Acid

Administratorzy
 • Content Count

  12,772
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  388

Acid last won the day on July 23

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3,895 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

26,199 profile views
 1. Mam jeszcze jeden ekran do MI2
 2. E tam prosta sprawa. Nie trzeba wysyłać do gwarancji. W micenter mogę poprawić to.
 3. Jeśli kupiłeś jakikolwiek telefon w chinach u chińczyka i przyszedł odblokowany z globalem a pudełko jest chińskie to natychmiast powinieneś wgrać rom xiaomi.eu. Inaczej któregoś pięknego dnia przyjdzie ota do globala i zablokuje bootloader i dostaniesz cegłę. Jest legitnie bo za pomocą konta dev lub innego. Chińczyk po tym wylogowuje się z konta i wgrywają przerobione globale.
 4. Nie ma możliwości by to zmienić. Nie wiem jak u innych ale GPS wcale nie zużywa wyraźnie baterii.
 5. Tak. Od początku roku nie działa już ibuygou. Niestety możemy w micenter.pl zaproponować tylko naprawy odpłatne.
 6. Acid

  MIUI 9.6.27

  Jaki telefon? Pełne wsparcie dla motywu i jego zmiany ma Pie.
 7. Acid

  MIUI 9.6.27

  W numeracji dev jest numeracja rok.miesiąc.dzień - aktualizacje co tydzień. W stable jest 10 (bo MIUI 10). Dalsze numerki wynikają z normalnego ciągu aktualizacji - mniejsze po kolejnej kropce np. 10.3.1. Z tym, że w xiaomi.eu podbijamy wersję ogólną MIUI 10 by zaznaczyć wyraźnie, że ta wersja jest nowsza od MIUI Stable Xiaomi.eu. Czyli 9.6.27 z racji tygodniowych wydań to MIUI 10 - seria 5 gdzie numerek tygodniowy to 9.6.27. W info o telefonie jest to napisane jako MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.6.27. Dlaczego 5 obecnie? Ponieważ Xiaomi będzie zaraz wydawać MIUI 10.4, które będzie starsze od MIUI dev więc tu już przeskoczyliśmy do 10.5 bo za chwilę wyjdzie 10.4 stable.
 8. Znaczy masz tam ważne zdjęcia, a w ogóle nie wiesz o czymś takim jak Zdjęcia Google czy konto Xiaomi i synchronizacja z Chmurą? No nieciekawie. Oddaj na gwarancję. Jeśli to wina samego LCD a nie gniazda płyty głównej (wtedy masz problem) to nie powinni kasować niczego bo nie trzeba.
 9. Wiesz skoro ekran ma jedną taśmę to tym bardziej przed założeniem łatwo przetestować czy jest dotyk czy nie. Tu nie wiem czy taśma wpina się od góry do płyty czy przechodzi przez korpus jak w Xiaomi. Ale na 99% masz ten dotyk wadliwy na ekranie, zamiennik więc nic szczególnego choć trzeba było przetestować. 1% ,że trzeba zrobić flash softu albo jakaś to nowsza/starsza rewizja i też trzeba wgrać nowszy soft.
 10. Kosmetyka. Da się poprawić ręcznie.
 11. Niestety chyba pozostaje odblokować bootloader bo samo włączenie debugowania usb nie naprawia sytuacji. Wpierw idzie ota do 10.2.9.0 która też pozostawia po sobie system destroyed wgranie pełnej paczki z romem 10.3 nie jest możliwe bo Xiaomi jakiś czas temu wycięło z aplikacji możliwość ręcznego podawania zip (można pobierać tylko OTA) mi assistant nie wchodzi bo ten jest w mi recovery, który jest uszkodzony przez tą aktualizację. Danych kasować nie trzeba bo i tak się skasują przy odblokowaniu bootloadera. Sugeruję poczekać do odblokowania, odblokować i wtedy wgrać z miflash fastboota.
 12. Dokładnie określiłeś a ja dokładnie wiem o czym pisałeś. Przecież nie jesteś pierwszy z tym, to nic nowego że Redmi 3 lub 4x traci dotyk przez zalanie przez gniazdo audio jack. Tak samo jak dziś ludzie zalewają A2 lite od dołu gdzie tym razem gniazdo dotyku jest przy usb. Wysłane z MI 8
 13. Jak masz rom Global to nie ma ciemnego motywu jak nie masz ekranu amoled. Wysłane z MI 8
 14. Pewnie puchnie. Standard w 4x przy tych temperaturach i jak ludzie ładują telefony. Bateria do wymiany. Wysłane z MI 8