Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Masz xiaomi.eu a nie Globala, także to nie jest problem Xiaomi tylko nasz. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  2. Nie, to nie jest 12.2 tylko to jest pomyłka w updaterze u nas. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  3. Nie. Numeracja nie ma tutaj nic do rzeczy.
  4. Nie, nie wycofali, to jest standardowy błąd sourceforge. Poniżej jest opcja Try to download anyway.
  5. Prawdopodobnie potrzebny będzie format data...
  6. To już pretensje należą się Xiaomi, które nie udostępnia w wielu przypadkach od razu aktualizacji na polski region. Zmień go na jakikolwiek inny, np. Szwajcarię, i aktualizacja wyskoczy. Ale i tak będzie to to samo co OTA, które publikujemy z linków w tym temacie.
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. Spróbuj zrobić format data (wipe > na dole format data > wpisać yes > zatwierdzić). Potem restart do systemu. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  9. W podlinkowanym przez Ciebie linku jest dokładnie określone, co należy zrobić w przypadku, gdy partycji recovery nie ma. Kilka ostatnich akapitów. Co do problemu z updaterem - próbujemy go rozwiązać, póki co robisz tak jak wyżej. To trzeba zrobić jednorazowo, potem już wystarczy uruchamiać TWRP z przycisków (vol+ i power).
  10. Taki sam błąd jak wcześniej. Spróbuj usunąć te linijkę co wcześniej. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  11. ROM powinien sobie sam poradzić z zamontowaniem niezbędnych rzeczy, niemniej możesz spróbować zamontować system. Coś jest u Ciebie najwyraźniej nie tak... Nie wiem nawet jaki masz błąd przy instalacji. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  12. Ustawienia > Aplikacje > Uprawnienia > Menedżer uprawnień > na górze Uprawnienia > ID Telefonu
  13. Tak bo to ROM pod TWRP. W poście dot. ostatniej tygodniówki podrzucilem informacje jak to wgrać. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  14. Uprawnienia do ID telefonu nadane? Prawdopodobnie zwraca puste info, stąd nie może wysłać MMS-a.
  15. Tylko pierwszą, druga jest informacyjna.
  16. Edytujesz zły plik. META-INF/com/google/android/updater-script. Wystarczy, że wypakujesz plik i go potem podmienisz.
  17. Jest to niemożliwe ze względu na to, że nie jesteśmy w stanie śledzić zmian w wersji stable na bieżąco. Możemy co prawda dawać chiński changelog, ale to załatwi sprawę tylko połowicznie.
  18. Plik znajdziesz w paczce zip z ROM-em xiaomi.eu, w tej lokalizacji, w której podałem. Otwierasz go jakimś edytorem tekstu, najlepiej notepad++ albo o ile masz visual studio code. To będzie prawdopodobnie pierwsza linijka na górze, ona sprawdza nazwę kodową "tiffany". Tę linijkę usuwasz. Plik zapisujesz i dodajesz do paczki w tym samym miejscu, w którym był.
  19. TWRP nie wykrywa poprawnie nazwy urządzenia. Zedytuj na kompie plik META-INF/com/google/android/updater-script, usuń z niego linijkę (jedna z pierwszych) sprawdzającą nazwę urządzenia. Zapisz i skopiuj z powrotem do paczki a paczkę do telefonu i wgrać ponownie.
  20. Nie mogłeś tak zrobić, bo pierwsza instalacja wymaga formatowania.
  21. fastboot boot twrp.img i w nim ogarniasz dalsze czynności Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  22. Ten komunikat może być przez trochę dłużej czasu, Google odświeża to online u siebie co kilka dni prawdopodobnie. Jak miałem roota na Mi 10T Lite to też miałem te info nawet po jego wywaleniu przez trochę czasu. Ale zniknie. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...