Skocz do zawartości

Update software Global/EEA


ernet

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cocoz napisał:

I co to robi? pokazuje powiadomienie czy jakiś dźwięk? Muszę spróbować w domu z głośnikiem :wink:

Wyskoczyło na dole okienko z jakim urządzeniem się połączył i ile to urządzenie ma jeszcze % baterii. Takie iphone style coś:-P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, cocoz said:

Właśnie zauważyłem, że Amazfit Bip nie wyświetla mi powiadomień aplikacji na MIUI11 i mimo, że MiFit ma pozwolenie to nie działa. Pewnie trzeba czekać na dostosowanie MiFit do MIUI11?

Mam tak samo z mi bandem. Choć mam nadane uprawnienia do powiadomień to cały czas wyskakuje błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po aktualizacji zauważyłem że w sklepie mam dwa razy zainstalowaną aplikację systemową "App Vault" też tak macie, może to już było przed aktualizacją? Ktoś wie czym te aplikacje się różnią poza duża różnica w numeracji wersji, wagą i data ostatniej aktualizacji? Są potrzebne dwie?

Wam też po aktualizacji system android strasznie zaczął pożerać baterię w statystykach baterii?? Nigdy nie  miałem z tym problemu jak niektórzy zgłaszali, a aktualnie u mnie konsumuje więcej niż ekran...

 

Screenshot_2019-11-05-23-00-06-615_com.android.vending.jpg

Screenshot_2019-11-05-23-00-26-583_com.android.vending.jpg

Screenshot_2019-11-05-23-00-42-466_com.android.vending.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też powiadomienia przestały działać? Tzn są takie jak na miui 10 czyli tylko po rozwinięciu belki... Wszystko działało dobrze i nagle przestało :/ czy jest jakaś opcja którą mogłem przez pomyłkę wyłączyć która za to odpowiada? Nawet na ekranie blokady przestało się pokazywać :( jest tylko wibracja 

Edytowane przez Adasiek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adasiek74 U mnie nie zauważyłem problemów z powiadomieniami. Są takie jak na miui 10.

@cocoz sprawdź czy nie próbuje się zaktualizować chrome bez skutku plikiem około 280kb. U mnie się to mietolilo dość długo i dopiero usunięcie wyczyszczenie danych chroma i ponowne zaktualizowanie pomogło.

 

I jeśli chodzi o powiadomienia to na mi bandzie 4 działają mi tak jak na miui 10. Czyli SMS, ostrzeżenia meteo, połączenia, Whatsapp. 

Edytowane przez stereo0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, stereo0 napisał:

 

@cocoz sprawdź czy nie próbuje się zaktualizować chrome bez skutku plikiem około 280kb. U mnie się to mietolilo dość długo i dopiero usunięcie wyczyszczenie danych chroma i ponowne zaktualizowanie pomogło.

Wywaliłem Chroma i pokazało mi przy ponownej próbie instalacji aktualizuj, tak też zrobiłem. Zobaczymy czy coś to zmieni, dzięki za podpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stereo0 napisał:

@Adasiek74 U mnie nie zauważyłem problemów z powiadomieniami. Są takie jak na miui 10.

@cocoz sprawdź czy nie próbuje się zaktualizować chrome bez skutku plikiem około 280kb. U mnie się to mietolilo dość długo i dopiero usunięcie wyczyszczenie danych chroma i ponowne zaktualizowanie pomogło.

 

I jeśli chodzi o powiadomienia to na mi bandzie 4 działają mi tak jak na miui 10. Czyli SMS, ostrzeżenia meteo, połączenia, Whatsapp. 

No właśnie nie powinno być jak na miui 10 bo przez chwile miałem to naprawione i po otrzymaniu wiadomości no na messengerze na pasku tam gdzie masz notcha pojawiała się ikonka messengera a teraz znowu tego nie mam :/ 

edit

Udało mi się to naprawić.... Dla tych co maja ten sam problem ustawienia-wyświetlacz-wcięcie i pasek statusu-wyświetl ikony dla powiadomień przychodzących 

Edytowane przez Adasiek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Pou aktualizacji do Miui 11 chciałem zrobić wipe dalvik&cache w stockowym recovery lecz nigdzie nie widzę tej opcji. Jest tylko wipe data. Nie mam roota ani odblokowanego bootloadera...
Co robię nie tak?
Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy Wam też często się odpala asystent google. Chciałem wyłączyć wybudzanie asystenta za pomocą lewego przycisku w mi9 ale wyskakuje błąd. Jeśli też mieliście takie problemy to jak sobie poradziliscie.
Dzięki
 
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Też tak miałem. Aktualizacja do MIUI 11.0.2 rozwiązała problem.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polomaski napisał:

Hej, czy Wam też często się odpala asystent google. Chciałem wyłączyć wybudzanie asystenta za pomocą lewego przycisku w mi9 ale wyskakuje błąd. Jeśli też mieliście takie problemy to jak sobie poradziliscie.

Dzięki

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

U mnie zarówno przed jak i po aktualizacji też tak było.

Pomogło wyłączenie opcji "naciśnij" i "dotknij dwa razy"- zostawiłem tylko naciśnij i przytrzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cocoz napisał:

W MIUI10 fajnie przeglądało się nagrane filmy, gdzie można było zmienić jasność i głośność filmiku przesuwając palcem po ekranie, teraz tego nie ma -_-

Działa, ale nie przez galerię ale przez mi video. Może da się zmienić by odtwarzało filmy przez mi video a nie galerię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zarówno przed jak i po aktualizacji też tak było.
Pomogło wyłączenie opcji "naciśnij" i "dotknij dwa razy"- zostawiłem tylko naciśnij i przytrzymaj.
Mnie wywala z ustawień gdy chce powylaczac któraś z tych 3 opcji. Czekam na aktualizację MIUI narazie mam 11.0.1

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Region cypr i będziesz miał

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info spróbuję

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...