Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. W Xiaomi taki typowy brand wśród polskich operatorów, w sensie że jest inne oprogramowanie (inna wersja MIUI), jest chyba tylko w Orange póki co. Play powinien mieć normalnego Globala, być może z aplikacjami Playa ale one prawdopodobnie mogą być odinstalowane (prawdopodobnie, bo nie miałem jeszcze z takim telefonem do czynienia).
  2. Jeśli masz dowód zakupu, to można spróbować odpiąć konto Xiaomi od telefonu, ale niestety to kosztuje. https://sklep.micenter.pl/pl/p/Zdalne-usuniecie-konta-Xiaomi/161
  3. Ale czy Wam chodzi o brand = zupełnie inna wersja softu czy brand = apki, tapety od Playa? Bo jeśli to drugie to może być, ale z tego co wiem nie ma (jeszcze) brandowanego softu MIUI pod Playa. Były jakieś próby chyba na Note 9 Pro ale się nie zakończyły chyba niczym sensownym. Na Note 10 Pro nic nie widzę.
  4. Nie powinien mieć brandu. Jeśli już to pewnie jakieś drobne typu apki od nich jak Play24, prawdopodobnie da się odinstalować. Ale musiałbyś sprawdzić jak to dokładnie wygląda.
  5. Było to wspomniane w odniesieniu do apek Xiaomi, a nie Google.
  6. Nic się nie zmieniło. Powinno być nadal w ustawieniach dźwięku > Reakcje dźwiękowe.
  7. Nie wiem jak na Mi 9 było z tym. U mnie na Mi 10T Lite przełączniki były od razu bez żadnej kombinacji z modemem. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  8. Możesz spróbować do nich napisać. U mnie po przejściu z Play do Vikingów nie było VoWiFi/VoLTE, bo z jakiegoś powodu miałem to wyłączone na karcie. Stwierdzili, że VoLTE hulać nie będzie, ale jakoś magicznie wraz z VoWiFi się pojawiło
  9. Pytanie jak wyżej + czy był włączony? Ja miałem podobny problem, ale u mnie powodował go sąsiedni kabel HDMI, po prostu stick nie mógł się zmieścić. Na chwilę odłączyłem, podpiąłem sticka, potem obok kabel i poszło.
  10. Ustawienia > O telefonie > Pełna specyfikacja > dotknąć kilka razy Wersji jądra tudzież kernela.
  11. Żeby nie było nieścisłości: ta aktualizacja poszła na chińskie Redmi Note 10 Pro, które nie jest tym samym modelem co nasz (to będzie POCO X3 GT na niektórych rynkach globalnych).
  12. Możesz zainstalować od razu tą. Ale musisz zrobić wipe data, dalvik, cache przy przechodzeniu na wersję stable.
  13. W ustawieniach Game Turbo nie masz opcji "Orientacja strony głównej"? Powinieneś móc zmienić na poziomą...
  14. Nie. Wersje MIUI między Lite a Lite 5G się różnią (inne nazwy kodowe, inne literki - RKQEUXM dla 4G, RKIEUXM dla 5G).
  15. Xiaomi.eu wrzucałeś jakie? Betę czy stabilne?
  16. Nie usuwaliśmy tej funkcji, musi nadal być. Apka telefonu > 3 paski na dole > Nagrywanie połączeń.
  17. To jest bug po stronie Xiaomi. Na becie naprawili, najwyraźniej nie dodali tego jeszcze do tej konkretnej wersji stabilnej.
  18. Nowszy. Nie musisz mieć żadnej z tych opcji. Nie musisz na nic się logować. Po odblokowaniu możesz od razu lecieć bez ustawiania niczego w opcjach programisty.
  19. Wygląda na to że to problem apki Muzyki. Na nowszej wersji apki na Poco F1 (Global) jest identycznie.
  20. Ustawienia > Hasła i bezpieczeństwo > Odblokowanie odciskiem palca > Płatności z odciskiem palca > Widevine (L1). Na forum xiaomi.eu w dziale Bugs jest konkretna lista urządzeń na których działa. O ile kojarzę działa i na Mi 9T i na Pro. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  21. Widevine powinien zostać L1. Nawet jeśli nie będzie to możesz normalnie pobrać klucz na naszym ROM-ie z poziomu Ustawień.
  22. Nie. Mimo tej samej rozdzielczości (108mpx) nie jest to ta sama matryca (Samsung HMX w Mi Note 10/Pro vs Samsung HM2 w Redmi Note 10 Pro).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...