Acid

Administratorzy
 • Content count

  11314
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  307

Acid last won the day on January 20

Acid had the most liked content!

Community Reputation

2957 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator
 • Birthday

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

14096 profile views
 1. Nie zmienialiśmy gps.conf w ogóle.
 2. Ja ma np problem z Redmi 4A. Jest prawdziwy soft China dev. Zaktualizował się już parę razy i teraz najnowszy 7.1.19. I tak: błąd 50 % co bym nie zrobił. Wylogowanie, oem unlock w dev options, usb debug, dwa kompy itp nie mogę władować mu ... oryginalnego Globala do HM4A przez Updater. Woła, że nie może bo coś tam trzeba rom pobrać z forum. Tekst ten jest chyba ładowany przez sieć bo nie ma go w repo z tłumaczeniem. przez MIPCSuite chiński wykrywa w recovery telefon ale krzyszy o adb cośtam. Mimo, że adb mam działające na windowsie MIPCSuite EN w ogóle kupa i nie wykrywa żadnego telefonu EDL nie wchodzi Najlepsze jest to, że jakimś cudem byle chinczyk w goldwayu czy innym syfie wgrywa te swoje przeróbki a ja kurde nie mogę wgrać oryginalnego softu na oryginalny soft na oryginalny telefon od producenta... Nosz k.. bierze. W ogóle to mamy podejrzenie, że w obrocie są podrobione Redmi 4A. Widzieliśmy egzemplarz w Czechach co miał fake rom i zasięg nie działał po przejściu na xiaomi.eu. Po wgraniu ponownie fake rom (akurat się go znalazło) zasięg wrócił. Myślimy, że w Chinach podrabiają płyty główne bo nie mam już innego wytłumaczenia.
 3. A różnica w globalu jaka? To nie nasz kaprys, że nie ma Note 2: http://en.miui.com/download-274.html No nie ma to nie ma.
 4. Prędkość. Większa szerokość pasma pozwala na osiągnięcie ponad 100 mbps dla 2,4 GHz sieci. Zabieg kosmetyczny bo nie jest powiedziane, że po instalacji ot tak zobaczysz szybsze Wi-Fi. To AP musi dostosować się i zaoferować sieć na takim paśmie. Poza tym jak masz MI5 to powinieneś uzywać sieci 5 GHz co w praktyce oznacza, że posiadacze nowych telefonów nie mają korzyści z tego fixa. Co innego Redmi 3 gdzie Xiaomi nie dało 5 GHz sieci.
 5. Straszne. Co dopiero powiedzą uzytkownicy Samsunga gdzie na 7.0 czekali pół roku. Tam to dopiero były masowe protesty, a ludzie palili na rynku swoje S7 z braku aktualizacji. Ba niektóre Note 7 same się paliły z braku aktualizacji.
 6. MIUI 7.1.19 Włączona obsługa pasma 40 MHz dla sieci Wi-Fi 2,4 GHz (jeśli AP ustawi takie pasmo) / Qualcomm Poprawki FC Google dla 7.0 Bez aktualizacji dla Redmi Note 2 i Redmi Note 3 MTK W zawiązku z Nowym Rokiem następna aktualizacja MIUI odbędzie się 10 lutego Aktualizacja MI5 do Androida 7.0 Aby zainstalować po raz pierwszy 7.0 na MI5 należy: Zaktualizować system xiaomi.eu do ostatniej wersji Android 6.0 6.11.10 Zaktualizować TWRP do najnowszej wersji: https://dl.twrp.me/gemini/ przez fastboot flash recovery twrp.img Przejść do TWRP po instalacji recovery z fastboot boot twrp.img Wykonać backup w TWRP i najlepiej przenieść na komputer katalog /TWRP Instalacja najnowszego romu Android 7 w TWRP (sekcja Install) bez WIPE Jak skalibrować OIS w MI5? Instalacja poprawki wg tego poradnika