Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Posts

  13,206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  405

Acid last won the day on October 3

Acid had the most liked content!

About Acid

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

33,134 profile views

Acid's Achievements

 1. Może to być problem przycisków. Serwisowo trzeba naprawić. Np. na micenter.pl
 2. Robot Viomi S9 jest odkurzaczem automatycznym ze stacją odsysania kurzu – jednym z bardziej zaawansowanych urządzeń sprzątających Viomi. Nie jest jednak pozbawiony usterek jak na tę klasę sprzętu. Dosyć często występuje w nim problem z nagłym wyłączeniem w trakcie pracy i brakiem możliwości włączenia. Odkurzacz podłączony do ładowania miga jedynie niebieską diodą na przycisku włączania. Reset urządzenia nie pomaga. Co robić? Naprawa w MiCenter W serwisie robotów sprzątających zajmujemy się teraz naprawą odpłatną tej usterki – tzn. jeśli Państwa odkrzacz nie ma już gwarancji lub nikt nie chce podjąć się naprawy to my możemy się tego podjąć. Zwykle do naprawy jest elektronika i inne czynności, które postawią robota na „koła”. Naprawa jest trwała i usterka nie powinna powracać. Wraz z naprawą dokonujemy także czyszczenia robota i ewentualną wymianę filtrów i szczotek. Naprawa dotyczy także bliźniaczego modelu czyli Roidmi EVE Plus. Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Artykuł Odkurzacz Viomi S9 / Roidmi EVE Plus wyłączył się i nie działa? Możliwość naprawy. pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 3. Robot Viomi S9 jest odkurzaczem automatycznym ze stacją odsysania kurzu – jednym z bardziej zaawansowanych urządzeń sprzątających Viomi. Nie jest jednak pozbawiony usterek jak na tę klasę sprzętu. Dosyć często występuje w nim problem z nagłym wyłączeniem w trakcie pracy i brakiem możliwości włączenia. Odkurzacz podłączony do ładowania miga jedynie niebieską diodą na przycisku włączania. Reset urządzenia nie pomaga. Co robić? Naprawa w MiCenter W serwisie robotów sprzątających zajmujemy się teraz naprawą odpłatną tej usterki – tzn. jeśli Państwa odkrzacz nie ma już gwarancji lub nikt nie chce podjąć się naprawy to my możemy się tego podjąć. Zwykle do naprawy jest elektronika i inne czynności, które postawią robota na „koła”. Naprawa jest trwała i usterka nie powinna powracać. Wraz z naprawą dokonujemy także czyszczenia robota i ewentualną wymianę filtrów i szczotek. Naprawa dotyczy także bliźniaczego modelu czyli Roidmi EVE Plus. Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Odkurzacz Viomi S9 / Roidmi EVE Plus wyłączył się i nie działa? Możliwość naprawy. pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 4. Kartką papieru wyczyść szczelinę nad kratką głośnika. Cienką igłą i sprężonym powietrzem przeczysc kratkę.
 5. Aby wiedzieć na 100% czy odblokowanie tego 4x jest jakieś problematyczne powinieneś zrobić wszystko na czysto: format danych w recovery kupno nowej karty SIM np. Virgin za 5 zł włożenie nowej karty > odczytać nr > założyć konto na ten nr z poziomu telefonu > Xiaomi... odblokować opcje programisty > dodać konto w mi unlock status sprawdzić czas w programie mi unlock. Jak wyjdzie 168 h lub 72 h to powinno być dobrze.
