Acid

Administratorzy
 • Content Count

  12,789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  389

Acid last won the day on October 30

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3,905 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

26,873 profile views
 1. tak.. chodzi o przycisk. Jest wadliwy. Taśma flex.
 2. Ostatnio na tym całym globalu przełączyłem się na inny region chyba Albania i Motywy się pokazały. Możesz zmienić ikony instalując też POCO Launcher i tam można wybierać sobie inne ikony.
 3. Acid

  MIUI 9.10.24

  Nie jest. Mam cały czas i aktualizuje codziennie i właśnie MI 8 jest najbardziej ok. Działa cały czas GPAY bez bawienia się z magiskiem. Nie mam problemu z Whatsapp. Jak coś nie działa z aplikacjami (jakimikolwiek) to zawsze zasada: wyczyścić dane aplikacji sprawdź uprawnienia do nich (może coś jest nie ustawione) wywal magiska i spróbuj wgraj nowszą wersję o ile jest z apkmirror ostatecznie zrób kopię w twrp i dla formalności zrób wipe factory reset
 4. Niestety do MIX 2 SE nie ma kompletnie części. Miesiąc temu udało się sprowadzić ekran (nie jest to ten sam co MIX 2) ale to był ostatni.
 5. Za 2 tyg. może będzie w micenter taka część.
 6. Nie. Chyba, że z demontażu. Czasem serwisy mają takie. Lepszy używany z ryskami z demontażu niż zamiennik.
 7. Do forum zostały dodane poddziały dla różnych odkurzaczy. Polecam rozdzielić dyskusję i zakładać wątki tam w odpowiednich dla siebie działach.
 8. Spróbuj jeszcze raz w TWRP zrobić format userdata tak dla pewności.
 9. Dopisałbym siebie czyli MiCenter.pl - wymiana prawie każdej części w M365/pro - sprzedaż części - wymiana baterii, naprawa lub wymiana sterowników - montaż niektórych dodatków - wgrywanie modowanego softu
 10. Jest dosyć sporo wygięty. Serwis jakikolwiek ma prawo do odrzucenia gwarancji z powodu uszkodzenia mechanicznego. To wygięcie może dopychać jakiś fragment płyty głównej za mocno do spodu ramki ekranu i ucisk może powodować plamy. Gniazdo ładowania też samo się przeważnie nie psuje. Średnio 7/10 przypadków to uszkodzenia mechaniczne lub zalanie. To samo spuchnięta bateria. 8/10 przypadków to zalany USB co powoduje po czasie puchnięcie baterii.
 11. Mam jeszcze jeden ekran do MI2
 12. E tam prosta sprawa. Nie trzeba wysyłać do gwarancji. W micenter mogę poprawić to.