Jump to content

rumot

Użytkownicy
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rumot's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

7

Reputation

 1. No i sprawa się wyjaśniła kolega ma starszą wersje Miui dla tego to nieporozumienie.
 2. Tak jak napisał Kacper Skrzypek będzie OK.
 3. Możesz też pobrać tą wersje V12.5.2.0.RKFIDXM (Indonezja) i też będzie OK tak jak na EEA i Global tylko że dodatkowa duży plus będziesz mógł nagrywać rozmowy telefoniczne a jest to uwierz mi nieraz przydatna opcja.
 4. Instalacja przez FASTBOOTA Ściągasz MiFlash z https://www.xiaomiflash.com/download/, proponuje wersję Xiaomi_Flash_20180528.zip Ściągasz soft z https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/ wersje Fastboot MiFlash jak i soft rozpakowujesz do partycji systemowej np;C Przyciskami Power i zmniejszanie głośności wchodzisz w FASTBOOT telefonu Uruchamiasz MiFlash Przewodem USB podłanczasz telefon do komputera W oknie programu MiFlash wrzucasz soft z dysku C, jezeli chcesz żeby po fleszowaniu telefon był odblokowany zaznaczasz (clean all). Fleszujesz i po robocie.
 5. Jezeli nic nie robiłes to oddaj na gwarancji do serwisu, bo z komunikatu widać że telefon nie widzi systemu.
 6. Nic nie napisałem Sorry . Ale moje zdanie jest takie jak napisał Dlugasek
 7. Redmi Note 10 Global Stable to V12.0.10.0.RKGMIXM EEA Stable to V12.0.4.0.RKGEUXM https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/mojito/
 8. No właśnie zadałem ci sensowne pytanie, bo zapytałeś się bez sensu na Androidzie nie ma czegoś takiego jak (instaluje się za pomocą "zainstaluj aktualizacje z pliku zip"?).
 9. To jest twój wpis " czy nie namieszali w agregacjach pasm w systemie bo jeśli tak to lipa bo chce tego fona używać w innych sieciach niż Play " To moja odpowiedź :Oprogramowanie operatora pozwala np. na korzystanie z agregacji pasm, czy technologii takich jak MIMO4x4. Bywa tak, że producent domyślnie taką opcję wyłącza we własnym oprogramowaniu, bo np. dany model był przeznaczony oryginalnie na rynek, na którym takie konfiguracje sieci nie występują, napisałeś że chcesz używać telefon w innych sieciach niż Play. Nie wiem ale być może że w Play agregacja sieci jest włączona przez operatora i dla tego jak piszesz jest problem w innych sieciach czy regionach, tego nie wiem bo nie mam w Playu.
 10. Może zrób jeszcze raz. HardReset Zainicjuj, przytrzymując klawisz zasilania przez kilka sekund. Zacznij trzymać razem przyciski zwiększania głośności i zasilania przez kilka sekund Gdy zobaczysz logo Redmi na ekranie, zwolnij wszystkie klawisze. Z pojawiającego się menu odzyskiwania wybierz Wipe Data a następnie naciśnij Wyczyść wszystkie dane. Użyj przycisków głośności do nawigacji i przycisku zasilania, aby wejść. Następnie wybierz Confirm i poczekaj, aż zakończy się twardy reset. Teraz wybierz przycisk Powrót do menu głównego . Na koniec przejdź do Reboot i dotknij pozycji Reboot to System .
×
×
 • Create New...