ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

A ja mam wrażenie, że mam gorszy zasięg w tych samych miejscach co wcześniej. Często zbija mi z LTE na h+ i szału idzie dostać xd

@galakty

Albo nie zrozumiałes albo nie dodałeś że wylaczasz całkowicie zasięg sieci komórkowej gdy korzystasz z WiFi. 

Bo jeśli wciąż możesz dzwonić to znaczy że jesteś podłączony. I teraz tylko po jednej częstotliwości. Wcześniej jeśli byłeś w zasięgu LTE-A to wciąż antena telefonu jechała po wszystkich dostępnych częstotliwościach. 

Potwierdziłes moja teorie bo teraz ktoś kto siedzi na wifi dużo mniej obciąża baterie połączeniem z siecią. Mimo wifi wciąż jesteś połączony z LTE tylko aktualnie nie ściągasz. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś :)

@stereo0

U mnie cały czas trzyma LTE. Mimoniz ciągle jestem w ruchu. 

Edited by Croul
  • Confused 1

Cześć, od przejścia na 11 cały czas wyskakuje aktualizacja, która nie może dojść do końca

,, aktualizowanie,, funkcja aplikacji facebook''. Jak się tego pozbyć? Odinstalowanie i ponowna instacja Facebooka nic nie daje.

Trwa już to kilka dni

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Cześć, od przejścia na 11 cały czas wyskakuje aktualizacja, która nie może dojść do końca
,, aktualizowanie,, funkcja aplikacji facebook''. Jak się tego pozbyć? Odinstalowanie i ponowna instacja Facebooka nic nie daje.
Trwa już to kilka dni

Wyczyścić wszystkie dane sklepu Play

Nie pozbędziesz się tego. Jest to błąd 11. Czekamy na poprawki.

Występuje to przy różnych aplikacjach.

• Like 1

To, że jesteś połączony po WiFi nie oznacza, że antena GSM Ci się wyłącza.

Ja to miałem nawet na miui 10 . Po wyczyszczeniu sklepu Play problem wracał po jakimś czasie.

U mnie po kilku dniach problem zniknął

1 hour ago, alfabet said:

A u mnie na innej aplikacji się pojawił.

U mnie wcześniej było na Netflix, Chrome, Tida a teraz Facebook. 

Witam, chciałbym zaciągnąć informacji czy po aktualizacji do MIUI 11 EEA bateria się poprawiła po dłuższym użytkowaniu? Zastanawiam się po mału nad powrotem do tej wersji. 

1 godzinę temu, zoltan78 napisał:

Witam, chciałbym zaciągnąć informacji czy po aktualizacji do MIUI 11 EEA bateria się poprawiła po dłuższym użytkowaniu? Zastanawiam się po mału nad powrotem do tej wersji. 

Bez różnicy.

Dnia 15.11.2019 o 17:34, Croul napisał:

Chyba wiem dlaczego bateria potrafi lepiej trzymać. Od aktualizacji nie łączy się z wszystkimi dostępnymi częstotliwościami przy agregacja fal. W spoczynku jest połączony tylko z jedną a gdy zaczynam coś ściągać momentalnie łączy się z wszystkimi dostępnymi. O ile dobrze pamiętam to na androidzie 9 był połączony cały czas. Widać to po ikonie 4g. W momencie ściągania włącza się 4g+ i chwilę po zakaczeniu ściągania wraca na 4g.

Testowane w angielskim Vodafone. Też tak macie?? 

Nie. Cały czas LTE+.

2 godziny temu, zoltan78 napisał:

5-6h włączonego ekranu.

GPS dziś przez cały dzień włączony bo coś zepsuli i bez tego połowa apek nie działa jak powinna(brak lokalizacji po danych komórkowych czy wifi), stardew valley przez 1:15h, 1h mifit z GPS, i chrome, wykop, Twitter, reddit i obecnie mam 42% baterii i 4h włączonego ekranu. 

