Acid

Administratorzy
 • Content Count

  13,047
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  399

Acid last won the day on August 16

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3,936 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

28,835 profile views
 1. Oryginalne - nowe - z 2020 roku? Czyli 3 lata po wydaniu tego telefonu na rynek firma LG produkuje nadal baterię do tego telefonu? I do 100 kolejnych modeli jakie w tym czasie wydało Xiaomi? Oryginalna to taka z demontażu telefonu. To co masz na allegro to nie oryginał tylko nowa bateria OEM wyprodukowana przez firmę X. Nie można tych baterii jakościowo porównywać.
 2. Niestety na xiaomi.eu nie działa volte.
 3. Tak spotkaliśmy się tysiące razy. Możliwe, że chińczyk odblokował bootloader wgrywając rom. I uważaj z tym telefonem bo możesz mieć przeróbkę curtany czyli modelu Redmi Note 9S na PRO. Lepiej... podaj wszelkie dane o tym telefonie jeśli ktokolwiek ma tu pomóc.
 4. Tylko CCS ma autoryzowany serwis z polskiej dystrybucji. Chyba, że ma się telefon spoza takiej ale to już wie sprzedawca. Wysłane z MI 8
 5. fastboot getvar product Co zwraca?
 6. nie no bez przesady... bez problemu strona chodzi na Operze, Chrome na Linuxie. Masz linuxa to przecież masz tysiąc przeglądarek.To przeszkoda by nie kupić oryginalnego ekranu?
 7. Nie ma co tak rzeźbić. Trzeba rozebrać telefon, wyjąć płytę i dobrze wyszlifować kanał kamery by nie było żadnej przeszkody w wysuwie. Potem wkładasz kamerę i sprawdzasz. Jak nadal nie wysuwa to możliwe, że silniczek padł i trzeba wymienić.
 8. Temat raczej był powielany na forum... Sprawa prosta: kupujesz coś taniej od firmy zarejestrowanej zagranicą > cieszysz się telefonem > firma upada (co jest normalne z takimi firmami bo prędzej czy później mają kontrolę VAT i wszystko wychodzi...) > nie masz gwarancji jeśli towar jest spoza oficjalnej dystrybucji a często tak jest jeśli ktoś ci coś daje taniej niż normalnie. Pozostaje ci kontakt do CCS i napisać im IMEI i czekać na ich odp. i mieć nadzieję, że jednak przyjmą telefon bo może jakimś cudem pochodzenie telefonu podpada pod ich teren.
 9. Acid

  Zawieszone TWRP

  Pobierz twrp jeszcze raz z naszego działu. Dotyk działa.
 10. Acid

  Redmi Note 8t

  Oczywiście nie.
 11. Najwidoczniej ta płyta miała już odblokowany bootloader na tym koncie i dlatego poszło od razu. Dla takich modeli pierwsze odblokowanie to 3 dni czekania. Nie trzeba wgrywać china dev czy coś. Dla ido wystarczyło Global stable przez kabel EDL.
 12. Nie ma czegoś takiego jak zablokowany z niewiadomo jakiego powodu. Nic się bez przyczyny nie dzieje. Usunąłeś sobie całe dane w telefonie w recovery lub ktoś zdalnie mając dostęp do konta xiaomi wymazał go. 60 GB przez parę lat i bez korzystania z dedykowanej aplikacji Google Zdjęcia która już przy pierwszym uruchomieniu wyraźnie nakłania do włączenia synchronizacji zdjęć z kontem Google? No niestety nie da się odzyskać tego...
 13. Wbrew pozorom temat rozległy. Jak kupisz z ramką (redmi note 5?) wyświetlacz oryginalny to przełożenie części trochę zajmie choć i tak to bardzo łatwe, byle tylko nie wyrywać anten z płyty głównej bo czasem taki demontaż wymaga odpięcia anteny z płyty lub USB by jakoś wyjąć części osobno. Jak kupisz z ramką nieoryginalny tzn ramka OEM + OEM ekran wklejony z allegro tak "bo łatwa wymiana" to generalnie jak wyżej ale z większymi problemami ze złożeniem tego ponieważ ramki OEM z allegro często są słabo spasowane z oryginalną obudową i często nie domykają się zaczepy albo i czasem ekran odstaje bo przyklejony na byle taśmę Jak kupisz ekran do wklejenia i sam go wykleisz a potem wkleisz to odpada przekładanie części. W tym modelu i w wielu innych wystarczy zdjąć obudowę > wyciągnąć baterię > odczepić taśmę LCD z płyty i wykleić ekran podgrzewając go (można nawet suszarką przez 10 minut). Potem czyszczenie ramki i wklejenie klejem T7000. Robota o tyle łatwa, że wszystko zostaje w telefonie. W nowych telefonach to nawet baterii nie trzeba wyjmować np w MI 9T. No ale zależy kto jakie ma środki do wymiany i umiejętności. Czasem taniej i bezpieczniej jest metoda nr 3 bo ekran do wklejenia tańszy i starczy na klej.
 14. W MiCenter jest ekran w tej chwili do tego modelu.