alfabet

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

alfabet last won the day on July 17

alfabet had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

About alfabet

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio usługi Google drenowaly baterie. Google mają coś tam poprawić. Sprawa nie tylko Xiaomi dotyczy. Nie tylko Xiaomi ma wpływ na działanie na baterii.
 2. Dzwoń do boa. Play na Słowacji tylko o2sk. Play coś zmienił z roamingiem i w każdym kraju jest problem. Przeważnie tylko jeden partner roamingowy. Niestety jest to powód dla którego pozbyłem się Play . Niech ci włącza roaming i partnerów roamingowych.
 3. Mi 9se ja jaśniejszy ekran. Ma wartość ponad 600 nitów. Note 7 nie przekracza 480. Ja bym szukał z tych dwóch mi9t.
 4. alfabet

  Szkło hartowane

  @up Ciekawe czy żona wie, że w pewien sposób na "nią" się tak dużo powołujesz, tu na forum. Bardzo dużo informacji tak swobodnie podajesz z życia drugiej osoby. Oczywiście zrobisz dalej jak uważasz. Ale myślę że dobrze odbierzesz ten post .
 5. 363 nity to dno. Tak ciemne ekrany już tylko HTC robi. Na dworze tragedia. Nawet w pochmurny dzień jest ciemny nie mówiąc o słońcu.
 6. dokładnie czytnik nie działa w tym telefonie najlepiej. Czasami jak telefon ma zablokowany ekran czytnik zachowuje się tak jakby nie działał, dopiero odblokowanie ekranu powoduje że się aktywuje. I nie zawsze za pierwszym razem poprawnie chwyta, nie ma nic z tym wspólnego dodawanie setny raz palca
 7. Występuje po wyjęciu z kieszeni na przykład trzeba czekać aż ekran rozjaśni i pokaże na ekranie kto dzwoni. W innych telefonach po prostu po wyjęciu z kieszeni ekran od razu świeci się błyskawicznie rozświetla. jest to ewidentnie wina softu którym momencie próby wykonania połączenia nie rozświetla ekranu.
 8. 2.28 jest dostępna poprzez OTA dla Global EEA
 9. U mnie na 27 świruje czytnik palca. Na 26 było ok. Czasem się częściowo tylko podświetla. Bateria szybciej schodzi na.lte
 10. Spójrz na to inaczej za tysiaka dostajesz bardzo przyzwoity telefon Do tej kwoty 95% ludzi kupujących i szukających sprzętu będzie zadowolona
 11. Na miuipolska.pl masz serwis. No chyba najlepiej wbrew pozorom trafiłeś.
 12. @up współczuję masakra tak w strachu żyć. Ja mam od zawsze amoledy w różnych telefonach i zawsze używam jak chce i nigdy nie wypalił mi się żaden, włącznie z nawigacją itp. nigdy nie widziałem śladu wypalenia na ekranie w użytkowaniu codziennym.
 13. Wczoraj miałem w ręku czarny 9t. Działa tak samo jak mi9. Nie widziałem różnicy. Aparat fajnie się prezentuje. Baterii zazdroszczę. Nie wiem teraz czy kupując ponownie mi9 nie byłby to mi9t właśnie. [mention=7568]galakty[/mention] tak czytam i wnioskuję. Jak Ty się męczysz, co za gorycz wypływa z Twoich ust poprzez forum nt xiaomi. Masakra. Ja bym coś zmienił. Kup już tego oneplus i będzie myślę po sprawie.
 14. @up chyba jednak nie. Jak czytam co piszesz to jakbym miał inne telefon. Tragedii nie ma, nic mi się w kieszeni nie wybudza i nie mam drenażu baterii. To taka wzmianka o mi9.