Jump to content

Kacper Skrzypek

Administratorzy
 • Posts

  12,044
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  649

Everything posted by Kacper Skrzypek

 1. Powinno pójść. Możesz wgrać bez locku, sprawdzić, czy chodzi, i potem zablokować bootloader komendą fastboot oem lock.
 2. Na pewno da się w Santanderze przez Blika Zbliżeniowego.
 3. Moduł wciąż u mnie działa, więc to prawdopodobnie kwestia gdzieś u Ciebie.
 4. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/Xiaomi.eu-app/XiaomiEUModule_2024.05.22.apk/download
 5. Raz jeszcze powtarzam: tłumaczenie jest na podstawie tego, co dało Xiaomi. Nie zmienię tłumaczenia tylko dlatego, że nie działa ta funkcja tak jak powinna (bo skoro ładuje z mocą 67 watów, to raczej nie działa tak jak powinna). Koniec tematu.
 6. Nie, to nie jest błąd. Tłumaczenie jest zgodne z tym, co dodało samo Xiaomi. https://github.com/ingbrzy/Xiaomi.eu-HyperOS-1.0-XML-Compare/blob/master/houji/SecurityCenter.apk/res/values/strings.xml#L3958 Zatem zażalenia do Xiaomi, nie do mnie. Być może po prostu jest coś w kodzie, co sprawia, że funkcja nie działa zgodnie ze swoją nazwą.
 7. Na Xiaomi 14 wszystko jest OK. O którym ukrywaniu ikon mówimy? Tym z Panelu sterowania przy Blokadzie aplikacji czy tym z ustawień pulpitu?
 8. Moduł z 15 maja przestał działać. I nie mamy więcej fingerprintów, więc Google Pay nie będzie działać, jeśli ktoś jakiegoś nie znajdzie. Przykro mi.
 9. Obok dokumentów masz strzałkę - nie ma żadnej reakcji? Sprawdziłbym przestrzeń jakąś apką typu DiskUsage.
 10. Z tego co widzę masz betę, a nie stable. Ściągnij reupload.
 11. Wątek poświęcony aktualizacji wersji stabilnej HyperOS od Xiaomi.eu dla modelu Redmi Turbo 3 / POCO F6 (nazwa kodowa peridot). Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS1.0/xiaomi.eu_PERIDOT_OS1.0.13.0.UNPCNXM_14.zip/download ROM może być zainstalowany zarówno przez tryb Recovery (TWRP, o ile istnieje), jak i przez tryb Fastboot. Poradnik dot. instalacji tutaj: Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 12. Ściągnąć ROM i wgrać go w TWRP bez czyszczenia danych bądź w Fastboocie (wtedy musisz użyć komputera).
 13. Spróbuj zmienić nazwę descript_numer.xml na descript.xml i sprawdź, czy po tym zacznie widzieć.
 14. Czy przeniosłeś folder z datą i godziną wykonania kopii do katalogu MIUI/backup/AllBackup?
 15. A, to mnie zaskoczyłeś. Wiem, że Igor coś robił, ale nie pisał nic na ten temat... Aplikacje dodane do listy: Mapy Google, Mapy Google Go, Waze, Mapy Sygic, Sygic GPS Truck & Caravan, HERE WeGo (zwykła i beta), TomTom GO Navigation, TomTom GO Fleet, TomTom AmiGO, CoPilot GPS Navigation, MapFactor Navigator, MAPS.ME, OsmAnd. W następnej aktualizacji będzie Yanosik.
 16. Ten błąd jest stary, pomagało wyczyszczenie danych aplikacji Uprawnienia. Zrobiłbym lokalną kopię zapasową na starym telefonie (z Ustawień), przeniósłbym ją do nowego telefonu (katalog MIUI/Backup/AllBackup) i stamtąd przywracał. Zdjęcia niestety tak nie pójdą (apki zresztą też nie).
 17. Rano powinien być rebuild z starą apką SMS.
×
×
 • Create New...