Pietr

Użytkownicy
 • Content Count

  500
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pietr last won the day on March 12

Pietr had the most liked content!

Community Reputation

68 Excellent

About Pietr

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 10/04/1998

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  /home/pietr

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi6 6/64GB

Recent Profile Visitors

1,440 profile views
 1. Pietr

  Filmy w slow motion

  Filmy nagrywane są w większej ilości klatek. W telefonie masz zwolnione tempo bo galeria sama zwalnia film. Dzięki temu normalnie masz dźwię, wybierasz moment w którym ma być slow mo i możesz nagrywać normalny film z większą ilością klatek. Jeśli chcesz uzyskać taki sam efekt co na telefonie to wchodzisz w galerii na ten filmik, na dole jak masz wyślij, edytuj, ulubione to nad nimi masz takie kółko. Klikasz w niego, zaznaczasz gdzie ma być slowmo i zatwierdzasz. Tym oto sposobem wygeneruje ci się sam filmik slowmo.
 2. No to fajne procedury mają. Jak sprawdzają czy ekran jest OK i dotyk działa w każdym miejscu?
 3. @zoltan78 myśli chyba o nieautoryzowanym serwisie.
 4. Pietr

  SafetyNet FIX

  Nie żeby coś. Ale czy u mnie cts sam się naprawił? Ostatnio waliło błędem. Dziś sprawdzam i przechodzi. Nie instalowałem żadnych specyfików na jego naprawę.
 5. Jak chcesz zlokalizować telefon skoro jest odcięty od świata? W domu potrafisz włączyć TV bez prądu? Próbuj go zlokalizować, zablokować. Jak się uruchomi i podłączy do sieci to "znalazca" dostanie informację i u ciebie powinna zaskoczyć ostatnia lokalizacja. Jeśli telefon był zalogowany na konto Xiaomi i miałaś zablokowany bootloader to ciężko będzie z niego korzystać. Nawet jak zrobi pełny reflash to po podłączeniu do neta będzie prosił o hasło. Chyba, że ktoś już znalazł sposób na obejście tego?
 6. Bootloopa masz przez szyfrowanie partycji. Też przez to przechodziłem. Po instalacji MIUIPolska za chiny nie mogłem zainstalować starszej wersji. Nawet żadnego AOSP nie chciało mi przyjąć. Co bym nie zrobił bootloop. Formatowanie /data (usuwa wszystko z telefonu) naprawiło to. Od tamtej pory używam zmodyfikowanych fstab ze wsparciem dla f2fs z wyłączonym szyfrowaniem i nie mam tego problemu.
 7. Osobiście końcem wakacji kupiłem Mi9 w wersji 6/128GB za ok. 1300zł. Wg. mnie nieopłacalna jest naprawa tego telefonu w wyżej wymienionej kwocie. Już lepiej sprzedać go jako dawca i kupić go na nowo.
 8. Pietr

  Szkło hartowane

  Wstrzymane są paczki do chin a nie z. Mi a Ali normalnie przychodzą.
 9. Prąd w Polsce ma 50 Hz i na tyle masz mieć ustawiony aparat. Jak polecisz sobie do Ameryki to będziesz musiał ustawić 60Hz (bo tyle tam mają) i też takie cyrki będą się dziać.
 10. Pobaw się kanałami. Mi też dość wolno działał 2.4GHz. Po zmianie kanału na jakis dalszy (u mnie 10) telefon 2 pokoje dalej łapie 150 Mbps a będąc bliżej nawet 300 Mbps. Wcześniej to było chyba 60-72Mbps. I to na szerokości pasma 20MHz.
 11. Używam w domu ładowarki indukcyjnej 20W i w samochodzie również mam szybką oryginalną ładowarkę indukcyjną. Nigdzie nie mam problemu. To nie wiem czy to soft.
 12. Naładuj boża. To nie telefon rozłącza siatki przy chowaniu sam box. Słuchawki po schowaniu powinne się wyłączyć i sygnalizować czerwona dioda ładowanie (chyba, że naładowane to nie). Jeśli nie wykryją napięcia z boxa to będą cały czas uruchomione. Ew. Styki nie łączą. Bo po poprawnym włożeniu ich do boxa nie ma możliwości połączenia z nimi.
 13. Skoro płatność przechodzi to dlaczego obwiniacie problem z NFC skoro działa jak należy? A może by tak przyglądnąć się aplikacji do obsługi płatności?
 14. Witam. Mam takie pytanie. Kiedy usuwane są powiadomienia z opaski? W jakich okolicznościach? W band 3 trzymało mi 16 ostatnich powiadomień. Chyba, że je ręcznie usunę. W Mi bancie 4 zaś znikaja po jakimś czasie i nie wiem dlaczego i kiedy.