witek_77

Użytkownicy
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

witek_77 last won the day on July 6

witek_77 had the most liked content!

Community Reputation

81 Excellent

About witek_77

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/19/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pszczyna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI9 6/128 Ocean Blue

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ja zrobiłem format i wgrane z recovera pałny plik bez przywracania danych i ustawień z chmury także mam czyściocha. Poza tym bublem z czujnikiem jest ok.
 2. no to u mnie ładuje normalnie (ładowarka 20W xiaomi ta biała z wentylatorem), ale wczoraj myślałem, że rzucę dziadem o ścianę jak mi zaczął migać jasnością ekranu od prawie 0 do połowy mocy. Musiałem automat wyłączyć bo po prostu nie szło. Tak jakby nie umiał się ustabilizować na 1/4 natężenia i migał od 0 do 1/2
 3. możesz załączyć AOD i mignięcie ekranem. Albo tak jak ja. Od pół roku mój telefon nie wie co to wibracja i dźwięk. Wszystko wyłączone. Mam za to na ręku zegarek z wibracją. Nikogo nie denerwuje dzwonkami a sam wiem kto dzwoni i kiedy. Jak telefon poza zasięgiem to po prostu nikt sie do mnie nie dodzwoni i koniec kropka. Wtedy oddzwaniam. Nie wiecie jaki to przynosi spokój psychiczny. Początki były trudne, ale teraz jak miałem załączony dźwięk po formacie to mało co zawału nie dostałem, bo nie wiedziałem co się dzieje.
 4. Też mnie to zastanawia, bo chętnie bym zainwestował w przylepiec na szybę bo jak to moja żona powiedziała "TEN JEJ ZASŁANIA KRATKĘ Z KLIMY I JEST JEJ CIEPŁO". I nie mówcie jej że to nie jest zdrowe. To tak jak tłumaczyć mojej babce słuchającej radia maryja, że są jeszcze inne partie polityczne. Nie da się. Kiedyś na ali widziałem niby DEDYKOWANE do tych z xiaomi, ale nie umie już tego znaleźć. A wkrótce będę zamawiał głośnik z QI 30W z xiaomi. Jak przyjdzie to zdam relację. Tzn żona zamawia, bo czarna stojąca się jej nie podoba a nie chce tej białej co ja mam bo jej wentylator szumi (trochę ma rację) no i NIE PO TO KUPIŁAM TELEFON ZA TYLE KASY, ŻEBY MIEĆ ŁADOWARKĘ KTÓRA WOLNO ŁADUJE.
 5. Jedyna opcja to test bez szkła. Inaczej będzie tylko gdybanie. Jak bez szkła pójdzie to winne szkło. Jak nie to masz pecha i gwarancja ciąg dalszy
 6. dopisz, że global,a nie EEA bo standardowo będzie płacz i milion pytań.
 7. Patrz jaką ja mam mimo to mam godzinę mniej SOTu. Czuwanie podobnie. Zrobiłem wipe i OTA. Moim zdaniem póki co na minus względem 11stki. Mam wrażenie, że UI jakby nie idzie płynnie jak w 11stce. Bateria też leci szybciej. Poczekam jeszcze z tydzień aż się wszystko poukłada.
 8. nie prawda. To samo było w xiaomi mi5 i pasmem B20 czyli LTE 800MHz. Niby obsługiwał, ale nie dali rady go odpalić. Wiele urządzeń na snapie 820 z tym modemem miało B20. Także byłbym ostrożny
 9. Global .14 Orange FLEX wszystko jest ok. Telefon żony. Na moim mi9 EEA są cyrki z sms więc nie używam
 10. pierwsza sprawa to prąd ładowania. 2m to dużo. Quick Charge działa lepiej z kiepskimi kablami bo podnosi napięcie a mniej prądu daje. U mnie na jakimś noname kablu 2 metry QC3.0 działa dobrze, ale QC 4.0 już zbija do QC 3.0 także kupa. Teoretycznie kable 3A powinny przecisnąć QC4.0 (to jest około 60W).
 11. Żonie na zwykłym mi10 odpaliłem kodami i we flexie działa bezbłędnie volte i vowifi. Mi na moim mi9 wywala vowifi a volte też czasem wywali i musze zrestartować dać samolotowy i wyłączyć. U niej działają SMSy a u mnie nie. nie wiem od czego to zależy. Na abonamencie volte mi wywalają także olewam.
 12. Zostają, bo sam robiłem póki co doraźnie recovery przez paczkę (zmiień nazwę na update.zip i wrzuć na pamięć) bo nie chciało mi się robić drastycznych kroków. Telefon póki co działa ok. I tak pro forma zrobię wipe, ale mamy migracje serwera z mailami i mam dużo telefonów obecnie i nie mam czasu na pierdoły