Acid

Administratorzy
 • Content Count

  12706
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  386

Acid last won the day on September 23 2018

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3871 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

25220 profile views
 1. Acid

  MIUI 9.1.24/26

  Wymazuje jeśli fabrycznie jest android 8 lub wyżej.
 2. Acid

  Mi MIX 3 - stłukłem po tygodniu! Jak kupić ekran?

  Z reguły w ciągu 2 miesięcy pojawiają się stopniowo oryginały. Na razie nie mam u siebie tych ekranów ale licz się z kosztami naprawy 850-1000 zł.
 3. Acid

  Konto MI

  Wyślij do micenter zapytanie o to.
 4. Acid

  MIUI 8.12.13

  Co do Orange APN to w tej wersji dodaliśmy plik z romów Global. I tam to widać jest źle ustawione. W następnej wrócimy do poprzedniego bo z global plikiem jest więcej problemów.
 5. Acid

  MIUI 8.11.29

  Ktoś inny z mix2s to potwierdza? Nie masz problemu z zasięgiem? Aktualizaja nie wpływa na takie rzeczy. Poza tym czytaj pierwszy post. Masz twrp. Przywróć kopię bo oczywiście powinieneś ją mieć i porównaj czy poprzedni soft też tak działa lub nie.
 6. Dostałeś blokadę ponieważ zakładasz maila na tymczasówkach co u nas w systemie może być traktowane jako źródło spamu. Poza tym jesteś świeżym użytkownikiem a już zakładasz petycje. Twoje pytania na forum są podstawowe i ich odpowiedzi na forum są, stąd warto poszukać tych odpowiedzi przed pisaniem gdzie się da.
 7. Przecież z miejsca wiadomo, że masz coś nie tak z softem - bardzo stary soft. Natychmiast zaktualizować. Jak problem nie ustąpi to coś sprzętowego np. moduł USB z zasięgiem nawala.
 8. Acid

  MIUI 8.11.1

  Działa kopia np na Globalu w tej samej wersji dev? Wysłane z MI 8
 9. Acid

  MIUI 8.11.1

  Ukrywania notcha nie ma w Android 9 ogólnie póki co. Jak przestaniesz zwracać uwagę na notcha to zapomnisz. Co do twrp to oczywiście się da tylko wgraj nowe twrp z supportem dla pie. Jest na xda chyba pierwszy wynik w Google. Wysłane z MI 8
 10. Acid

  MIUI 8.11.1

  Wiem od czego to. Wyłącz Zawsze włączony. Widać jest jakiś problem z tym albo to wina motywów bo zawsze jakiś mam niestandardowy. Wysłane z MI 8
 11. Acid

  MIUI 8.11.1

  Poprawione linki. Na chiński pomaga wipe danych aplikacji Internet. Nie da się tego przetłumaczyć.
 12. Acid

  MIUI 8.9.20

  Ktoś ma może problem/buga z czarnymi polami w Ustawieniach? Poprawka do testowania: http://www.mediafire.com/file/duaill1x95x18ki/RefreshApps.flashable.zip/file
 13. Acid

  MIUI 8.9.13

  Bo w twrp zrobiłeś wipe persist. Nie wolno. Wgraj twrp en 3.2.3 zamiast chińskiego to nie będzie widoczna opcja wipe persist na przyszłość. Wysłane z MI 6
 14. Brak trybu EDL w Linuxie. Musi być Windows.
 15. Acid

  MIUI 8.8.9

  Safetynet działa. Sprawdź inną apkę. Musi działać bo to się nie zmienia z wersji na wersję, jest to na stałe wpisany fingerprint z wersji stable. Sama apka Google Pay musi być aktualna. Sprawdź. Na mI4c?