Acid

Administratorzy
 • Content Count

  12,782
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  388

Acid last won the day on July 23

Acid had the most liked content!

Community Reputation

3,900 Excellent

About Acid

 • Rank
  Administrator

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://MIUIPolska.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

26,468 profile views
 1. Za 2 tyg. może będzie w micenter taka część.
 2. Nie. Chyba, że z demontażu. Czasem serwisy mają takie. Lepszy używany z ryskami z demontażu niż zamiennik.
 3. Do forum zostały dodane poddziały dla różnych odkurzaczy. Polecam rozdzielić dyskusję i zakładać wątki tam w odpowiednich dla siebie działach.
 4. Spróbuj jeszcze raz w TWRP zrobić format userdata tak dla pewności.
 5. Dopisałbym siebie czyli MiCenter.pl - wymiana prawie każdej części w M365/pro - sprzedaż części - wymiana baterii, naprawa lub wymiana sterowników - montaż niektórych dodatków - wgrywanie modowanego softu
 6. Jest dosyć sporo wygięty. Serwis jakikolwiek ma prawo do odrzucenia gwarancji z powodu uszkodzenia mechanicznego. To wygięcie może dopychać jakiś fragment płyty głównej za mocno do spodu ramki ekranu i ucisk może powodować plamy. Gniazdo ładowania też samo się przeważnie nie psuje. Średnio 7/10 przypadków to uszkodzenia mechaniczne lub zalanie. To samo spuchnięta bateria. 8/10 przypadków to zalany USB co powoduje po czasie puchnięcie baterii.
 7. Mam jeszcze jeden ekran do MI2
 8. E tam prosta sprawa. Nie trzeba wysyłać do gwarancji. W micenter mogę poprawić to.
 9. Jeśli kupiłeś jakikolwiek telefon w chinach u chińczyka i przyszedł odblokowany z globalem a pudełko jest chińskie to natychmiast powinieneś wgrać rom xiaomi.eu. Inaczej któregoś pięknego dnia przyjdzie ota do globala i zablokuje bootloader i dostaniesz cegłę. Jest legitnie bo za pomocą konta dev lub innego. Chińczyk po tym wylogowuje się z konta i wgrywają przerobione globale.
 10. Nie ma możliwości by to zmienić. Nie wiem jak u innych ale GPS wcale nie zużywa wyraźnie baterii.
 11. Tak. Od początku roku nie działa już ibuygou. Niestety możemy w micenter.pl zaproponować tylko naprawy odpłatne.
 12. Acid

  MIUI 9.6.27

  Jaki telefon? Pełne wsparcie dla motywu i jego zmiany ma Pie.
 13. Acid

  MIUI 9.6.27

  W numeracji dev jest numeracja rok.miesiąc.dzień - aktualizacje co tydzień. W stable jest 10 (bo MIUI 10). Dalsze numerki wynikają z normalnego ciągu aktualizacji - mniejsze po kolejnej kropce np. 10.3.1. Z tym, że w xiaomi.eu podbijamy wersję ogólną MIUI 10 by zaznaczyć wyraźnie, że ta wersja jest nowsza od MIUI Stable Xiaomi.eu. Czyli 9.6.27 z racji tygodniowych wydań to MIUI 10 - seria 5 gdzie numerek tygodniowy to 9.6.27. W info o telefonie jest to napisane jako MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.6.27. Dlaczego 5 obecnie? Ponieważ Xiaomi będzie zaraz wydawać MIUI 10.4, które będzie starsze od MIUI dev więc tu już przeskoczyliśmy do 10.5 bo za chwilę wyjdzie 10.4 stable.
 14. Znaczy masz tam ważne zdjęcia, a w ogóle nie wiesz o czymś takim jak Zdjęcia Google czy konto Xiaomi i synchronizacja z Chmurą? No nieciekawie. Oddaj na gwarancję. Jeśli to wina samego LCD a nie gniazda płyty głównej (wtedy masz problem) to nie powinni kasować niczego bo nie trzeba.