Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @gawllo niektórym nie pokazuje
  2. Podobno w Plusie działa, ale LTE+ się nie pokazuje.
  3. Działa bez problemu. Żona używa.
  4. Zwiększyli Ci prędkość internetu. Teraz łączy się z dwoma nadajnikami i masz agregację pasm.
  5. W Miui od zawsze był tryb kieszonkowy, ustawienia, ekran blokady.... dodatkowe, tryb kieszonkowy. W 11 też powinien gdzieś być.
  6. Dla tego urządzenia tak. Mam podobnie.
  7. FromWP

    BIP się rozkleił

    Ja już dwa sklejałem (jeden z Chin, drugi z oficjalnej dystrybucji Pl). Śladów kleju nie widziałem.
  8. zainstalowałem aplikację kontaktów i dealer od Xiaomi z pliku apk. Działa prawidłowo łącznie z nagrywaniem rozmów?
  9. Pobierz apk launchera i aktualizuj do wersji alpha, będziesz miał szufladę. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-14-1338-11061617-release/
  10. Najszybciej w twrp i rozpakowany .img. "install image"" i wybierasz partycję recovery.
  11. FromWP

    RN7 czy RN8T

    To wybór masz prosty RN8T, cztery aparaty w tym jeden macro. Bateria takiej samej pojemności. Co do matryc Sony vs Samsung, osobiście preferuję Sony. 14-tego będzie oficjalna premiera w PL RN8T. Są minusy (chyba jedyne): aplikacja sms i dialer w RN8T od googla, w RN7 od Xiaomi.
  12. Chyba od zawsze, może dlatego że bez systemu trudno używać telefonu, jak coś pójdzie nie tak przy wgrywaniu nowego systemu. Zdarzały się przypadki uceglenia telefonu po takiej operacji. A może dlatego że to się samo robi przy wgrywaniu pełnego romu z .zip.
  13. Mam taką od ponad roku (wersja europejska) i nic takiego się nie działo. Słownie dwa, albo trzy razy na samym początku się zawiesiła, ale wystarczało na chwilę wyłączyć zasilanie. Po jakimś update fw problem już nie występuje. Działa dużo stabilniej od drugiej wewnętrznej Xiaomi Dafang. Jedynie jakość obrazu minimalnie gorsza od Xiaomi.
  14. "Magiczna". Na ekranie z ostatnio otwieranym aplikacjami przytrzymujesz palcem tą aplikację, pojawia się kłódka, klikasz w nią i aplikacja jest chroniona przed zamknięciem.
  15. @symforian autostart tu nie potrzebny. Założenie kłódki dla danej aplikacji powinno pomóć. Oczywiście dodatkowo w ustawieniach oszczędzania energii "brak ograniczeń" i nie chodzi tu o ogólne wyłączenie oszczędzania, tylko ustawienia dla tej konkretnej aplikacji. U mnie Tidalowi to pomaga, bez kłódki wcześniej czy później przerywa działanie.
  16. Każdą zgodną ze standardem qc można ładować urządzenia bez qc. Urządzenie bez qc będzie ładowane napięciem 5v.
  17. Ikony widżetów to prawdopodobnie tak jak w Miui 10 składnik motywu. Można zmienić motyw lub same ikony (niestety całej paczki z innego motywu). W lokalizacji PL czy innego kraju z UE jest to zablokowane. Po zmianie lokalizacji np na Szwajcarię powinno działać. W Miui 10 były inne.
  18. W moim potrafi zjechać z jasnością do minimum nawet przy lepszym oświetleniu, ot tak całkiem przypadkowo. Generalnie nie da się używać automatycznej jasności, trzeba co jakiś czas korygować ręcznie. Wygląda to na jakiś błąd w sterowaniu, a nie działaniu samego czujnika oświetlenia.
  19. @electro69 w moim samo z siebie zjeżdża przy słabym oświetleniu prawie do minimum. W starym Redmi 3s działa bardzo dobrze, praktycznie nigdy nie korygowałem ręcznie automatu.
  20. Działa jak mu się podoba. Zmniejsza jasność zupełnie bez powodu i ciągle trzeba (w trybie auto) ręcznie zwiększać.
  21. Prawdopodobnie o router i jego wadliwą współpracę z miboxem
  22. W Bip-ie wystarczy na chwilę wyłączyć i ponownie włączyć BT w telefonie. Z opaską powinno być tak samo.
  23. Odświeżanie załadowanych kart może zależeć od przeglądarki i jej ustawień. Nie musi to być efekt ubijania przez Miui.
  24. @gwalberg jak zależy ci na nfc, to może poczekaj chwilę na Redmi Note 8T. Jeszcze chyba nie było oficjalnej premiery, ale już sprzedają w Hiszpanii. To praktycznie RN 8 tylko na rynki globalne z dodanym NFC.
  25. @Janeq przytrzymać ekstremalnie długo przycisk power, aż się zrestartuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...