Jump to content

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Ja chciałbym z góry przeprosić, ale mam pytanie chyba nie z tego modelu do końca i mnie moderator pewnie okrzyczy za chwile :grin: 

Ja na Mi9 oczywiście mam AoD, ale wczoraj dziewczyna dostała MIUI11 na RedmiNote5 i nie ma tam takiej opcji. Wiem, że ona ma matryce IPS, ale nigdzie nie wspominali, że mając nowe MIUI na poszczególnych telefonach tej opcji nie będzie. Ktoś coś podpowie? 

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...

Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mn

Bo ja to mam jakiś cudowny telefon... Zrób wg instrukcji z xda, krok po kroku i musi ruszyć, nie ma innej opcji Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka I patrz, Alior działa i loguje odciskiem,

Posted Images

21 minut temu, cocoz napisał:

Wiem, że ona ma matryce IPS, ale nigdzie nie wspominali, że mając nowe MIUI na poszczególnych telefonach tej opcji nie będzie. Ktoś coś podpowie? 

Wersja MIUI nie ma nic wspólnego z AoD. 

Tylko jak na same poprawki, plik coś sporo waży... Chyba, ze w miui tak zawsze... Przesiadlem się z mi a1 i na czystym andku same poprawki to 70-80 mb ważyły

Ciekawe czy automatyczną jasność poprawili, bo świrowała mocno od 11-stki

Na początku po zainstalowaniu 11-stki coś się podwiesiło google play, ale po wywaleniu z listy aktualizacji i sprawdzeniu aktualuzacji po jakimś czasie w końcu się odwieszało.

Android webview wczoraj się zaktualizował i potem zaraz zniknął z listy ostatnio zaktualizowanych

• Like 1
Ale mi chodzi o to żeby była spolszczona . Te z APK mirror są po angielsku

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Wejdź w menadżerze aplikacji "messaging" i daj odinstaluj aktualizacje - wróci Ci do polskiej wersji.

Dalej macie problem z SMS , że nie ma polskich znaków i emotków ?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
8 hours ago, Sycyl said:

U mnie Facebook,, nawet po dzisiejszej aktualizacji

U mnie cały czas próbuje aktualizować "Funkcja aplikacji Facebook", cały czas bezskutecznie.

Edited by orte

Miałem pisać długi wywód w dyskusji ogólnej, ale pierdziele napisze krótko i na temat. 

Żałuję, że zakupiłem kolejne Xiaomi, żałuję że kupiłem mi9, wkurza mnie wiele rzeczy i wkurza, że znowu wiele rzeczy działających wcześniej spierdzielili aktualizacja do miui 11. Następny telefon nie wiem jaki będzie, ale przysiade przy tym i nawet będę skłonny trochę dołożyć by mieć spokój i nie flustrowac się bez przerwy. 

• Like 1