Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Posts

  13,230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  407

Acid last won the day on March 29

Acid had the most liked content!

About Acid

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

33,556 profile views

Acid's Achievements

 1. Rozparuj robota, usuń aplikację Mi Home, pobierz najlepiej z apkmirror jakąś starszą wersję np. o rok, zainstaluj, sparuj odkurzacz - jakby była jakaś zapisana mapa to usuń, zrób całościowe pierwsze czyszczenie bez przerw by wygenerował mapę od nowa, nanieś wirtualne ściany i sprawdź.
 2. To chyba znowu Xiaomi. Już miałem kilku klientów w ostatnim czasie z Note 10pro, 10 5g i chyba 10s. Pomaga wipe data. Szkoda że 99% ludzi nie dba o swoje dane na telefonie. Tzn jak do czegoś dojdzie to dopiero okazują się ważne.
 3. @Erill Ja bym sugerował sprawdzić i potestować wszystkie proponowane tutaj rozwiązania. kup sobie kabel z miernikiem lub miernik taki co potrafi zmierzyć 20V bo wtedy przy 3A na kablu powinien dojść do 60W. przetestuj ładowanie od 0 do 100% na tym mierniku na wyłączonym telefonie, a potem na włączonym w czuwaniu, albo podczas przeglądania neta. zmień rom np. na xiaomi.eu dev lub najlepiej china rom ale tu BARDZO uważnie bo masz 11 ultre więc wejdzie tu tylko rom china (nie global) i bez blokowania bootloadera. Powtórz testy. Jak to dobrze zrobisz to zobaczymy jakie są różnice w tym ładowaniu.
 4. Oczywiście. Wiele wiele razy a temat był wiele wiele razy omawiany. To normalne. Nie zawsze do jednego modelu telefonu jest przypisany jeden dostawca ekranów LCD. Może ich być 2-3 czasem, szczególnie do telefonów z niskiej półki jak ten redmi.
 5. Tzn na ekranie ładowania TWRP on stoi ale nie resetuje się czy resetuje się tylko w fastboocie? Jeśli stoi w TWRP na ekranie ładowania to jest szansa, że działa ADB i można by porobić jakieś rzeczy typu przenieść rom np. miuipolska na pamięć i zainstalować mimo zwisu twrp. Jeśli resetuje się i tu i tu to za pewne przyciski boczne są wadliwe i trzeba by wymienić i to był przypadek, że akurat przy wgraniu softu tak jest. Można by spróbować zdjąć obudowę na chwilę (wyjąć wcześniej tackę SIM) czy czasem problem nie ustąpi bo może power jest przygnieciony. Albo... wejść w fastboot jak jest zdjęta obudowa i szybko zanim się zrestartuje odłączyć przyciski boczne (taśma wchodzi do takiej klamerki, którą trzeba podważyć delikatnie by się wysunęła). To pozwoli zainstalować soft (ale przyciski i tak trzeba wtedy wymienić.)
 6. Czasem zdarzają się usterki nie samych robotów sprzątających tylko ich stacji ładujących. Stacja do Roborocka S5 MAX nie ładuje? Typowe objawy uszkodzonej lub wadliwej stacji ładującej do Roborocka S50 lub S5 MAX to: brak świecącej diody na górnym panelu stacji (brak napięcia wyjściowego na stykach) odjeżdżanie robota od stacji z błędem Error 13 Zwykle uszkodzeniu ulega elektronika stacji (jej zasilacza). Część awarii jest nieunikniona, ponieważ niektóre elementy elektroniczne mają po prostu określoną „żywotność” i po paru latach ciągłego ładowania urządzeń może dość do ich uszkodzenia. W serwisie naprawiamy te usterki. Naprawa uszkodzonej stacji ładującej W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą stacji ładujących do robotów sprzątających Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Naprawa stacji ładujących Roborock S5, S5 MAX pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 7. Czasem zdarzają się usterki nie samych robotów sprzątających tylko ich stacji ładujących. Stacja do Roborocka S5 MAX nie ładuje? Typowe objawy uszkodzonej lub wadliwej stacji ładującej do Roborocka S50 lub S5 MAX to: brak świecącej diody na górnym panelu stacji (brak napięcia wyjściowego na stykach) odjeżdżanie robota od stacji z błędem Error 13 Zwykle uszkodzeniu ulega elektronika stacji (jej zasilacza). Część awarii jest nieunikniona, ponieważ niektóre elementy elektroniczne mają po prostu określoną „żywotność” i po paru latach ciągłego ładowania