Segor

Użytkownicy
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Segor last won the day on April 8 2018

Segor had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

About Segor

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szczotki z dłuższym włosiem mogą mieć tendencję do wystrzeliwania brudów na zewnątrz zamiast pod odkurzacz. Były już w tym wątku opisy takich szczotek i takie spostrzeżenia.
 2. No wypadałoby sprawdzić czy na oryginalnym sofcie działa poprawnie. Może masz wadliwy egzemplarz.
 3. Mi jeżeli pracuje normalnie wszystko działa bardzo dobrze. Problemy jedynie powstają jeżeli np. najedzie na coś słodkiego i się obróci/przesunie sam.
 4. Istnieje szansa, że się pojawi, tak jak pojawiło się sprzątanie strefowe. Jednak czy i kiedy nie wiadomo.
 5. Dzisiejsze baterie bardzo nie lubią rozładowywać się do zera, a z kolei nie przeszkadza im doładowywanie. Dlatego producencie zalecają aby baterie były naładowane. Jeżeli codziennie naładujesz to nie ma problemu, ważne, żeby nie zostawić go na np. pół roku bez prądu.
 6. Mój v1 po prostu objeżdża dywan jak przeszkodę. Trochę szczotka obrotowa poszoruje po dywanie, ale to chyba nie problem.
 7. Skoro już wiesz jakie tam są baterie to poszukaj na anglojęzycznych forach czy już ktoś nie wymieniał tego.
 8. Można zmienić serwer. Tylko, że jak zmienisz, to trzeba na nowo dodać odkurzacz co raczej nie stanowi problemu. Spróbuj Europę, ponieważ już nie ma ograniczeń związanych z tym serwerem. Gorzej, jeżeli masz więcej urządzeń, ponieważ nie wszystkie da się dodać na europejskim serwerze.
 9. Potwierdzam. Koleżanka na iPhone też dostała strefowe dla v1 w wersji z europejską wtyczką. Przed chwilą testowałem i działa. Jeżeli Wam się nie pojawia to spróbujcie przelogować się w aplikacji.
 10. On mapy nie gubi, tylko pamięta ostatnią. Czyli np. jak go wytargasz, żeby opróżnić zbiornik, a potem klikniesz wróć do domu, to będzie miał mapę tylko z tego powrotu, czyli tyle co nic.
 11. Nie mogę teraz sprawdzić czy mój też tak ma, ale taki dziwny okresowy dźwięk to normalne dla zasilaczy impulsowych. Sprawdź ładowarkę do telefonu, będzie bardzo podobnie brzmieć. A odnośnie samej awarii to raczej jeżeli styki wyglądają normalnie to nie szukałabym w nich problemu. Raczej gdzie indziej coś nie styka, albo zasilacz w ładowarce szwankuje i robot stwierdza, że coś jest nie tak i nie rozpoczyna ładowania.
 12. Proline to sklep z zasięgiem krajowym i wieloma placówkami. Wydaje mi się, że to nieco bardziej pewna firma, niż taka co ma siedzibę w czyimś domu.
 13. Dioda "oddycha" kiedy robot się ładuje. Jak jest naładowany to świeci światłem ciągłym. Jak masz więcej ramion, to brud mniej wchodzi w głąb ramienia przed zamieceniem. Chodzi o to, że te szczotki czasami odrzucają paprochy zamiast je nabrać. Wydaje mi się że więcej ramion zwiększa szanse na odrzucenie, zamiast zagarnięcie. Potestujesz i sam się przekonasz czy sprząta Ci lepiej czy gorzej.
 14. No tylko po co to? Taka szczotka chyba zwiejsza tendencję do wypychania śmieci zamiast zagarniania pod odkurzacz?