Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, adrian033 napisał:

Ja to myślałem że ten mrugający wyświetlacz podczas powiadamiania będzie mrugał jakiś czas a tu tylko jednokrotne i to wszystko

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie, trochę bez sensu ta opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok włączyłem alfabet GSM ale wolałbym żeby wysyłało mi SMS bez polskich znaków. Ktoś pisał że ręcznie można zaktualizować aplikacje. Jak to zrobić ? Z google Play nie idzie to samo z opcji ustawień telefonu poprzez aktualizacje aplikacji systemowych. Jakieś rady?
Tu masz link https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/messaging-3/messaging-3-11-0-0-56-release/miui-messaging-11-0-0-56-android-apk-download/

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, talib1990 napisał:

Na sofcie eea , region polska - zmieniła wam się ikona na LTE zamiast 4g ?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie tak, ale grzebałem w regionach i ustawiałem Szwajcarie żeby coś w motywie zmienić więc to może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Worrior napisał:

Mam jakieś dziwne wrażenie że po aktualizacji jest lepsza jakość obrazu, wydaje mi się jak by wszystko było ostrzejsze ładniejsze. Ktoś też to zauważył? Czy mam omamy :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Nowe ikonki po prostu, masz wrażenie nowości i "lepszości". Jak zmienisz telefon to jest to samo, mimo że nie jest lepiej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie brak konsekwencji. Tryb nocny, a informacje o baterii biją po oczach białym tłem. Eh 

 

A i to nie wiem po co ma byc automatycznie włączone. Więc wyłączam.

Screenshot_2019-11-04-21-59-24-361_com.miui.mishare.connectivity.jpg

 

A tu ktoś zapomniał przetłumaczyć 

 

Screenshot_2019-11-04-22-00-32-576_com.android.settings.jpg

A i przestało mi coś wyszukiwać miboxa w tej "projekcji"

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chromie uparcie wiele stron otwiera się w trybie komputerowym mimo, że powinny w mobilnym co uniemożliwia korzystanie gdyż nie da się przybliżyć. Strony póki co to poczta o2 czy gearbest

Nie wiem czemu ale ja nie mam żadnych problemów po aktualizacji

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zauważalnych różnic zoom aparatu przełącza się "płynnie" między szerokim kątem a resztą resztą :) . Na fabrycznej apce nie da sie wysyłać sms ale po aktualizacji do najnowszej podanej tu na forum jest już dobrze tyle tylko że cała aplikacja po angielsku co w sumie nie jest wielkiem problemem. Telefon działa zauważalnie szybciej wg mnie i wydajność wbudowanej pamięci się poprawiła. 

Screenshot_2019-11-04-22-19-06-081_com.andromeda.androbench2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi poznikały wszystkie motywy w aod, tak nagle d5234f2fa96c4647d4639b22aa84b427.jpg

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

i ugulem na ekranie blokady też bug

212ff90f2305602be6ebc757070325da.jpg

 

 

po przekroczeniu granicy Francja Niemcy tak się zaczęło dziać

 

 

trzeba było wyłączyć opcję podwójny zegar 022c0dad78cb88793839eb36bc3fcb70.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem, ale wyłączyłem i włączyłem dane mobilne i poszło. Podobnie z sms, tu pomaga wyłączenie tego alfabetu gsm czy jakoś tak. Na razie ciężko coś więcej napisać po tej aktualizacji i chyba potrzeba kilku dni. Na pewno powiadomienia oraz układ ustawień na plus (przynajmniej mi jest łatwiej teraz znaleźć niektóre pozycje), to tak na pierwszy rzut oka. Na plus też informacja o połączeniu z urządzeniem bluetooth, gdy łączyłem się z głośnikiem w domu. Co do ikon i układu ekranu głównego, to używam rootless launcher, bo przyzwyczaiłem się mocno do szuflady z aplikacjami oraz widgetu google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...