Acid

Administratorzy
 • Content count

  11819
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  336

Acid last won the day on April 22

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3324 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

16389 profile views
 1. Wróciłem do SwiftKey. To zupełnie nie jest klawiatura blackberry. Nie działa tak jak bym chciał.
 2. Z aplikacji zwanej... Motywy. Lub zhuti.xiaomi.com
 3. Mam białe. Czarne mogę zamówić ale są bardzo drogie. U mnie ok 180-190 zł. Nie wiem czy nie lepiej inwestować w bambus. Za cenę ceramicznej u mnie masz 2,5 obudowy bambusowej.
 4. Tak ale trzeba aktualnie czekać. Wszystkie poszły. Następna dostawa za ok 3 tyg ale mam nadzieje przyjdzie znacznie więcej. Nie ma. Tego typu obudowa nie ma szybki, nie ma jak jej zamontować pod spodem by nie wypadało. W oryginalnej szklanej masz wszędzie szkło więc otwór na diody jest naturalnie zakryty taflą szkła. W bambusie naturalnie nie ma czym przykryć otworu. Ale... Diody LED są przecież przykryte. Cała płyta główna jest zamknięta pokrywą i diody też. Gdyby szkiełko z tej pokrywy było brudne to zdejmuje się bambus i patyczkiem czyści to szkiełko. Ale nie ma w ogóle się czym przejmować. Szkiełko może się pokryć kurzem trochę ale nic to nie zmienia w działaniu diod (przenikalności światła?).
 5. magisk

  Wydaje mi się że ten poradnik z ap jest dla takich jak ja: bez modów i roota, dlatego u mnie działa.
 6. Super su wgrywa się po każdej aktualizacji romu z twrp. Masz o tym napisane też na miuipolska.pl w każdym poście z aktualizacją tygodniową.
 7. NA MIUIPolska.pl byłeś?
 8. Nie mogę włączyć spersonalizowanych sugestii. Aplikacja prosi o uprawnienia których nie ma. Dałem aplikacji wszystkie możliwe ale nadal nie mogę zaznaczyć tej opcji.
 9. Ten launcher z GP był rozwijany do końca MIUI 7. Potem już jak widać nie było update.
 10. Zainstalowałem i nadal nic. Po prostu nie podpowiada. Tzn podpowiada ale to co wcześniej wpisałem. Nie ma swoich podpowiedzi jak np. Swiftkey, że po konfiguracji pierwsze co napiszesz to już wszystko z predykcją. Co ciekawe w opcjach zaznaczyłem pisanie gestami a tego też nie ma. Aaa ok pojawiło się powiadomienie z pobieraniem słownika. Pobrałem polski i coś już mam Ciekawe czy angielski mi pobierze.
 11. A nie masz czasem wadliwego modułu USB? To by wyjaśniało brak MTP i brak QC. Ewentualnie w gnieździe jest taki brud, że ja p.... Bo już takie przypadki widziałem.
 12. Słuchaj jest 2017 rok. Odpuść sobie kupno telefonu z 2015. Na 99% to nie jest nowy telefon. I model 16GB? Bez przesady. Za tą cenę masz pełno Redmi 4 a minimalnie więcej Redmi Pro.
 13. Nie ma wodoodpornosci a przycisk jest podobny jak z Mi5s ale nie ultradźwiękowy. I nie wirtualny bo czegoś takiego nie ma.