Acid

Administratorzy
 • Content Count

  12,979
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  390

Acid last won the day on March 18

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3,911 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

27,521 profile views
 1. To wygląda na problem z bramką sieciową Xiaomi home. Mam dwa odkurzacze Vac 1 i to samo, nie chcą się sparować.
 2. Czy masz telefon Redmi Note 5 lub Redmi Note 7 i znudził Cię fabryczny system Global? Czy telefon pracuje co raz wolniej po ostatnich aktualizacjach Global rom? A może telefon posiada reklamy, których nie da się całkowicie wyłączyć? Jest sposób by temu zaradzić: należy zainstalować custom rom, czyli system operacyjny w telefonie inny niż fabryczny. W MiCenter możemy odblokować telefon bez konieczności posiadania konta Xiaomi dla Redmi Note 5 czy Redmi Note 7 (więcej modeli podaliśmy tutaj) i zainstalować custom rom. Nie musimy także ograniczać się do instalacji romu MIUI (od Xiaomi). Na te telefony istnieją także romy na bazie czystego Androida np. Pixel Experience. Co więcej, często taki system jest na nowszej wersji Androida niż MIUI (tak jest np. dla Redmi Note 5). Zachęcamy do zmiany systemu. Naszą usługę można kupić tutaj lub po prostu przesłać nam telefon do serwisu. Dla tych modeli nie ma konieczności posiadania konta Xiaomi. Dla Redmi Note 5 lub Redmi Note 7 proponujemy wybór: rom MIUIPolska.pl w wersji stabilnej (bez reklam i nadmiaru aplikacji Google)rom Pixel Experience na Androidzie 10rom Lineage OS Czas trwania naszej usługi to średnio 1 dzień. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Instalacja custom rom dla Redmi Note 5, Redmi Note 7 bez konta Xiaomi pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 3. Heh czyli zrobili tak jak zawsze mówiłem. CCS nie umie robić softów tylko wymienia płyty główne nawet do tak prostych spraw jak bricki czy jak widać hasła i najwyżej programuje IMEI by był ten sam. Ale SN już zostaje inny.
 4. Że jeśli trzeba wymienić moduł USB (Całą płytkę a przeważnie to się wymienia) to może być problem z zasięgiem, ponieważ ta płytka odpowiada za zasięg. I zamienniki mają ten zasięg słaby przez brak wzmacniaczy zasięgu na płytce.
 5. No tak zrobiłeś brick podając zły rom. Napisz do mnie na micenter.pl zgłoszenie. Trzeba będzie odceglić z kontem autoryzowanym.
 6. Dodaliśmy do oferty instalację polskiego oprogramowania miuipolska.pl dla Xiaomi MI 10 i MI 10 PRO. https://sklep.micenter.pl/pl/p/Instalacja-polskiego-w-Xiaomi/136 Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Polskie oprogramowanie do MI 10 i MI 10 PRO pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 7. Tu chyba do wymiany pozostaje płyta główna. Koszt ok 450 zł w serwisie MiCenter.
 8. Możesz zweryfikować IMEI i MEID z telefonu (*#06#) z tymi na pudełku?
 9. Dysponujemy metodą na odblokowanie telefonów Xiaomi bez potrzeby posiadania konta i bez konieczności oczekiwania 7 dni do odblokowania. Niestety nasza metoda ogranicza się tylko do kilku modeli, ale umożliwia w wielu różnych sytuacjach odblokowanie telefonów np. gdy nie chcemy zakładać kont i przechodzić standardowej procedury. MiCenter umożliwia odblokowanie telefonów bez kont Xiaomi dla: MI 9 SE,MI 8 LITE, Redmi 7Redmi Note 7 (lavender)Redmi Note 5A i Redmi Note 5Redmi 6 PROMI MAX 2 Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Odblokowanie bootloadera w Xiaomi bez konta i czasu oczekiwania dla wybranych modeli pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 10. Oferujemy limitowaną ilościowo wymianę ekranu w MI 8 LITE na oryginalny: https://sklep.micenter.pl/pl/p/Wymiana-LCDszybki-MI-8-LITE-ORG/123 Cena wymiany jest wysoka jednak warta rozważenia jeśli chcemy uzyskać oryginalną jakość ekranu w przypadku jego rozbicia (nawet w przypadku pękniętej szybki). W przeciwieństwie do zamienników mamy tutaj: idealnie równomiernie podświetlony ekran LCDpowłoka oleofobowaidealne kolory Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Wymiana wyświetlacza w Xiaomi MI 8 LITE na oryginalny pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 11. W czasie panującej w kraju epidemii koronawirusa sugerujemy wysyłkę sprzętów do serwisu kurierami lub do paczkomatów. Paczkomat Najwygodniejszą metodą wysyłki do nas jest paczkomat. Jak wysłać paczkę paczkomatem opisuje inPost tutaj. KOD NASZEGO PACZKOMATU TO: WRO35N (Bacciarellego 6, 51-663 Wrocław) nr tel. odbiorcy: +48 780 080 521 Kurier Kurierów DPD, DHL czy UPS możecie Państwo zamówić samodzielnie korzystając z kilku popularnych pośredników np. kurjerzy.plallekurier.plepaka.plitp. Możemy też zamówić kuriera UPS do Państwa celem odbioru przesyłki. Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Jak wysłać sprzęt do serwisu? pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 12. Trafił nam się ciekawy przypadek uceglonego MI 8. Użytkownik niefortunnie zablokował bootloader chcąc przywrócić do działania płatności NFC na wariancie chińskim tego modelu. Niestety taka kombinacja nie mogła działać jeśli na telefonie zainstalowany był rom Global. Blokada bootloadera uniemożliwiła uruchomienie systemu. Po przejrzeniu płyty w powiększeniu zauważyliśmy, że klient sam próbował otworzyć port EDL 9008, aby wgrać soft korzystając z metody testpoints. Niestety w wyniku jego prób pady odpowiedzialne za otwarcie portu EDL zostały wyłączone na skutek uszkodzenia diody obok padów. Po pomyślnym wstawieniu nowej diody na płytę główną mogliśmy otworzyć port EDL i wykonać flash softu z autoryzacją MI. Następnie odblokowaliśmy bootloader bez dodatkowego oczekiwania i zainstalowaliśmy rom Xiaomi.eu gdzie płatności NFC działają, a system ma certyfikację w Google Play. Pomyślny unbrick Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Unbrick i naprawa płyty Xiaomi MI 8 pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 13. Mamy możliwość wymiany ekranu na 100% oryginalny w Xiaomi A2 LITE. Do tej pory ten model cierpiał na brak ekranów o jakości oryginalnej z powodu jego dużego popytu wśród nabywców i małej podaży ekranów w serwisach. Zwykle wymiana ekranu LCD w A2 LITE sprowadza się do wymiany panelu na zamiennik – całkiem dobry – którego i my normalnie stosujemy do napraw. Zamiennik charakteryzuje się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów, ale już gorszym dotykiem i brakiem powłoki oleofobowej. Od marca 2020 mamy dostęp do limitowanej ilości oryginalnych wyświetlaczy z ramką do A2 LITE i wprowadzamy do naszej oferty wymianę ekranu z użyciem tych części: https://sklep.micenter.pl/pl/p/Wymiana-LCDszybki-MI-A2-LITE-ORG/115 Cena wymiany jest wysoka jednak warta rozważenia jeśli chcemy uzyskać oryginalną jakość ekranu w przypadku jego rozbicia (nawet w przypadku pękniętej szybki). Przed wymianą ekranuWymiana ekranu w A2 LITE na oryginalny. Czas wymiany: do 30 minut. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Wymiana wyświetlacza w Xiaomi MI A2 LITE na oryginalny pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 14. Szukasz opcji nagrywania rozmów w nowym telefonie Xiaomi? Nowe modele z oprogramowaniem Global nie posiadają opcji nagrywania rozmów. Jednak my instalujemy alternatywne oprogramowanie np. na Redmi Note 8T, które umożliwia nagrywanie rozmów. Wszystko dzięki wspaniałej pracy ekipy z MIUIPolska.pl, która tworzy od wielu lat polską wersję oprogramowania MIUI na telefony Xiaomi. System ten oczywiście w całości przetłumaczony na polski i z aplikacjami Google bazuje na firmware wersji chińskiej, w której nagrywanie rozmów nie zostało zablokowane. Po instalacji tego oprogramowania nagrywanie rozmów będzie dostępne w aplikacji Telefon. Pozostałe zalety softu MIUIPolska to: Dokładniejsze i bardziej szczegółowe tłumaczenie niż GlobalRóżne nowości w MIUI, które nie zostały jeszcze wprowadzone do ROM-ów GlobalDodatkowe opcje i kolorowe ikony powiadomień w trybie „Ekran zawsze włączony” dla ekranów AMOLEDAplikacje Dialer i SMS od Xiaomi zamiast od Google (na nowych urządzeniach)Możliwość wyboru ikonki LTE lub 4G na pasku statusuMożliwość zablokowania dostępu do menu zasilania bądź przełączników, gdy ekran jest zablokowanyMożliwość ustawienia zmiennej grubości czcionkiMożliwość ustawienia aplikacji do wyszukiwania wywoływanej po przeciągnięciu gestem w górę na pulpicieWięcej o tym oprogramowaniu tutaj. My z kolei oferujemy możliwość odblokowania telefonu i instalacji wspomnianego oprogramowania za Was. Wystarczy zakupić u nas usługę, wysłać telefon, a zainstalujemy MIUIPolska. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Nagrywanie rozmów w nowych modelach Xiaomi pochodzi z serwisu MiCenter.pl.