Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Myślę, że można. W OTA normalnie widzi, nie ma tylko OTA z 12.0.4.0 do 12.5.3.0. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  2. Model urządzenia wszędzie będzie taki sam, tu chodzi o datę produkcji, która też gdzieś na pudełku powinna być.
  3. W jakiś sposób się zainstalowała, może z kopii Google... Bo ona jest w Google Play, mogło zaciągnąć apki które miałeś przedtem. To, co jest na screenie, to nasza apka, ta która jest w ROMie.
  4. A w recovery możesz? vol+ i power?
  5. To już samo Xiaomi wie... Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  6. Masz globalną wersję App vault (nie naszą), prawdopodobnie Xiaomi po prostu wrzuciło to online. Możesz odinstalować tę apkę albo z tym się pogodzić, może po Olimpiadzie wywalą.
  7. Przed najlepiej. Jeśli nie idzie wipe, to być może trzeba format data. Ale na pewno powinno ruszyć.
  8. Na te pytanie odpowiada ten post: https://miuipolska.pl/forum/topic/55973-redmi-note-9-pro-eu-miui-12-polska-xiaomieu-stabilne-12040rjzmixm-android-11/?tab=comments#comment-604867 Można przez TWRP normalnie, tylko musisz zrobić wipe data, dalvik, cache...
  9. Oni nie wysyłają Ci żadnej odpowiedzi. Jeśli dostaniesz OTA które powinno być najpierw dla testerów to znaczy że się dostałeś.
  10. na podstawie ID konta Xiaomi.
  11. MIUI V12.5.3.0.RJSEUXM - Global EEA https://bigota.d.miui.com/V12.5.3.0.RJSEUXM/miui_GAUGUINEEAGlobal_V12.5.3.0.RJSEUXM_b87bc73eda_11.0.zip MIUI V12.0.6.0.RJSMIXM - Global https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.RJSMIXM/miui_GAUGUINGlobal_V12.0.6.0.RJSMIXM_c6d8689624_11.0.zip https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.RJSMIXM/gauguin_global_images_V12.0.6.0.RJSMIXM_20210708.0000.00_11.0_global_72679826d7.tgz
  12. W tym miejscu odpowiadamy na pytania związane z modelem Mi 10T Lite (gauguin). Zadajemy tu pytania, które nie muszą być przedmiotem nowego wątku.
  13. Dymki działają poprawnie tylko na MIUI 12.5, którego jak dotąd Xiaomi nie chce na ten model wydać. Aktualizacja tłumaczeń to standardowy changelog jak nie ma konkretnie pod daną wersję. Poprawki tłumaczenia są zawsze, tylko nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka
  14. Nie da się takiego opisu stworzyć dla każdej jednej wersji stabilnej, bo musiałbym zupełnie porzucić aktualizacje changelogów bet, a wiem, ze przeklejanie oryginalnego changeloga, mówiącego tylko o poprawkach z lipca 2021, nie zadowoli nikogo.
  15. Jak ściągniesz to powinno przejść. Ewentualnie możesz zmienić region. Pierwszy link to paczka OTA jeśli masz wersję V12.5.1.0.RJDEUXM. Drugi to pełny ROM, który można zainstalować z dowolnej wersji.
  16. Naszej nie ma, bo nie mamy możliwości śledzić wszystkich zmian, wkleję oficjalną: Dymki są kwadratowe, ale na 12.5 powinny działać normalnie.
  17. Nastąpiła aktualizacja forum, co widać po nowych widokach profili i Osiągnięciach w menu na górze strony. Póki co nieprzetłumaczone, mamy drobny problem z paczką, ale niedługo powinno być w porządku.
  18. W zacytowanym przez Ciebie fragmencie jest informacja o tym, że musisz znajdować się w kraju, gdzie jest nagrywanie obsługiwane. Najwyraźniej Google uznało, że w Polsce nie jest. Z tego, co kojarzę, funkcja jest tylko na Mi Mix Fold. Można ją prawdopodobnie włączyć jakimiś właściwościami w build.prop albo ściągając apkę, którą ma mix fold, ale nie sprawdzałem tego.
  19. "Kłódka" powinna się pojawić jak wejdziesz w menu ostatnich aplikacji i przytrzymasz podgląd aplikacji Garmina.
  20. Wyłączyłeś w ustawieniach aplikacji oszczędzanie baterii MIUI? Dodałeś ją do autostartu? Zablokowałeś "kłódką" w menu ostatnich aplikacji? Jeśli nie, to zacząłbym od tych czynności.
  21. U mnie działa normalnie, ale ja już mam poprawioną Galerię. Prawdopodobnie menu udostępniania jest oparte na Galerii, która się wywala. Niedługo będzie reupload, bo to problem naszego patcha.
  22. Prawdopodobnie problem jest związany z naszym patchem, wczoraj poszła nowa wersja Galerii, na dzisiejszej dziennej było FC, ale jest już naprawione. Zgłoszę to, niedługo będzie rebuild pewnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...