JamCiTo

Użytkownicy
 • Content Count

  593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

JamCiTo last won the day on December 5 2018

JamCiTo had the most liked content!

Community Reputation

71 Excellent

About JamCiTo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Max, Mi Max 3

Recent Profile Visitors

423 profile views
 1. Od dawna nie zwracam na to uwagi, bo dane mam odpalone cały czas...
 2. Przepraszam... Mój błąd... Umiejętność czytania ze zrozumieniem znika w wieku emerytalnym... A na serio byłem przekonany, że piszę o Pro. Przepraszam.
 3. Nad Tobą napisałem : Ułomny dialer i apka sms od gugla... I nic nie zrobisz... Jedyna nadzieja, że Chłopaki jak ogarną EU, czy PL to wrócą do dialerów miui. Zmiana na global nic nie pomoże, bo EEA to global w sumie.
 4. I oby... Mówię: u mnie dzień bez stresu (nawet lekko ponad biorąc pod uwagę sobotnie wyjście). Na drugi dzień najpierw 2 płatności, później robiłem zakupy i 3cia...i później Żonka zadzwoniła, że czegoś zapomniała, a nawet ze sklepu nie wyszedłem, to góra 5 minut i przed tą samą kasą... i dobrze, że karty noszę przy tyłku... I już nie poszła już żadna płatność... Pomimo najpierw podmiany kart, później przywrócenia ustawień fabrycznych, instalacji wszystkiego od nowa i przywiązania różnych kart. Po prostu zastrajkował...
 5. JamCiTo

  MIUI 11

  Kurczaki... A o Mi Max'ie 3 nic nie ma... Buuuuuu....
 6. Tak jest Panie Dyrektorze Niestety ułomny dialer i sesemesy od gugla. I kupa innych drobiazgów ograniczających życie na modłę guglową. Dalej, jeżeli idzie o soft "nie_stokowy", to w sumie pytanie do Orjona... Ja nie dotarłem do momentu zmiany systemu...
 7. Rozumiem, że to nader stare informacje są ;-). EEA 10.4.5 jest
 8. Nie udało mi się... I nie tylko mi... Wywracają się.. Freezują z nienacka... Zrywa połączenie i żeby zadzwonić potrzebny jest restart... I takie inne... Jak dostanę telefon z powrotem to będę kombinował dalej... Na mi community też o tym gadają.
 9. Ale za to odpowiedzialny jest durny dialer gugla więc do nich pretensje... [email protected] bodajże adres... Jak o tym napisałeś to też przypomniałem sobie co mi w nim nie leży... Ale edytować mogłem i po rozwinięciu opcji i z górnego menu (standardowe 3 kropki po prawej) były inne pozycje/opcje. Tylko problem był z kolejnością wyświetlania... Rada - zapisuj kontakt zaczynając od firmy/układu. Będzie Ci łatwiej szukać.
 10. JamCiTo

  Szkło hartowane

  We wszystkich szkłach 3mk działa normalnie... Zaraz folia...
 11. Tak obsługują... Tak twierdzą różne aplikacje.
 12. Są ułomne guglowe... I niestety nie idzie postawić tych z miui tak żeby działały, to się wywracają, to frizują, to nie działają prawidłowo . Czyli brak nagrywania, historia esemesów nie przechodzi, załączniki są zapisywane w katalogach, których np. galeria nie widzi... I kupa takich drobiazgów które przszkadzają w użytkowaniu osobom przyzwyczajonym do miui.
 13. Ja tak miałem... Z portfelem hce... Dzień działało, a na drugi dzień 3 płatności poszły, a czwarta, jakieś 5 minut po 3ciej już nie poszła i przestało działać...
 14. Bateria to pikuś... Gorszy jest brak chinolskiego dialera, apki sesemesowej... I zaczynają się ułomne ograniczenia.. Typu pomimo 3 dni kombinacji nie udało mi się pozmieniwć domyślnych aplikacji typu np. przeglądarka. A tak szybki. Ekran pro. Aparat i plecki - petarda.
 15. Nie wrzucę, bo smark trafił do jewro i się z nimi teraz użeram... Sprawdzono, testowano, zmieniano soft, dawano blokadę na co się da... I nic nie lepiej... Tylko gorzej. To nie mediatek, bo na mi community nikomu nie zchodzi ten smark poniżej 8,5h sotu i to jeszcze zostaje ponad 10,czy 15% baterii. Biorąc pod uwagę, że inne obiawy miał dziwne, stwierdzono ogólnie, że taki egzemplarz felerny i właśnie wróciłem z papierami reklamacyjnymi... Qrrrr..a...że mnie podkusiło w sklepie odbierać... I jeszcze na FV brać.... Tak bym odesłał w poniedziałek i z bani...