Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Content Count

  13,101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  400

Acid last won the day on January 2

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3,945 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

29,450 profile views
 1. Trzeba wgrać Xiaomu.eu. Instrukcja jest na stronie. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 2. 7 dni, twrp długo nie będzie jeszcze ale instalacja z fastboot jest szybka i wygodna. Roota niestety nie zrobisz nawet z adb. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 3. Małe szanse, że znajdziesz. Niestety ale nie można ot tak kupić wyświetlacza do tego zegarka (jak i do większości) w każdym sklepie z wyświetlaczami. Co najwyżej z demontażu albo samemu ściągać z aliexpress.
 4. No szczotki przecież. W szczotce jest małe łożysko - wystarczy sobie popatrzeć i tam jest część która się obraca (tzn po włożeniu do slotu szczotka się obraca). Łożysko albo smarujesz albo wymieniasz szczotkę po prostu. Ponieważ po wjechaniu na to coś podobnego do dywanu szczotka się nie obraca bo ma za duży opór a problem hałasu jest w tej szczotce. Nie, ponieważ miałbyś zmianę natężenia hałasu przy zmianie trybu odkurzania. A ponieważ hałas jest stały więc problem jest w szczotce bo ona kręci się zawsze ze stałymi obrotami.
 5. To niekoniecznie znaczy, że jest kiepskiej jakości. Pytanie czy często używasz trybu turbo.
 6. Tak, czasem trzeba wymienić silniczek szczotki. W serwisie np. MiCenter można to zrobić.
 7. To zależy jaki jest Twój stan wiedzy na temat, za który chcesz się brać. To temat o Global rom dla tego modelu, stąd zakładamy, że masz Global ROM stable, więc nie nie możesz wgrać to co znalazłeś. I tak nawet jeśli spróbujesz to ci się nie uda bo masz pewnie zablokowany bootloader. Niestety jak masz rom fabryczny to nie możesz dokonać cofki systemu bez odblokowania bootloadera. Zrób reset do ustawień fabrycznych i skalibruj czujnik zbliżenia w Diagnostyce MIUI (https://miuipolska.pl/jak-wykonac-diagnostyke-miui/)
 8. W MICENTER na oryginalny ekran. https://sklep.micenter.pl/pl/p/Wymiana-ekranuszybki-MI-9T-bez-ramki/260 Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 9. Dodaliśmy nowe ceny za wymiany ekranów w następujących telefonach: Xiaomi MI 10Xiaomi Mi Note 10 i Mi Note 10 PROXiaomi Mi Note 10 LiteWszystkie wymiany zawierają oryginalny ekran OLED dostosowany do danego modelu wraz z działającym czytnikiem linii papilarnych. Aktualne ceny dostępne są na sklep.micenter.pl Tylko u nas dane w przypadku wymiany ekranu nie są usuwane! Artykuł Wymiany ekranów w Mi 10 i Mi Note 10 pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 10. Nie nie ma sensu kupować baterii. Trzeba wejść w fastboot. Jeśli umiesz go otworzyć bez uszkodzenia to można odłączyć baterię i podłączyć i od razu kombinację na fastboota.
 11. Niekoniecznie. To problem xiaomi w tej wersji dla K20 PRO. Spróbuj w fastboot odblokować bootloader programem Mi Unlock tool. Dane powinny pozostać.
 12. Faktycznie 15 sty była aktualizacja. Dodałem kartę bez problemu do Google Pay na MI 8 i działa. Najwyraźniej problem jest na POCO.
 13. Od kiedy Pekao SA ma wsparcie dla Google Pay? Kto ci to powiedział? Przecież ten bank obsługuje się ich aplikacją PeoPay i tam działa płatność z NFC bez względu na cokolwiek.
 14. Na szczęście np. serwis MiCenter nie jest oficjalnym jak CCS i nie czyści danych przy wymianie ekranu.
×
×
 • Create New...