Szczerze? Nie widzę większej różnicy. U mnie tak jakby gorzej jest o pół godziny SOT, ale może przez to, że wrzuciło mi wszystkie apki do autostartu i pieron wie gdzie jeszcze, a nie miałem ochoty sprawdzać co i jak będzie działać jak je wyrzuce stamtąd. Chociaż to różnica na pograniczu błędu statystycznego.

• Thanks 1

Posluchalem się sugestie na forum odnośnie baterii na 11 i zrobiłem przywracanie do ustawień fabrycznych. Teraz po wyjściu z WiFi zawsze wskakuje mi zasięg H+ pomimo ze jest dostępne LTE. Muszę wejsc w tryb samolotowy i dopiero potem wskakuje LTE. Jak temu zaradzić?

@antyhaker

Jak możesz zainstaluj apke NETMONSTER i zobacz jak to wygląda u Ciebie z częstotliwościami. Czy ciągle jesteś podłączony do kilku czy tylko w momencie większego ruchu np. ściągania czegoś trochę większego. Ja jak przestane ściągać wyłącza wszystkie dodatkowe i jest podłączony tylko do jednej najsilniejsze. Dzieki temu w Ampere też widzę niższe zużycie baterii. 

30 minut temu, Croul napisał:

@antyhaker

Jak możesz zainstaluj apke NETMONSTER i zobacz jak to wygląda u Ciebie z częstotliwościami. Czy ciągle jesteś podłączony do kilku czy tylko w momencie większego ruchu np. ściągania czegoś trochę większego. Ja jak przestane ściągać wyłącza wszystkie dodatkowe i jest podłączony tylko do jednej najsilniejsze. Dzieki temu w Ampere też widzę niższe zużycie baterii. 

To nie ma znaczenia... Ja korzystam z Plusa i mam TYLKO jeden nadajnik bez żadnej agregacji, nigdy nie mam w domu agregowania i mimo to bateria trzyma dłużej. 

@antyhaker
Przy włączonym Wi-Fi.1ba11f774ac0fe4039f5b858e167a864.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Czyli dokładnie tak jak u mnie. Mimo zasięgu LTA adwanced masz tylko jedna częstotliwość. Jak wylaczysz WiFi to masz 4g czy 4g+?? Przy jednej częstotliwości powinien zniknąć +

Wiadomo kiedy aktualizacja do 11 dla mi9, które nie wykonały aktualizacji?

Nie chciałem aktualizować systemu gdy wypuścili pierwszy update. Potrzebuję telefonu na codzień bez problemów i czekam na dopracowany uodate 11. Jeśli ją usunęli to coś z nimi jest nie tak.

e3bfd6e61e804c9a85170daf67888fb1.jpg

Update miui11 global przynosi jedynie listopadowa łatkę bezpieczeństwa.  bardziej bym polecał forumowy rom, miuipolska 

Miui11 dla mi9 otrzymał już kolejna aktualizację, 
Kiedy owy global wyszedł ?

Nie chce miui polska, i co tydzień update szitu, wolę raz na rok sprawdzony update. Po mi 5 mam dość co chwilę jakiś aktualizacji. Psują jedno drugie naprawiaja, takie aktualizacje są dobre dla ludzi którzy nie potrzebują sprawnego telefonu :)

• Like 2
  • Thanks 1

Dzisiaj czytałem że ludzie dostają OTA
Skąd takie info ? Jaka wersja romu ?

Co prawda to telefon mam od wczoraj
Zmiana regionu na Szwajcarię zaowocowała aktualizacjąbfdabf66bb5628e45d1fdedc46cf8b28.jpg

Atfuu tyle warta jest ta opcja xD nic nie mam. Ale może ręcznie zainstaluje paczkę bo jestem masochistą i lubię walczyć z bugami. A mam już dość braku internetu w Spotify podczas podłączenia do android Auto

Wszyscy mają mambę... to znaczy nowe bugi, mam i ja! :D 

Ciekawe czy poza łatkami bezpieczeństwa coś zmienili.