hardy

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About hardy

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4X 4/64

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. U mnie na 0045 jeździ po prostych przy ścianach
 2. Czy jak mam zapamiętaną mapę to przełącznik "Zapamiętaj mapę" ma być włączony?
 3. W końcu do mnie dotarł zamówiony 11.11. Jednak warto było czekać, a nie anulować zamówienie. Zaktualizowany do najnowszej wersji 0045. Czy z ori apką da radę żeby mówił po angielsku?
 4. Znalazł ktoś sposób na zmianę godziny AM/PM na format 24-godzinny? I datę z "miesiąc/dzień miesiąca" na "dzień miesiąca/miesiąc"?
 5. kupował ktoś na Ali od Chinese Intelligence Store? Kupiony 9 dni temu i dalej cisza ze strony sklepu. Wysyłka z Polski, a na Ali taka informacja: Zostanie wysłany w ciągu (dni robocze)25 Dni
 6. Czy takie niewielkie rozbieżności pomiędzy wynikami na urządzeniu i przesyłanymi na telefon są normalne?
 7. hardy

  Android Oreo

  Jak jest ogólnie różnica między 8.0 a 8.1?
 8. hardy

  Ładowarka

  Zakupiłem AUKEY Quick Charge 3.0 USB Car Phone Charger Działa QC :) nawet jest na belce powiadomień inna ikona niż przy normalnym ładowaniu.
 9. Myślałem że jednak są z ramką i klejem na całej powierzchni
 10. Miałem 2 szkła z ramką i oba miały klej tylko na obrzeżach, pod czarną ramką. Samo szkło nie kleiło się do ekranu przez co sprawia wrażenie lustra. Słabo to wygląda. Czy są szkła z ramką które mają klej na całej powierzchni?
 11. Mam 4/64 Black z Ebbg, a żona 3/32 Gold BOE. Co ciekawe mój jest International z androidem 7 i Miui 9, a żony Global z andkiem 6 i Miui 8.
 12. Witam, wymieniłem RN3P na R4X i mam pytanie odnośnie rysowania się ekranu i tylnej czarnej obudowy. W poprzednim telefonie miałem etiu ipaky i szkło, ale dobijała mnie jego wielkość. Na 4X nie ma sensownych szkieł, a nie ukrywam że wygląd niezabezpieczonego telefonu jest bardzo ładny. Tylko właśnie nie chciałbym zaraz mieć rys na ekranie.
 13. Zauważyłem że coś przyciski już nie reagują jak powinny. Power i Volume Down trzeba mocno nacisnąć żeby zadziałały. Miał ktoś podobnie? Telefon od początku w etui IPAKY, nigdy nie upadł.
 14. Pytanie czy kiedyś cos zostanie tak poprawione żeby telefon co jakiś czas nie wchodził w deep sleep
 15. hardy

  Brick

  To dobrze że już działa. A wczesniej chodziło mi o EDL a nie ADB. Mój błąd.