MIUI (kombinacja *#*#MIUI#*#* w dialerze lub kilkukrotne naciśnięcie "Wersja jądra" w Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Pełna specyfikacje) i zrób test dotyku.
 8. @JamCiTo, jak rozumiem, foty pstrykałeś na tych samych wersjach ROMów, na pełnym automacie, żeby ujednolicić warunki testowe?
 9. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 13. Przypominam tylko, że wątek ma określony tytuł i jego tematyki należy się trzymać. Są oddzielne wątki poświęcone płatnościom Google Pay/NFC. Żeby nie było, że nie ostrzegałem...