Adamerio

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Adamerio

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. u mnie to samo, również nie przylega na krawędziach
 2. Równe 6h SOT to dobry wynik? Od odpięcia ładowarki włączony stale tryb 'oszczędzanie baterii', stale włączony BT, pół na pół wi-fi/dane pakietowe, automatyczna jasność, odcisk palca odblokowanie twarzą - MIUI Global 10.2.28. Na wykresie Messenger dziwnym trafem ma 41% O.o Da się jakoś poprawić ten wynik czy wszystko jest ok?
 3. Wg mnie wina leży w samej aplikacji a nie romie czy aparacie^^ Druga sprawa apka Snapchata pogarsza ogólnie jakość zdjęć.
 4. W powiadomieniach z messengera nie wyświetla mi polskich znaków - da się to jakoś rozwiązać?
 5. Witam, tak jak w temacie mam problem wbudowanym w galerię edytorem wideo - nie działa mi żadna opcji 'znak wodny'(poza pierwszą pozycją). Zaraz po kupnie telefonu działały wszystkie efekty, jednak teraz po wybraniu dowolnego nie dzieje się zupełnie nic - sprawdzałem na kilku różnych filmikach. Ma ktoś jakieś pomysły?
 6. Wykonałem X treningów 'jazda na rowerze' - zawsze włączone stale dane pakietowe + gps i zawsze to samo tzn. brak danych wykresu wysokości, podjazdu i przewyższenia Wszystkie pozostałe dane są ok. Raz uruchomiłem trening z poziomu telefonu - zaważyłem, że wtedy w ogóle nie pojawia się zakładka wykresem wysokości O.o Telefon Xiaomi Mi9 Ma ktoś jakieś pomysły? Korzystam tylko z MiFit.
 7. Xiaomi Mi9 Dziwne o ślad trasy, prędkości , tętno itd wszystko ładnie pokazuje :v
 8. Podczas treningu "rower" nie tworzy mi wykresu wysokości w apce MiFit - ma ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać? Wszystkie pozostałe dane są ok.
 9. Z tego co wiem możesz podłączyć tylko 1 opaskę w MIFit
 10. Działa komuś opcja 'znak wodny' w wbudowanym edytorze wideo? Klikam na dowolny z dostępnych efektów i nic się nie dzieje. W zakładce 'efekty' 3/4 dostępnych opcji powoduje dosyć widoczne zacinanie się klipów w widoku podglądu i po zapisaniu - ma ktoś podobny problem?
 11. Czy jest lub będzie jakaś opcja powiększenia czcionki?
 12. i pocket mode! Jest jakaś opcja do włączenia go czy jest włączony stale?