 6. Dzięki wytężonej pracy zespołu z MIUIPolska i wsparciu społeczności udało się dodać możliwość zmiany oprogramowania dla telefonów bazujących na procesorze MTK (Mediatek) – co do tej pory nie było możliwe. W naszej usłudze zmiany oprogramowania na nagrywanie rozmów zmienialiśmy dla kilku z takimi procesorami np. Redmi Note 10S czy Xiaomi 11 – ale był to zawsze soft Global od Xiaomi. Teraz dla wymienionych poniżej urządzeń możemy zainstalować soft od MIUIPolska, który poza dodaną opcją nagrywania rozmów posiada też wiele ciekawych i przydatnych modyfikacji opisanych tutaj. Xiaomi 12 Pro Dimensity (daumier),Redmi K50 Pro (matisse),Redmi K50 (rubens),Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT (xaga) / Redmi Note 11T+ Pro (xagapro) / Redmi K50i (xagain). Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Instalacja oprogramowania z nagrywaniem rozmów lub miuipolska dla nowych na mediateku pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 7. Jest włączone smooth scrolling. Mi się w sumie podoba, mam myszke xiaomi i rolka chodzi delikatnie skokowo i przewijanie jest fajne. Jednak jak ktoś ma myszke co mu rolka kreci się bez oporów to faktycznie może być problem. Za pewne to wyłączymy bo nie ma opcji regulacji tego.
 8. Dodaliśmy do naszej oferty serię Xiaomi 12S w tym 12S Ultra, który wypsażony jest w najnowszy aparat z optyką od Leica. Oczywiście oprogramowanie przygotowane przez miuipolska.pl dostępne jest za darmo do instalacji wg załączonego tam poradnika. U nas instalację można zakupić. System MIUIPolska.pl dla 12S Ultra posiada także nagrywanie rozmów telefonicznych. Jest to funkcją, którą implementujemy także dla tego modelu jak i dla wielu innych modeli Xiaomi. Dodatkowo dla tych, którzy chcieliby mieć gotowy telefon bez konieczności wysyłania swojego na serwis celem instalacji oprogramowania z nagrywaniem rozmów proponujemy zakup Redmi Note 11 na naszym sklepie: Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Nagrywanie rozmów i instalacja oprogramowania w Xiaomi 12S Ultra pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 9. Napisz zgłoszenie MiCenter.pl. Redmi 9T to Poco M3, a więc ma ten sam problem z płytą główną.
 10. Przeprowadzamy także naprawy pogwarancyjne/odpłatne dla wybranych telefonów marki Realme. To kolejna po Xiaomi chińska marka telefonów dostępna w sprzedaży na naszym rynku, ciesząca się uznaniem wieli użytkowników. Mamy możliwość wymiany odpłatnej zbitych ekranów do telefonów marki Realme (choć nie tylko). Są to m.in modele: REALME 7 PRO (RMX2170)REALME 7I (RMX2193)REALME 8 5G (RMX 3241)REALME 8 PRO (RMX3081)/ 8 (RMX 3085)/REALME 8I (RMX 3151)REALME 9 PRO (RMX3471 RMX3472)REALME 9I (RMX 3491)REALME C25YREALME C35REALME GT 5G (RMX2202)REALME GT MASTER EDITIONREALME GT NEO 2 ( RMX3370) Wyświetlacze użyte w naprawach do tych urządzeń są oryginalne. Ostatnie nasze wpisy: Naprawa telefonów Realme w MiCenter20 lipca 2022 Mi Robot Vacuum Mop Essential nie mopuje? Naprawa w serwisie10 maja 2022 POCO F2 Pro nie ładuje się lub rozłącza ładowanie? Naprawa w serwisie14 kwietnia 2022 Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Naprawa telefonów Realme w MiCenter pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 11. Niestety problem z Viomi S9 jest dosyć powszechny. Trzeba wymienić płytę główną i tu się komplikuje bo podaż tych płyt jest znikoma na rynku wtórnym.
 12. Chyba nie ma to sensu. Jak wyobrażasz sobie nawet stan oryginalnej baterii po tylu latach? Myślisz, że ktoś ma oryginalną baterię do MI 5 schowaną w szufladzie w stanie 100% i ją sprzeda? Jak nawet ma ktoś jeszczez MI 5 to dawno już sobie taką baterię zamontował. A kto miał na sprzedaż dawno sprzedał. Zapomnij o tym.
 13. Czy szczotka główna była kiedykolwiek wymieniana?
 14. @maciek04 Tak potwierdzam, szczotka z S7 gumowa działa w S5. Jednakże S5 ma 2 druty w pokrywce szczotki, które przy tej gumowej powodują jej odkształcenie i przez to nie będzie dobrze przylegać do podłogi podczas pracy. Szczotka szczotka wystaje włosiem, a guma nie. Rozwiązaniem byłoby ucięcie/wyłamanie tych 2 pręcików i wtedy guma powinna przylegać dobrze.
×
×
 • Create New...