Jak zainstalować MIUI 8 po raz pierwszy? Wybierz odpowiednie TWRP recovery pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC:fastboot flash recovery twrp.imgfastboot boot twrp.img Przenieś rom do telefonu i zainstaluj z TWRP O instalacji fastboot można przeczytać w naszym FAQ Instalacja na Redmi Note Pro (MTK) To urządzenie musi mieć powiększoną partycję systemową wg tego aby móc instalować v8. Instalacja na MIPAD MIPAD musi mieć połączone partycje systemowe aby zainstalować nasz rom. Poradnik. ROOT Dla Mi5 Android 7 root z SuperSU 2.79. Dla Mi3/Mi4/Mi4c/MiNote/MiNotePro i pozostałych root do opcjonalnej instalacji przez TWRP: tutaj Dla MiPad 2 root: tutaj Dodatki MIUIPolska Paczka dodatków MIUIPolska zawiera: Blokadę reklam w aplikacjach (/etc/hosts) Nową klawiaturę Xperia Samouczek MIUIPolska Aplikację MiCenter Paczka do opcjonalnej instalacji po każdej instalacji aktualizacji romu przez TWRP (Menu Install)*. Każdą aplikację można też odinstalować. Data kompilacji: 5 Sty 2017 Dodatki MIUIPolska (tylko dla Androida 5.0 i wyżej): POBIERZ * – dla Mi5 i nowszych (ze strukturą .dat) kolejność instalacji jest inna: rom w twrp > restart > powrót do twrp > instalacja dodatków. **- Android 4.4 nie jest już wspierany Polecane aplikacje MIUI MiPilot 5.3.0: POBIERZ MiFit: Google Play Autoryzacje: POBIERZ Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Aktualizacje tygodniowe MIUI są opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione. Przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię systemu w TWRP recovery (/system i /boot). Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„.
 7. Wgraj rom miuipolska od 7.1.12 wzwyż. Coś tam naprawiali i działa band 20. Wysłane z mojego MI 5
 8. Oczywiście że nie. Masz koniec wszelkiej gwarancji. Nie ważne kto naprawi. Wysłane z mojego MI 5
 9. Nie. Przez EDL jak ma zablokowany bootloader. Wysłane z mojego MI 5
 10. Tylko z edl możesz to zrobić. Wysłane z mojego MI 5
 11. Masz Mi5s ale rom z MI5S Plus. Ibuygou?
 12. To chyba już Lineage OS? Bo już są kompilacje dla gemini. Repo z CM jest martwe z tego co sprawdzałem dla 14.1 gemini. edit: ah ok Lineage OS kontynuuje numerację z CM.
 13. Brak band 20 w oficjalnej specyfikacji także tego... jak faktycznie nie ma to spodziewajcie się Redmi Note 4 X Special Edition Ultra Z. Tak samo jak z MI Note 2. Wiecie, że model Global Note 2 to... chiński model? Owszem jest tak jak mówił Hugo, że 37 bandów tylko nadal ma chiński rom i kosztuje 50$ więcej. A wg Hugo to dla tych którzy podróżują. Ta jasne... po Azji pewnie. Czyli do Polski np. trafi Note 2 International z romem Global, a Note 2 Global nie jest Globalem tylko taką ma nazwę. Hehe..
 14. W teorii fajnie. Szkoda, że w całym moim repo nie ma "sobota". Jest "Sobota" w frameworku. A pogoda w tym miejscu za pomocą formatu EEEE ładuje z małej litery. Nie wiadomo dlaczego. Edit: ok wiem. Kolejny przykład nieudolnego programowania. Zamiast wziąć gotowe definicje dni z frameworka (miui.apk) to na twardo wpisali to w jakimś jar. i to jeszcze w unicode...
 15. Tak j1 jest nowszą rewizją jdi. I jest przy tym inny odcień kolorów. Wysłane z mojego MI 5