urządzeń może dość do ich uszkodzenia. W serwisie naprawiamy te usterki. Naprawa uszkodzonej stacji ładującej W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą stacji ładujących do robotów sprzątających Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Artykuł Naprawa stacji ładujących Roborock S5, S5 MAX pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 8. Jeśli dobrze zrozumiałem to powierzyłeś nieznanej osobie 3k za telefon skonfigurowany, nie sprawdziłeś czy nie jest może kradzionym (skoro ma konto Xiaomi a sprzedawca go nie wylogował to może być prawdopodobne) i już dałeś na niego swoje życie (bo nie chcesz stracić danych bo nie wiesz co to kopie zapasowe) i dodatkowo nie zdajesz sobie sprawy, że jeśli jest włączony Find Device to ktoś ci w sekundę może z tego mixa zdalnie zrobić przycisk do papieru? Interes życia... Napisz mi na PW IMEI a sprawdzę find device czy nie kradziony. Jednak bez wipe się nie obejdzie bo musi wyskoczyć kod bezpieczeństwa by usunąć zdalnie konto.
 9. Wiemy o tym. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
 10. Przelutowanie procesora? Jakieś bzdury. Chyba, że chcesz zapłacić 10x wartość telefonu. Niestety tak to już jest jak się zapełni pamięć w Redmi. Format data w recovery i wstanie. A na przyszłość... kopia zapasowa Xiaomi i Google a nic nie stracisz.
 11. Robot sprzątający Roborock S7 to jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych dostępnych na polskim rynku. W czasie jego użytkowania może dojść do awarii modułu sonicznego, czyli całego mechanizmu wibracyjnego VibraRise z funkcją mopa. Przyczyny awarii Najczęściej, a nawet zawsze przyczyną awarii jest nieprawidłowe użytkowanie odkurzacza tj jego zalanie lub praca w wilgotnym środowisku np. sprzątanie w łazience na rozlanej na podłodze wodzie. Warto przypomnieć, że żaden odkurzacz nie jest odporny na wodę i nie powinien po niej odkurzać, ponieważ może to doprowadzić do usterki turbiny lub sensorów o czym pisaliśmy przy okazji wpisu o naprawie błędu 4. Jeśli korozji ulegnie mechanizm podnoszenia VibraRise to stopka mopa nie będzie mogła podnosić się podczas np. pracy na dywanach i opuszczać podczas mopowania. W przypadku naprawy moduł podlega wymianie w całości razem z systemem pompowania. Wymiana modułu sonicznego W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą Roborock S7 w przypadku gdy nie działa funkcja mopowania i/lub podnoszenia mechanizmu wibracyjnego. Dodatkowo przeprowadzana jest całościowa konserwacja. Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Artykuł Naprawa i wymiana modułu sonicznego w Roborock S7 pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 12. Robot sprzątający Roborock S7 to jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych dostępnych na polskim rynku. W czasie jego użytkowania może dojść do awarii modułu sonicznego, czyli całego mechanizmu wibracyjnego VibraRise z funkcją mopa. Przyczyny awarii Najczęściej, a nawet zawsze przyczyną awarii jest nieprawidłowe użytkowanie odkurzacza tj jego zalanie lub praca w wilgotnym środowisku np. sprzątanie w łazience na rozlanej na podłodze wodzie. Warto przypomnieć, że żaden odkurzacz nie jest odporny na wodę i nie powinien po niej odkurzać, ponieważ może to doprowadzić do usterki turbiny lub sensorów o czym pisaliśmy przy okazji wpisu o naprawie błędu 4. Jeśli korozji ulegnie mechanizm podnoszenia VibraRise to stopka mopa nie będzie mogła podnosić się podczas np. pracy na dywanach i opuszczać podczas mopowania. W przypadku naprawy moduł podlega wymianie w całości razem z systemem pompowania. Wymiana modułu sonicznego W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą Roborock S7 w przypadku gdy nie działa funkcja mopowania i/lub podnoszenia mechanizmu wibracyjnego. Dodatkowo przeprowadzana jest całościowa konserwacja. Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Naprawa i wymiana modułu sonicznego w Roborock S7 pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
×
×
 • Create New...