Jump to content

Adamerio

Użytkownicy
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adamerio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. u mnie w ustawieniach brak języka PL - wersja CN^^
 2. Wątpię, że to wina baterii, telefon mam prawie dwa lata, bateria trzyma krócej niż na początku ale tragedii nie ma - po X wyżej opisanych cyklach, wciskaniu na zmianę wszystkich klawiszy telefon uruchomił się i na chwilę obecną działa, jednak boję się teraz go używać bo sytuacja była nadzwyczaj dziwna i zdarzyła się po raz pierwszy^^
 3. Rozładowałem telefon do 0 - po podpięciu na chwilę do ładowarki i próbie uruchomienia telefon w kółko powtarza cykl: wibracja -> logo MI -> czarny ekran -> wibracja -> logo MI -> czarny ekran po wciśnięciu vol+/vol- + power pojawia się komunikat "the system has been destroyed", 2 razy telefon się załadował dosłownie na 10 sekund - widziałem pulpit, ekran aplikacji itd jednak po chwili wraca ponownie do powyższego cyklu... Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?
 4. Pobrałem najnowszą wersję i dalej to samo - zdjęcie portretowe = osobny album z jednym zdjęciem...
 5. Dlaczego każde zdjęcie wykonane w trybie portret jest tworzone jako osobny album w galerii? Da się to jakoś naprawić? Mam w tym momencie X albumów i w każdym po jednym zdjęciu... W ustawieniach GCam nic nie mogę znaleźć. Mam wersję 7.2.010 by Urnyx05.
 6. Hej, miał ktoś podobny problem - noc, temperatura około -1/0, włączony non stop aparat, bateria miała jakieś 53% i momentalnie w ciągu sekundy spadła do 16%, a następnie do zera wyłączając całkowicie telefon. Przez jakieś 10-15 min próba włączenia telefonu nie przynosiła efektu, dopiero po tym czasie telefon uruchomił się z 9% baterii i działał już normalnie
 7. Jak w najprostrzy sposób zaokrąglić ikony aplikacji? Mam Mi9 i Redmi Note 9 Pro - na obu ustawiony ten sam 'stockowy' motyw. Na MI9 wszystkie ikony są zaokrąglone, a na Redmi około połowa...
 8. Próbowałem i nie działa, tzn. kalendarz jest widoczny w tej apce, jednak próby klikania "utwórz skrót/przywróć" i tak kończą się niepowodzeniem (wywala jakiś komunikat o błędzie)
 9. Nie mam pojęcia jak, ale zauważyłem, że całkowicie zniknęła mi ikona kalendarza - jak to naprawić/przywrócić?
 10. Byłem ostatnio na basenie - przed pandemią wszystko działało ok. Teraz liczy tylko czas, po przepłynięciu X basenów opaska cały czas pokazuje '0' m - ma ktoś pomysł co jest nie tak lub jak to naprawić?
 11. Różnica w wielkości ekranu praktycznie niezauważalna, spodziewałem się czegoś lepszego^^ Rozumiem, że w wersji 5 również brak automatycznego pauzowania i wznawiania treningu? To powinna być podstawa począwszy od 1 generacji.
 12. Hej, od dłuższego czasu mam problem z łączeniem opaski Mi Band 4 - początkowo wszystko działało super, telefon opaska automatycznie łączyła się z telefonem. Obecnie przez większość czasu mam komunikat "opaska nie połączona" - ręczne wejście w MiFit nie pomaga (łączenie w nieskończoność). Jedyny sposób jaki odkryłem to wejście w 'Bluetooth' (opaska za każdym razem widnieje na końcu listy jako 'rzadko używane urządzenia'), a następnie kliknięcie i otwarcie profilu urządzenia opaski i uruchomienie MiFit - wtedy opaska natychmiastowo się łączy. Po każdym odejściu od tel i straceniu zasięgu pomaga tylko powyższa procedura^^ Ma ktoś jakieś pomysły jak to naprawić? Sprawdzone na 2 różnych opaskach i 2 różnych mi9 - to samo.
 13. Ma ktoś jakieś pomysły lub podobny problem?
×
×
 • Create New...