Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana rozmiaru też powoduje rozstrzał straszny folderów. No i cały system ma maciupkie literki. Mogła być opcja od samych ikon 

 

c7a90d2697389efa36aaec8c1d9cc354.jpg. 4511cd42f5a671474342e0d5d142f69f.jpg

 

Interfejs można dopasować według własnych upodobań. Ikony mogą być małe, a tekst duzy. Te opcje są dostępne od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pkonrad napisał:

 

Interfejs można dopasować według własnych upodobań. Ikony mogą być małe, a tekst duzy. Te opcje są dostępne od zawsze.

Pomiędzy te ikony weszłyby jeszcze ikony w pionie. Marnowanie przestrzeni. Rozstrzelone jak zęby Karolaka. 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pkonrad napisał:

Interfejs można dopasować według własnych upodobań. Ikony mogą być małe, a tekst duzy. Te opcje są dostępne od zawsze.

No po tej zmianie to w ogóle wygląda jak pół d*py zza krzaka za przeproszeniem.
U mnie jak na razie same problemy:
- nie działające pływające powiadomienia messengera np
- brak ustawienia oszczędzanie baterii dla lokalizacji - teraz albo leci pełną parą albo wcale
- znikające w niektórych miejscach interfejsu dymki czatu messengera
- no i niepodobający mi się interfejs razem z nowymi ikonami, nic tu do siebie nie pasuje co było tak szumnie zapowiadane. Ja się zawiodłem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, eNse napisał:

brak ustawienia oszczędzanie baterii dla lokalizacji - teraz albo leci pełną parą albo wcale

To jest głupota straszna niestety. Jak odpalam apkę żeby coś sprawdzić, ale wymaga lokalizacji, to trzeba Dual GPS odpalać, nie można sobie oszczędzania mieć w tle non stop właczonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, galakty napisał:

To jest głupota straszna niestety. Jak odpalam apkę żeby coś sprawdzić, ale wymaga lokalizacji, to trzeba Dual GPS odpalać, nie można sobie oszczędzania mieć w tle non stop właczonego. 

Ja używałem tego bez przerwy i bardzo boli mnie usunięcie tej opcji...
Ktoś ma pomysł jak naprawić pływające powiadomienia?
O, zauważyłem że nawet pogody nie da się sprawdzić bez włączenia dual gps...

Edytowane przez eNse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eNse napisał:

Ja używałem tego bez przerwy i bardzo boli mnie usunięcie tej opcji...

Ja również, tylko do nawigacji włączałem Duala. Teraz muszę mieć ciągle, bo chcę sprawdzić powiadomienia w apce która korzysta z lokalizacji i włącza się GPS :| A nie mogę go wyłączyć, bo apka wyrzuci błąd. Wcześniej miałem opcję oszczędności lokalizacji i śmigało pięknie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stereo0 napisał:

U mnie GPS sam się nie włącza i działa podświetlenie krawędziowe przy powiadomieniach :)

Ale tu nikt nie pisze że GPS mu się sam włącza, tylko że nie ma ustawienia oszczędzania baterii - czyli cały czas włączonego GPS'a po samych danych mobilnych

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok włączyłem alfabet GSM ale wolałbym żeby wysyłało mi SMS bez polskich znaków. Ktoś pisał że ręcznie można zaktualizować aplikacje. Jak to zrobić ? Z google Play nie idzie to samo z opcji ustawień telefonu poprzez aktualizacje aplikacji systemowych. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...