Jump to content

Segor

Użytkownicy
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Segor last won the day on April 8 2018

Segor had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Segor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

22

Reputation

 1. A mi dziś AA przestało działać. Od tak. Bez żadnej aktualizacji z poziomu użytkownika.
 2. Odinstalowałem i co, zainstalowałeś Facebooka ponownie w wersji wymagajacej aktualizacji? W każdym razie jeżeli możesz to spróbuj wyczyścić dane Facebooka potem uninstall, a potem instalacja najnowszej wersji.
 3. Co to znaczy, że przestały znikać? Na twoim screenie nie widać powiadomienia żadnego. Natomiast w tym update właśnie w końcu naprawili powiadomienia i nie znikają same z belki.
 4. Raczej średnio. AA teoretycznie powinno ułatwiać używanie podstawowych funkcji telefonu w trakcie jazdy, ale prawda jest taka, że przez mniej znany interfejs zrobienie czegoś jest bardziej czasochłonne... Jak masz ekran w aucie to służy głównie do tego, aby mapę sobie wyświetlić.
 5. Ja mam latarkę na dwukrotne szybkie naciśnięcie power. Mniejsza szansa odpalenia w kieszeni.
 6. Może opcja pokazywania nad innymi? Ktoś coś podpowie z tym dual SIM???
 7. Na przykład to, że mam wyłączone automatyczne aktualizacje, więc bez tego linku nie miałem najnowszej wersji.
 8. Wiem, ale jakie to ma znaczenie? Ja pytam o widoczność w sklepie.
 9. A na jakim regionie macie android auto w sklepie? Ja nie mam na Polsce? Drugie ważniejsze pytanie: jak Wam działa dual SIM po aktualizacji? Mi wcześniej oddzwaniał z sima z którego było połączenie, teraz oddzwania z tego wybranego w ustawieniach jako domyślny ;( A muszę mieć wybrane domyślne, bo w android auto nie działa inaczej dzwonienie A odnośnie SMS to przerzuciłem się na aplikację Wiadomości od Google.
 10. Ja umieściłem taką lampę na podstawce, tak, że stopą jest jeszcz wyżej i trafia już w zderzak odkurzacza. Tyle że u mnie ta noga jest schowana za kanapą, więc wygląd nie jest dla mnie jakiś bardzo ważny.
 11. U mnie działa AA jak złoto. Mam Astrę K. Wcześniej na Mi5 musiałem kombinować , a potem na Mi 5s działało tragicznie na MIUI i na LOS. Na Mi 9 na razie super płynnie, z nowym interfejsem i bez zacinania.
 12. Witam, mam na mi5s zainstalowany LOS 16 + chyba najnowszy fw i chyba bym wolał wrócić do MIUI (błędy, battery drain itp.). Pytanie: czy mogę tak bezkarnie wgrać oficjalną wersję global albo eu z full wipe? Firmware też się instaluje z tymi romami? Chce telefon żonie oddać, a ta wolałaby pewnie LOS, ale za dużo tam błędów i brak aktualizacji...
 13. Szczotki z dłuższym włosiem mogą mieć tendencję do wystrzeliwania brudów na zewnątrz zamiast pod odkurzacz. Były już w tym wątku opisy takich szczotek i takie spostrzeżenia.
 14. No wypadałoby sprawdzić czy na oryginalnym sofcie działa poprawnie. Może masz wadliwy egzemplarz.
 15. Mi jeżeli pracuje normalnie wszystko działa bardzo dobrze. Problemy jedynie powstają jeżeli np. najedzie na coś słodkiego i się obróci/przesunie sam.
×
×
 • Create New...