Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Podeślij zrzut z informacji o telefonie, ale wygląda na Global
  2. W "Plikach i uprawnieniach" zaznacz wszystko (tj. i pliki i multimedia).
  3. Można zrobić, nie trzeba. To zależy od Ciebie. Jeśli chcesz to możesz zrobić.
  4. Gwarancja powinna być, ROM przecież jest oficjalny. Możesz zablokować bootloader na nim. Jeśli będziesz chcial odblokować bootloader jeszcze raz to powinien odblokować się od razu.
  5. Tak często jak wydaje je Xiaomi, czyli zależy od nich. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  6. Gwarancji nie tracisz instalując MIUIPolska. Instalacja recovery niczego nie zmienia, i tak ono się zainstalowało wraz z ROMem.
  7. Tak. Po ściągnięciu aktualizacji (ręcznie albo przez OTA) i wejściu w tryb recovery telefon uruchomi Ci się w TWRP. Wpisujesz hasło ekranu blokady, akceptujesz, po zdeszyfrowaniu wchodzisz w menu Install, instalujesz, po instalacji uruchamiasz ponownie system. tyle. Cały duży. Xiaomi.eu, jak i inne customy oparte na MIUI, nie wspiera aktualizacji przyrostowych. Można to zrobić z poziomu telefonu, bo TWRP masz już zainstalowane. Po prostu uruchamiasz je albo z poziomu aktualizatora, albo przyciskami głośność+ i zasilanie.
  8. Próbowałeś ustawić tę drugą opcję w ustawieniach? (Zawsze używaj domyślnej aplikacji)
  9. MIUI to tylko nakładka na Androida. Jakiekolwiek aktualizacje Androida to aktualizacje MIUI. MIUI ma wbudowanego antywirusa. Generalnie w dzisiejszych czasach zewnętrzne aplikacje mają dość ograniczone pole działania pod kątem skanowania samego systemu. Samo wchodzenie na zabezpieczone strony nic nie daje, trzeba weryfikować domenę W normalnych sytuacjach prawdopodobnie wbudowany antywirus wystarczy. Konto jest potrzebne, jeśli chcesz synchronizować z chmurą SMS-y, historię połączeń czy zdjęcia, a w przyszłości będziesz chciała kupić jakiś inny Xiaomi. Przyda się ono tez, jeśli zgubisz telefon i będziesz chciała go zlokalizować (funkcja Znajdź urządzenie).
  10. Custom ROM-ów, tak. Zrzut ekranu który podałeś odnosi się ogólnie do aktualizacji, jest jakąś nieoficjalną listą, nie odnosi się tylko do BlackSharka. Oficjalnej, publicznej, nie ma i nie było chyba nigdy. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  11. Jak BlackShark może cokolwiek obiecywać dla Redmi? Przecież to zupełnie inne telefony. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  12. Możesz spróbować, może przejdzie. To że na stronie przekierowuje Cię na MiUnlock jest naturalne, bo tam już nie trzeba wypełniać formularza itd.
  13. Nie trzeba robić wipe. ROM masz wgrany już. Magisk możesz próbować, ale nie wiem czy się moduły same znowu nie aktywują i nie będzie tego samego komunikatu. Spróbować możesz. Gpay powinno bez magiska działać.
  14. https://androidfilehost.com/?fid=14943124697586360084 Ściągnij, rozpakuj recovery.img które jest w paczce Uruchom telefon w fastboot, podepnij do komputera Nie wiem, czy na komputerze masz Minimal ADB/Fastboot czy nie, na wszelki wypadek ściągnij to: https://dl.google.com/android/repository/platform-tools-latest-windows.zip i rozpakuj. Do rozpakowanego katalogu platform-tools z punktu 2. przenieś recovery.img z punktu 1. W katalogu platform-tools zrób kombinację klawiszy ctrl+shift+prawy przycisk myszy i wybierz opcję "Otwórz tutaj okno w PowerShell" W tym oknie wpisz po kolei następujące komendy: cmd fastboot flash recovery recovery.img fastboot reboot Trzymasz vol+ aż się uruchomi TWRP. Jeśli nie idzie, to jeśli masz paczkę xiaomi.eu na komputerze, to w niej jest plik boot.img. Rozpakuj go, przenieś do katalogu z punktu 2. i w oknie Powershella z punktu 6. wpisz: fastboot flash boot boot.img fastboot reboot Wtedy system powinien się odpalić (bo nie będzie już w tym obrazie Magiska). W razie w mogę pomóc zdalnie, jeśli trzeba..
  15. Spróbuj wejść w TWRP (vol+ i power) i odinstalować Magiska (zmień nazwę pliku APK Magiska, który masz prawdopodobnie w pamięci wewnętrznej, na uninstall.zip i wgraj przez TWRP).
  16. A na telefonie i komputerze logujesz się na te samo konto?
  17. Czy po powiązaniu sprawdziłeś jeszcze raz w Mi Unlock, czy tym razem możesz odblokować bootloader?
  18. Był reupload o ile kojarzę... Kiedy ściągałeś?
  19. Prawdopodobnie jest to kwestia którejś aktualizacji Przeglądarki. W aplikacji nie ma opcji wyłaczenia tej opcji.
  20. W zasadzie to obojętne. Obydwie będą działać, na obydwu możesz zablokować bootloader. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  21. Być może Android 11 coś tu namieszał. Próbowałeś ponownie zainstalować aplikację albo uruchomić ponownie telefon? Albo ewentualnie ponownie uruchomić Bluetooth?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...