sp4ubw

Użytkownicy
 • Content Count

  1276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

sp4ubw last won the day on December 27 2018

sp4ubw had the most liked content!

Community Reputation

324 Excellent

About sp4ubw

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  EML-L29(C432)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  Przejechałem na 9.34.2 jakieś 100km, hmm, niby ok. To wygląda, że nie hardware
 2. sp4ubw

  Zmiana pasku nawigacji

  Wczytaj dowolny motyw ze starym paskiem i jeśli nie będzie pasował jako motyw to wybierz ten co masz obecnie i następnie wybierz navbar z zainstalowanego. Będziesz miał taki jak chcesz.
 3. sp4ubw

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  W plusie też to samo. Bez agregacji teraz testowałem 10x i średnio 50Mb/s, z nią ten sam wynik.
 4. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  Ciekawe to. Przejadę się i też sprawdzę. Zainstalowałem do testów wersję 9.34.2 bo lekka i ma wszystko co mają najnowsze wersje.
 5. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  @Kamil_r9 sprawdzaj. @paveu 15km to trochę mało. U mnie na trasie 200km gubi się średnio 10x i tak jak napisał autor, jak są równoległe drogi niedaleko. Trzy inne telefony leżące obok pokazują idealnie, tylko MI 8 gubi się. Sprawdziłbym jutro, tylko, niestety Białystok jest zasypany śniegiem, nie bardzo jest jak testować.
 6. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  Możesz jednocześnie testować dwie wersje. Podziel ekran i jedną wersję sklonuj. Szybsza metoda. Wrzucałem wersje sprzed 2 i 3 lat. Ty wybrałeś wersję z 6 września 2018 roku. U mnie nie pomogło. GPS jak źle działał tak źle działa. Skoro napisałeś, że działa dobrze na starszych wersjach to skąd to info, skoro nie testowałeś?
 7. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  Przez dwa dni sprawdziłeś starsze mapy Google? To na której wersji działa prawidłowo? Zainstaluję, sprawdzę i też dam info czy działa.
 8. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  Skoro u jednych działa idealnie, a u innych nie - to wychodzi, że to hardware, czyli gwarancja. Mi to nie przeszkadza bo mam inne telefony do nawigacji. Potwierdziłem jedynie, że mam identyczny problem i zmiany softów czy wersji map niczego nie zmieniły. Oddaj na naprawę lub zmień na inny egzemplarz.
 9. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  Nie ma. Używam Google Maps Beta od zawsze i mam najnowszą wersję i działa dokładnie tak jak napisałeś, czyli tragicznie.
 10. sp4ubw

  Mi 8 i wariujący GPS

  Mam identycznie. Taki urok niektórych egzemplarzy tego modelu. Dużo lepiej działa Xperia, którą kupiłem za 100zł, jeśli chodzi o GPS. Na MI 8 nie da się jeździć. Oczywiście to zapewne nie dotyczy wszystkich egzemplarzy. Może być tak jak kiedyś z MI5, jedne działały poprawnie, inne nie.
 11. Włączenie/wyłączenie moda. Miałeś rację pytając. Ktoś tam niepotrzebnie wprowadził w błąd wypowiedzią.
 12. @daniel.wu bądź dobrej myśli. Martwić się będziesz dopiero gdy Ci się to przytrafi. U mnie nie ma śladu błyskania. Telefon ma prawie 3 miesiące. Nigdy nie użyłem AOD bo nie potrzebuję.
 13. @galakty Być może już masz wypalenia, tyle, że mało widoczne i nie zwracasz uwagi.
 14. sp4ubw

  MIUI 9.1.10

  Fakt, tam tez nie da się na to patrzeć. Ciekawe czy Xiaomi to zmieni. Pozostałem przy nacho notch, tam da się mieć normalnie wyłączone wcięcie i można mieć mniejsze zaokrąglenia, również na dole, kosztem milimetra ekranu, co w niczym nie przeszkadza. Potwierdzam, że starsza aplikacja SMS od @Orjon działa prawidłowo i pokazuje kontakty.
 15. sp4ubw

  MIUI 9.1.10

  MI 8 - ukrywanie wcięcia - tylko chinol mógł tak wymyślić, żeby zegar i ikony przesuwać niżej - kompletnie niefunkcjonalne i dalej jedynie dobrze działa z zewnętrzną aplikacją. Pozostałe funkcje, oprócz kontaktów SMS działają prawidłowo.