stereo0

Użytkownicy
 • Content Count

  1,027
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

stereo0 last won the day on May 1

stereo0 had the most liked content!

Community Reputation

188 Excellent

About stereo0

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 blue

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam nonstop włączone wifi, a jak nie ma wifi LTE, bluetooth, GPS i nie widzę różnicy jakbym miał nie włączone. Mifit ma uprawnienia do wszystkiego, odpalony w tle bez przerwy, lokalizacja ustawiona bez przerwy i włączona bo android popierdzielilo i nie da się lokalizować bez gps na dane komórkowe jak dawniej (potrzebne do np. pogody, odpalania treningow). Ciągle dostaje powiadomienia itp. i mifit zużył mi dziś 1,41% baterii a zostało mi 37%.
 2. @TED oddaj na gwarancję jeśli kupiłeś w mi-home. Ostatnio na wykopie ziomek oddał bo bateria kiepsko się sprawowała w jego rocznym mi9 i została wymieniona
 3. U mnie bateria całkiem zeswirowala na miui12. Telefon działa dłużej, ale nie wiedziałem, że update powiększył baterie A i kompletnie przestało mi działać to rozwijanie powiadomień do okienek. Ta super nowa funkcja działał 30 minut. Znikła chociaż w ustawieniach jest pokazane jak to używać, ale niestety nie mogę.
 4. @Johny3000 jeżeli wszystko wydaje Ci się za duże to wejdź w ustawienia i w lupce wpisz "rozmiar". Potem zmniejsz rozmiar ikon, tekstu, interfejsu dowolnie.
 5. Tak jakieś 5%, ale wydaje mi się, że powinien telefon zacząć zliczać od nowa od 100%. Przy 95% podłączyłem telefon w samochodzie do USB na czas dojazdu do pracy jakieś 30km). Ale czuję, że bateria jest na plus. Niewielki, ale na plus.
 6. Kto powie co tu się nie zgadza w screenshotach? U mnie bateria w miui12 na plus w porównaniu z 11 bo tam miałem 3,5h a teraz mam 4,5.
 7. Już jest 34%.. Wyłączyłem wykrywanie tętna bo może to mąci i zgłosiłem sprawę sprzedawcy. Zegarek dostałem wczoraj zakupiony na letniej wyprzedaży na AliExpress w "oficjalnym" sklepie Amazfit za cale 126zl więc nie wiem co mi się uda, ale jakbym kupił za pełną kwotę to bym był jeszcze bardziej zly. Najwyżej dispute chociaż liczę, że jednak ten sklep ma coś wspólnego z Amazfit
 8. Witam. Wczoraj odebrałem od kuriera T-Rexa. Zegarek przyszedł rozładowany więc go naładowałem. Gdy się naładował podpiąłem go pod apke Amazfit i aktualizowali się dużo rzeczy. Po aktualizacji okazało się, że mam 36% baterii. Za niedługo padł. Podłączyłem go do ładowarki i za jakieś 15 minut dostałem powiadomienie na telefon, że się naładował. Zdziwiło mnie to, ale leżąc na ładowarce widniał napis, że bateria naładowana. Niestety szybko procenty uciekają. Zostawiłem go w ładowarce na noc i 10 minut po odłączeniu miał już 76%. Włączyłem to oszczędzanie baterii na zegarku i póki co stoi w miejscu na tych 76% (kolejne 10 minut), ale chyba nie o to chodzi w nim bo nawet normalnej tarczy teraz nie mam. Przywracalem do ustawień fabrycznych i nic to nie daje. Myślałem, że z deklarowanych 20 dni chociaż 2 wytrzyma, a nie godzinę. Może coś jakaś aktualizacja napsuła?
 9. @Karls @grzegorz1982 temat znany mi od Mi8. Tele działa na zewnatrz i przy dobrym oświetleniu. Tak to telefon robi zoom cyfrowy głównym aparatem. W google camera działa zawsze normalnie w górnym obiektywie tylko na apce od Xiaomi jest jakiś taki właśnie algorytm, że woli zoom cyfrowy przy gorszych warunkach.
 10. @grzegorz1982 o to Ci chodzi? Tu się zmienia obiektywy klikając w te kropki
 11. https://miuipolska.pl/premiera-miui-12-potwierdzona-27-kwietnia/
 12. To się przestaje robić śmieszne. Nie dość, że w Chinach jest taniej to jeszcze mają dualsima, szybsze ładowanie zwrotne i ogólnie wygląda na to, że bardziej kompletny telefon. Ciekawe jakie jeszcze kwiatki się pojawia
 13. XD pierwszy kwietnia już był. U mnie dość dobrze sprawdza się gcam na mi9 bo standardowa apka bierze kolory z czapy i na siłę wygładza mi wszędzie skórę chociaż mam wyłączone takie bajery.
 14. @FromWP bardziej mi chodziło o to po co ta apka zaczęła asystować google play w pobieraniu xd
 15. Flagowiec psia jego mać. Jak to malware wyłączyc lub usunąć?