Pietr

Użytkownicy
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pietr last won the day on November 9

Pietr had the most liked content!

Community Reputation

70 Excellent

About Pietr

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 10/04/1998

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  /home/pietr

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi6 6/64GB

Recent Profile Visitors

1,522 profile views
 1. W połowie sierpnia kupiłem Mi10 8/128 za ~2k pln.
 2. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10_V12.0.8.0.QJBCNXM_v12-10.zip/download Bez wipe nawet nie próbuj. Tym bardziej, że robisz downgrade wersji androida. Co poradzisz. MIUI is brutal na Mi10.
 3. To jak aktualnie na globala przystało dlaczego nie pozostałeś na Androidzie 10 tylko zainstalowałeś niestabilne stabilne wydanie MIUI? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 4. Ona ochrania cały ekran? Bo szukam czegoś co nie będzie zasłaniać zagiętych krawędzi
 5. https://miuipolska.pl/forum/topic/52668-urz%C4%85dzenie-nie-jest-certyfikowane/
 6. To pewnie baza google pay ci się rozjechała. Niektórym tak się dzieje. Jak nie chcesz robić wipe to (oczywiście pomijasz pierwsze punkty z magiskiem 1-5 jak i te z konfiguracją modułu od 15 bo już to masz); To fix Google Pay - when safetynet is not passing (manual method) - install magisk open magisk - go to downloads find magiskhide props config module and install it reboot download this app https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomminosoftware.sqliteeditor&hl=en_US and install it download this app and install it https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myapkapp.surootcommand&hl=en_US (BOTH APPS REQUIRE ROOT) open SQL edit app and go to file explorer - navigate to /data/data/com.google.android.gms/databases open dg.db file change the value in the 3rd column (change to 0, default is 10) in any row where it says "attest" in the name (only 1, not all) open su root terminal type "su" type "cd /data/data/com.google.android.gms/databases " type "chmod 440 dg.db" close and open terminal again (force close) , type "su" to get root type "props" choose "change device fingerprint" choose your device confirm, reboot Nie, nie widać roota. Wystarczy zaznaczyć usługi google w magisk hide. Wtedy telefon powinien przechodzić testy Safetynet. Jeśli nadal tego nie robi to skorzystać z modułu opisanego wyżej.
 7. Spróbuj wyczyścić dane aplikacji.
 8. @adrian_ek ostatnio Mi10 coś ma problemy z SafetyNet. Niezależnie od wersji czy stable czy beta. U mnie też jeszcze tydzień (+-) temu działało a ostatnio się skopało. Dalej penie Google co szpąci. Ale to nie żaden problem. Dograj Magisk, w jego ustawieniach masz opcję jego ukrycia. Ukryj i włącz (też w ustawieniach) Magisk Hide. Później w tym Magisk Hide zaznacz aplikacje od Google. Następnie przejdź do zakładki z modułami i wyszukaj "safety". Powinien być tam tylko jeden moduł. Zainstaluj go i uruchom telefon na nowo. Teraz pobierz jakiś terminal z Google Play (np. Termux) i postępuj tak; Nadaj uprawnienia roota komendą; su Magisk zapyta o pozwolenie, pozwól, Teraz wpisz komendę; props Wybierz 2 - Force Basic [...] Wciśnij y (powinien tam być wybrany Mi3W, ten model nie ma fabrycznie blokowanego bootloadera, również wybierając tę opcję nie tracisz żadnych funkcjonalności), W terminalu zapyta czy uruchomić ponownie, zatwierdź y I to tyle. Teraz telefon będzie przechodził testy safetynet i działał poprawnie.
 9. Jeśli sam magisk ci nie pomoże na safetynet to masz moduł do niego jeszcze. Później w terminalu wybierasz np. Mi3 (pragnę przypomnieć, że Mi3 nie miał fabrycznie blokowanego BL) i powinno zaskoczyć bez zająknięcia. Używam tak na np. Mi9T. Działa bdb i ani razu się nie wykrzaczyło. Na Mi9 i Mi10 akurat nie miałem z tym problemu.
 10. A kto tu naucza jak zainstalować magiska? Jest dyskusja jak naprawić jeden z problemów - Safetynet. Ma ktoś spis błędów jakie są na najnowszych wydaniach stable/beta? Bo planuje aktualizacje do Androida 11.
 11. Może czujnik halla uszkodzony? Weź jakiś magnez i szuraj nim z przodu. Ten czujnik jest z prawej strony mniej więcej po środku
 12. Bonżur Jestem w trakcie szukania szkła. Aktualnie Idę od tańszych po droższe. Jak by ktoś chciał kupić szkło od GreenCell to od całego serca odradzam. Szkło klejona jest tylko po bokach przez co środek nie przylega idealnie do ekranu. Jakość dotyku jak i czytnika znacząco spadła. Po 2 dniach zaczęło sprężynować i odleciało od telefonu.
 13. W jakim sensie dualsima z polskiej dystrybucji? Xiaomi.eu instalowaleś?