Jump to content

cyprianmeister

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cyprianmeister

 1. W jaki sposób diagnozowałeś baterię? Obecnie wrzuciłem ROM xiaomi.eu i będę testował. Dzięki za komentarz.
 2. A model Mi 9 5G? To jest wersja bez B20? Dedykowana na Chiny? Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 3. Kupiłem Mi 10 bardzo okazyjnie, mimo to zastanawiam się czy go zostawiać bo po prostu lepiej mi się trzyma w jedynej dłoni i używa Mi 9. 10 wygrywa przyde wszystkim baterią, głośnikami, aparatem i dla mnie tyle, kupiłem 10 bo Mi 9 daje ciała jeśli chodzi o baterię, być może na innym romie niż bazowym będzie lepiej? Nie wiem tezy jak dobrze wyczyścić kratkę słuchawki, zrobili taką szparę zagłębioną że nic dziwnego że jest problem z zabrudzeniami. Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 4. Mam pytanie, może ktoś gryzł temat ostatnio, gdzie obecnie kupić najlepiej fabrycznie nowe Mi 9? Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 5. Kurcze, w takim razie nie rozumiem dlaczego mój egzemplarz miał z tym problem nawet na wersji 12 MIUI, kupiony w X-KOM na świeżo.
 6. @Matixx Prosty test, "wykręćcie numer" przyłóżcie słuchawkę do ucha, zacznijcie nachylać głowę w prawo aż do prawego ramienia, jeśli po przekroczeniu 45stopni od pionu ekran się wybudzi, to d*pa, tak nie powinno być.
 7. @kulig007 Prosty test, "wykręćcie numer" przyłóżcie słuchawkę do ucha, zacznijcie nachylać głowę w prawo aż do prawego ramienia, jeśli po przekroczeniu 45stopni od pionu ekran się wybudzi, to d*pa, tak nie powinno być.
 8. @supryn mam tak samo... prawdopodobnie jest to powiązane z problemami z czujnikiem zbliżeniowym, zastanawiam się czy kiedyś to poprawią czy oddać telefon, podobno update do 12 miał pomóc, niestety to nie ta walizka (this is not the case)
 9. Nie macie problemów z czujnikiem zbliżeniowym? https://bit.ly/3iOR5xP
 10. Zakupiłem Mi Note 10 Lite z X-KOM, doświadczam poważnych problemów związanych z czujnikiem. Wygląda na to że ekran wybudza się po przekroczeniu 45 stopni od pionu czyli jeśli trzymamy telefon ukośnie przy uchu to ekran prawdopodobnie będzie wybudzony bądź będzie wariował, co więcej, niejednokrotnie było tak że osoba z którą rozmawiałem przestaje mnie słyszeć w momencie kiedy ekran się włącza, na widoku rozmowy wyciszenie nie jest aktywne (nie zostało wciśnięte). Oni to kiedyś poprawią czy lepiej oddać ten telefon? Zawsze chwaliłem Xiaomi ale od jakiegoś czasu dają poważnie ciała. MIUI 12.
×
×
 • Create New...