Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Dla testerów, którzy dostali się do ich programu testów.
  2. Nie, musisz zrobić wipe data, dalvik i cache (dane w pamięci wewnętrznej zostaną, ale aplikacje i ustawienia trzeba będzie ustawiać jeszcze raz).
  3. Spróbuj wyłączyć ten pasek (Dodatkowe ustawienia > Nawigacja systemowa > Ukryj wskaźnik pełnego ekranu).
  4. Tak, nastąpiła pomyłka w poście. Poprawiłem i przeniosłem do poprawnego działu.
  5. Nie działa - w sensie? Jaki masz w ogóle błąd?
  6. A po co to omijać? Wgrywanie super musi trochę potrwać, bo to kilka partycji w jednej, w tym cały system.
  7. Jak pobierzesz ze strony za miesiąc i wgrasz to nie będzie problemu. Nie trzeba instalować każdej po kolei.
  8. Wtedy, kiedy Xiaomi wyda "zwykłego" (nie EEA) Globala.
  9. To jest tylko ominięcie problemu, a nie jego rozwiązanie. Realne rozwiązanie to fix od Xiaomi, który dodali tydzień temu do bet. Więc nie, to nie wina xiaomi.eu, że tego "nie ogarnęli". A co mam zrobić? Dodawać to samo co w China? Bo to w gruncie rzeczy będzie to samo. A nie mam pojęcia co dokładnie z rozwojówek jest w stable, a co nie. Mogę jedynie strzelać lub dawać chiński changelog, który jest ogólny i nie mówi nic.
  10. Nie. Co do drugiego pytania - jeśli ktoś ma to prosiłbym o sprawdzenie. Bo nie wiem, czy jest to problem tylko u Ciebie, czy ogólny.
  11. Nie, chodzi o uruchomienie TWRP z przycisków. Uruchom ponownie telefon i trzymaj głośność+ aż wejdzie w TWRP. O ile masz je zainstalowane, bo jeśli nie, to musisz je uruchomić z fastboota (fastboot boot twrp.img) i wtedy zainstalować ROM. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  12. To problem updatera, musisz przejść do TWRP ręcznie i ręcznie zaktualizować niestety. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  13. Dźwięk powiadomienia/wibracja to znane, trzeba wyłączyć dla apki aktualizatora. Pobieranie 100% wisi prawdopodobnie dlatego, że mimo 100% coś tam jeszcze "dociąga".
  14. Dane zostaną. Niezależnie od tego czy uruchomisz TWRP i wybierzesz, czy spróbujesz przez updater, procedura i tak praktycznie będzie identyczna, więc to obojętne.
  15. Powinno przejść. Nie wiem tylko, czy nie będzie trzeba zaktualizować recovery po drodze.
  16. W momencie wydawania tej wersji prawdopodobnie było jeszcze stare OTA. W ostatnim czasie było to zmienione, więc tę aktualizację trzeba zainstalować ręcznie. Potem powinno iść jak trzeba.
  17. fastboot flash recovery twojanazwarecovery.img fastboot reboot Trzymasz od razu vol+, powinno wejść.
  18. Prawdopodobnie tak, ale pewności nie mam.
  19. Tak. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  20. User 999 jeśli dobrze pamiętam to sklonowane apki ewentualnie druga przestrzeń (któreś z tych). Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  21. W międzyczasie zastąpiliśmy chińską przeglądarkę globalną. Tak jest już przynajmniej z miesiąc. Nawet jeśli bym dodał changelog dla stable, to i tak nie ma szans uwzględnić wszystkich zmian. Większość będzie i tak z bet. Kwadratowe dymki Messengera to zmiana Androida 11. Na MIUI 12.5, w odróżnieniu od Globala MIUI 12, przynajmniej działają one poprawnie. Xiaomi naprawiło to w ostatnich betach (jakoś tydzień temu). Nie mam pojęcia, kiedy to trafi na stable.
  22. W wersji beta też nie powinno być problemów. Nie wiem jak to wygląda na Mi 10T/Pro, ale na Mi 10T Lite żadnych problemów z płatnościami przez Google Pay nie mam (nie mam roota).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...