Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.11.2019 o 22:16, cocoz napisał:

Może to głupie pytanie, ale jak w takim razie z tego korzystać skoro nie ma tego jako aplikacji? Chyba nie do końca ogarniam o co chodzi z tym AA 

Po prostu popinasz kabel do samochodu i działa ;p w samochodzie odpala się AA a w telefonie odpala się milion powiadomień i możesz przez nie wejść w AA.

Ej serio niektóre strony nie chcą odpalić mi się w trybie mobilnym na żadnej przeglądarce. Pierwsze z brzegu to poczta o2 i gearbest. Sprawdzałem na mi5 z miui eu ostatnim jaki wyszło z miui11 i tam normalnie się w trybie mobilnym odpalają na tych samych przeglądarkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem znów z powiadomieniami.. Jak i na ekranie blokady, tak i pływające powiadomienia się nie pokazują. Przeinstalowałem aplikacje i do ponownego uruchomienia telefonu było wszystko dobrze - teraz znów mimo ustawienia wszystkiego jak trzeba powiadomienia się nie pokazują. Ktoś ma jeszcze takie jaja z systemem powiadomień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś miał taki problem, ale w nocy miałem ok. 90 procent baterii, jak zwykle odpaliłem sobie filmik na YT, lepiej mi się usypia. Zawsze po zakończonym filmie telefon się po chwili blokuje dopóki rano nie zadzwoni budzik :P dzisiaj natomiast obudziłem się o 7, ekran nie reaguje, ale dioda powiadomień miga. Podłączam pod ładowarkę a tam zero procent. Od kiedy miałem Note 3 Pro nie miałem takiego problemu, autoodtwarzanie wyłączone. 

Chyba że coś z AOD się wysypało, ale powinien się wyłączyć o północy. 

Screenshot_2019-11-09-07-57-12-849_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2019-11-09-07-31-34-555_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2019-11-09-07-31-12-712_com.miui.securitycenter.jpg

Edytowane przez dj244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem. Kilka godzin to olałem, póxniej dałem anuluj i reboot. Po rebocie dałem aktualizuj wszystko i poszło. Od tego czasu wszystko działa ok.

Zauwazyłem tylko, że przewijanie stron w chrome chodzi kiepsko. Tnie jak na średniaku a nie flagowcu. Na miui 10 było ok

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2019 o 08:17, stereo0 napisał:

Po prostu popinasz kabel do samochodu i działa ;p w samochodzie odpala się AA a w telefonie odpala się milion powiadomień i możesz przez nie wejść w AA.

A jak nie mam samochodu z ekranem to do czegokolwiek mi się to przyda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej średnio. AA teoretycznie powinno ułatwiać używanie podstawowych funkcji telefonu w trakcie jazdy, ale prawda jest taka, że przez mniej znany interfejs zrobienie czegoś jest bardziej czasochłonne...

Jak masz ekran w aucie to służy głównie do tego, aby mapę sobie wyświetlić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jak to zrobić?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Zmieniasz region żeby mieć dostępne motywy. Wybierasz ulubiony motyw z ikonami które Ci się podobają i zaznaczasz tylko ikony. Jeśli zaznqczysz wszystko ustawi się cały motyw wraz z tapeta itd.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz region żeby mieć dostępne motywy. Wybierasz ulubiony motyw z ikonami które Ci się podobają i zaznaczasz tylko ikony. Jeśli zaznqczysz wszystko ustawi się cały motyw wraz z tapeta itd.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Dzięki - proste

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z aktualizacjami na najnowszym MIUI v11 11.0.5. System ciągle próbuje pobierać aktualizacje do Facebooka i za każdym razem pojawia się błąd. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Resetowałem dane sklepu play, odinstalowywałem facebooka, uruchamiałem ponownie telefon i nic

70951419_555107658656062_4819326800763027456_n.jpg

73047933_430215937641769_6100393525138948096_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...