Jump to content

rumot

Użytkownicy
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

About rumot

 • Birthday January 1

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rumot's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • One Year In
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

9

Reputation

 1. Ja po formacie W-11 zawsze robię aktualizację sterowników systemu najlepiej IObit Driver Booster może być wersja darmowa i nie będziesz miał problemu z USB.
 2. wersja mmx NFC działa. Ja mam tą wersję jest ok
 3. Linki które podałem, to softy instalowana przez fastboota, przede wszystkim jest nagrywanie rozmów i kolorowe motywy , tapety (super tapety i tzw. stopione szkło) a Indonezja którą zainstalowałeś 13.0.1 to jest starsza wersja softu. w pierwszym linku jest wersja Indonezja V13.0.3.0. a w drugim wersja MMX v13.0.7.0. też nagrywanie rozmów . Tutaj jeszcze link z Miuipolska też fostboot i nagrywanie rozmów https://miuipolska.pl/redmi-note-10-pro-stabilna/
 4. OK. rozumie, a jaki cię interesuje.
 5. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/ MMX_3x.22.0_sweet-sweetin_V13.0.7.0.SKFMIXM_v13-12_24300_20220430-fastboot.zip | Autor: MMX Team for Generic Device/Other (androidfilehost.com)
 6. Rozumie ze ten problem wystąpił u ciebie, a nie ogólnie w sofcie bo jak napisałem u mnie po aktualizacji nie było tego problemu z czcionką.🙂
 7. Nie trzeba czyścić danych w motywach, pobieranie i dodawanie czcionek działa normalnie bez problemów.
 8. Można pobrać czcionki i oczywiście zmienić w systemie. http://rupieciarnia.j.pl/Screenrecorder.mp4
 9. A tak próbowałeś. Ja miałem kiedyś podobnie i mi poszło Ściągasz https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.4.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot.zip/download Piszesz że fastboota uruchamiasz. Uruchamiasz telefon w trybie fastboot i podłączasz do komputera po przez kabel USB Postępujesz jak na screenach uruchamiając plik zaznaczone strzałką jako admin. i czekasz kilka minut telefon sam się zrestartuje i masz nowy system.
 10. Po wpisie widzę że masz wersję miui12.5 , po aktualizacji do v 13 funkcja ekran zawsze właczony jest w pełni aktywna , po odwróceniu ekran po 10 s wyłącza się jak i tryb zawsze właczony działa bez ograniczeń czasowych. Pozostałe irytujące cię funkcje nie sprawdzałem ale chyba też jest ok, piszę (chyba) bo nie sprawdzałem może w wolnej chwili zobaczę.
 11. Witaj. Proszę powiedz czy w wersji POCO X3 Pro - 13.0.3.0.SJUMIXM jest mozliwość nagrywania rozmów, z góry dziękuję.

  1. Kacper Skrzypek

   Kacper Skrzypek

   W naszym ROM-ie jest.

 12. Wszystko jest OK. Robocika już nie ma jest tylko napis🙂
 13. Masz indonezję V12.5.5.0.RKFIDXM z nagrywaniem https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/ Albo wgraj miui polska M13 i A12 działa super
 14. jest rada pobierz : https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.4.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot.zip/download i zrób w trybie fastboot pełną instalkę albo aktualizację do 13.0.4 masz wybór.
×
×
 • Create New...