Jump to content

Adamerio

Użytkownicy
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adamerio

 1. u mnie w ustawieniach brak języka PL - wersja CN^^
 2. Wątpię, że to wina baterii, telefon mam prawie dwa lata, bateria trzyma krócej niż na początku ale tragedii nie ma - po X wyżej opisanych cyklach, wciskaniu na zmianę wszystkich klawiszy telefon uruchomił się i na chwilę obecną działa, jednak boję się teraz go używać bo sytuacja była nadzwyczaj dziwna i zdarzyła się po raz pierwszy^^
 3. Rozładowałem telefon do 0 - po podpięciu na chwilę do ładowarki i próbie uruchomienia telefon w kółko powtarza cykl: wibracja -> logo MI -> czarny ekran -> wibracja -> logo MI -> czarny ekran po wciśnięciu vol+/vol- + power pojawia się komunikat "the system has been destroyed", 2 razy telefon się załadował dosłownie na 10 sekund - widziałem pulpit, ekran aplikacji itd jednak po chwili wraca ponownie do powyższego cyklu... Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?
 4. Pobrałem najnowszą wersję i dalej to samo - zdjęcie portretowe = osobny album z jednym zdjęciem...
 5. Dlaczego każde zdjęcie wykonane w trybie portret jest tworzone jako osobny album w galerii? Da się to jakoś naprawić? Mam w tym momencie X albumów i w każdym po jednym zdjęciu... W ustawieniach GCam nic nie mogę znaleźć. Mam wersję 7.2.010 by Urnyx05.
 6. Hej, miał ktoś podobny problem - noc, temperatura około -1/0, włączony non stop aparat, bateria miała jakieś 53% i momentalnie w ciągu sekundy spadła do 16%, a następnie do zera wyłączając całkowicie telefon. Przez jakieś 10-15 min próba włączenia telefonu nie przynosiła efektu, dopiero po tym czasie telefon uruchomił się z 9% baterii i działał już normalnie
 7. Jak w najprostrzy sposób zaokrąglić ikony aplikacji? Mam Mi9 i Redmi Note 9 Pro - na obu ustawiony ten sam 'stockowy' motyw. Na MI9 wszystkie ikony są zaokrąglone, a na Redmi około połowa...
 8. Próbowałem i nie działa, tzn. kalendarz jest widoczny w tej apce, jednak próby klikania "utwórz skrót/przywróć" i tak kończą się niepowodzeniem (wywala jakiś komunikat o błędzie)
 9. Nie mam pojęcia jak, ale zauważyłem, że całkowicie zniknęła mi ikona kalendarza - jak to naprawić/przywrócić?
 10. Byłem ostatnio na basenie - przed pandemią wszystko działało ok. Teraz liczy tylko czas, po przepłynięciu X basenów opaska cały czas pokazuje '0' m - ma ktoś pomysł co jest nie tak lub jak to naprawić?
 11. Różnica w wielkości ekranu praktycznie niezauważalna, spodziewałem się czegoś lepszego^^ Rozumiem, że w wersji 5 również brak automatycznego pauzowania i wznawiania treningu? To powinna być podstawa począwszy od 1 generacji.
 12. Hej, od dłuższego czasu mam problem z łączeniem opaski Mi Band 4 - początkowo wszystko działało super, telefon opaska automatycznie łączyła się z telefonem. Obecnie przez większość czasu mam komunikat "opaska nie połączona" - ręczne wejście w MiFit nie pomaga (łączenie w nieskończoność). Jedyny sposób jaki odkryłem to wejście w 'Bluetooth' (opaska za każdym razem widnieje na końcu listy jako 'rzadko używane urządzenia'), a następnie kliknięcie i otwarcie profilu urządzenia opaski i uruchomienie MiFit - wtedy opaska natychmiastowo się łączy. Po każdym odejściu od tel i straceniu zasięgu pomaga tylko powyższa procedura^^ Ma ktoś jakieś pomysły jak to naprawić? Sprawdzone na 2 różnych opaskach i 2 różnych mi9 - to samo.
 13. Ma ktoś jakieś pomysły lub podobny problem?
 14. Po odpięciu telefonu od ładowarki(pełne naładowanie) w czasie 1h 49min - zleciało 15% baterii, w tym tylko 8 minut włączonego ekranu + jedna, 4 minutowa rozmowa tel. - czy to normalne? Włączone tylko wi-fi i Bt do opaski MiBand + tryb oszczędzania baterii.
 15. Używałem dziś przez około 20min telefonu na zewnątrz (-3°c), pojawił się komunikat o 10% baterii i w tej samej chwili telefon samoczynnie się wyłączył... Coraz więcej problemów
 16. Ma ktoś problem z BT i Redmi AirDots po aktualizacji do Miui11? Wcześniej na Miui10 wystarczyło, że schowałem słuchawki do pudełka, a te rozłączały się automatycznie. Teraz pomimo schowania łączą się cały czas z telefonem. Rozłączenie z poziomu urządzenia nic nie daje - słuchawki po chwili ponownie się łączą....
 17. Witam, po aktualizacji do Miui 11 opaska praktycznie przestała łączyć się automatycznie telefonem(Mi9), na belce powiadomień przez większość czasu widnieje komunikat: "Opaska nie jest połączona". Po wejściu w Mi Fit na starcie pojawia się komunikat "Zezwól na dostęp do lokalizacj" mimo tego, że został przyznany na stałe, w aplikacji widnieje stale komunikat "Łączenie" i w 3/4 prób kończy się ponownym komunikatem: "Nie udało się połączyć z opaską"... Ma ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać? Poza aktualizacją w ustawieniach opaski i telefonu nic nie było zmieniane, BT stale włączony, sprawdzałem na drugim identycznym telefonie - ten sam problem.
 18. Z dnia na dzień przestała mi działać aplikacja YouTube Vanced Miui Global 11.0.5 - jakieś pomysły?
 19. Ma ktoś problem z Chrome? Od kilkunastu dni aplikacja w sklepie ma status "instaluję" - nie można nic z tym zrobić, przyciski "otwórz" i "anuluj" są wygaszone.
 20. Jeśli tak będzie na stałe to jest jakieś nieporozumienie :v
 21. Po aktualizacji do Miui11 mam problemy z automatycznym łączeniem opaski MiBand4, po zminimalizowaniu nawigacji Google Maps aplikacja znika z listy otwartych - ma ktoś podobne problemy?
 22. Podczas wykonywania zdjęć nocnych w 3/4 przypadków na lewej krawędzi zdjęcia tworzy się pionowy zielony pasek jak na zdjęciu poniżej: Co to może być i czy da się to jakoś naprawić?
 23. Gdzie znajdę tryb ultra oszczędzania energii? Pomimo aktualizacji nie działają znaki wodne w wbudowanym edytorze wideo
×
×
 • Create New...