hardy

Użytkownicy
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About hardy

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 9 SE

Recent Profile Visitors

688 profile views
 1. Ludzie podpowiedzcie. Potrzebuję kontrolować temperaturę i wilgotność do domu bo mi grzyb na ścianach wychodzi. Mam jeden czujnik Xiaomi Mijia Bluetooth Temperature & Humidity Sensor (okrągły z wyświetlaczem), ale łącząc się z nim przez smartfona mogę sprawdzić tylko aktualne wskazania. Chciałbym mieć możliwość do podglądu wartości na linii czasu. Czy jak dokupię Xiaomi Gateway 3 będę miał możliwość sprawdzenia wcześniejszych wartości temperatury i wilgotności? No i czy jest tam możliwość zrobienia automatyzacji (alert gdy wilgotność będzie większa od pożądanej)? Jeśli tak, to czy można podłączyć większą liczbę czujników, dla każdego pokoju?
 2. czy przyciskiem idzie włączyć sprzątanie dla strefy w której się sprzęt znajduje?
 3. Ja mam tak: Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 4. Taki zestaw zakupiłem na ali. Jakość bardzo dobra, porównywalna nawet do oryginalnych elementów. https://pl.aliexpress.com/item/4000382876059.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.696d47bebng6Pv
 5. Tylko czy potem wyciąganie pojemnika z brudami będzie wygodne?
 6. Forumowicze pomóżcie: Chciałem zrobić aktualizację z 46 do 47. 46 działa na zmodowanej apce i lokalizacji Polska. Zatem odinstalowałem zmodowany Mi Home, zainstalowałem oryginalną, ustawiłem lokalizację Chiny. I teraz nie umiem się połączyć z odkurzaczem. Jest jakby offline. Już wyłączałem STYJA, włączałem ponownie, dawałem reset Wifi przez przytrzymanie obu przycisków, ale telefon go nie znajduje. Co robię źle?
 7. V8 ma firmware 0017, starsza wersja V7 ma 0047
 8. Mój STYJ już kilka razy poległ na dywanikach łazienkowych. Dotychczas jakoś wychodził bez szwanku, jednak ostatnio chyba nie chciał sie poddać efektem czego była kompletnie zniszczona szczotka boczna. Jej włosy wyglądały jak po lokówce, każdy w inną stronę albo poskręcane jak sprężynki. Założyłem zapasową a tą miałem wyrzucić. Jednak postanowiłem zanurzyć włosy we wrzącej wodzie. Chwilę grzałem we wrzątku a później przez ręcznik wygładzałem i naciągałem włosy. Efekt? Szczotka jak nowa [emoji846]
 9. Zmodowaną zawsze instaluję przez nadpisanie. Jadnak aktualizację firmwaru robię na oryginalnej. Gdzieś kiedyś widziałem żeby aktualizację robić telefonem z włączonym wyświetlaczem na stałe, i w trybie samolotowym żeby nikt nie zadzwonił podczas aktualizacji. Może to głupota, ale ja tak instalowałem 0045 i 0046, i poszło bez problemów.
 10. Niby tak, ale mam 1-poziomowe mieszkanie, a mopowałem raz i jakoś mnie to nie urzekło.
 11. to mam V7 z 0046, trochę szkoda tego polskiego