Jump to content

Emcet

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Emcet

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 z MIUIPolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kacper już dawno podał rozwiązanie na powiadomienia: "Póki co tymczasowa metoda to albo z adb adb shell settings put secure qs_media_resumption 0 lub z termuxa jak masz roota,, su settings put secure qs_media_resumption 0
 2. Niestety problem z WiFi pozostał, jest strzał prędkości docelowej, później spadek i utrzymanie mniejszej prędkości, po restarcie urządzenia przez kilka h jest ok, prawie idelanie pozioma linia. Oczywiście w innym Xiaomi na Globalu jest OK. Internet 100/50
 3. Cześć wszystkim, ktoś jakiś czas temu popełnił wpis o braku przycisków sterownia Spotify w belce, faktycznie tak jest, jakieś rozwiązanie? Wyłącznie trybu pełnoekranowego?
 4. Czy ma ktoś może problem z wysyłaniem zdjęć prosto z galerii MIUI? Korzystam z telegrama, i od Androida 11 mam problem z galerią MIUI, mianowicie, na początku zdjęcia wysyłały mi się bez kompresji (jako pliki), teraz od 2-ch wydań wgl nie mogę ich wysłać prosto z galerii, z aplikacji telegram lub innej apki do zdjęć jest OK, uprawnienia też są w porządku. Właściwie widzę że dalej próbują wysłać się jako pliki. Dobra, wyłączyć całkowicie bezpieczne wysyłanie i wszystko jest ok.
 5. Myślałem że rozwiązałem problem, ale jednak znowu to wystąpiło, asystent jest tylko na połowie ekranu, można go przewijać, i buguje się tak losowo.
 6. Tapnij w "poszczególne aplikacje" i trzymając przescrolluj Jeżeli chodzi o konto Xiaomi, u mnie urządzenie się wyświetla.
 7. W sumie faktycznie, mam z 8 maja, a instaluję prawie każdą tygodniówkę, czyli co, jeżeli Rom nie znajdzie tego pliku przy rozruchu to go sobie tworzy? To Wasza modyfikacja?
 8. Z innej beczki, posiadam TWRP 3.5.0_9-0, chciałbym zrobić backup Persist, w sumie w sieci ciężko znaleźć coś konkretnego, nie wiem czy tak samo robi się dla każdego Xiaomi, czy można z tego TWRP spokojnie przejść na OrangeFox stable R11.0-3? @OrjonMógłbyś coś podpowiedzieć? I jak to jest z L1? Faktycznie traci się nawet z własnego Persista? W sumie na forum nie znalazłem informacji jak to zrobić dobrze. Może warto by było zrobić jakiś wątek i przypiąć do aktualizacji skoro to jedna z najważniejszych partycji.
 9. O kurcze, dzięki za info, to będzie jeżdżone na Automapie
 10. Mi9 pierwszy update z Androida 10, jak to odtworzyć? u mnie wszystko działa, wyznacza trasę, prowadzi elegancko. Jedyne co to Koniec animacji i początek przy przełączaniu klatkuje.
 11. Nju działa na starej platformie tak jak abo Orange. Do flexa była zrobiona nowa platforma. Ale czy ona jest inna i tam VoLTE na Xiaomi nie robi bałaganu, czy też jeszcze nie zaimplementowali na niej możliwości banowania nas za uruchamianie VoLTE kodem to już nie wiadomo W sumie logiczne. Wydaje mi się że nie opłaca im się już implementować identyfikacji urządzenia, po co mieliby się uwsteczniać jeżeli chodzi o rozwój VoLTE.
 12. Napisałem wcześniej że nju / Orange A Flex to całkiem inne uprawnienia. Mam mi 9, po przejściu na Flex wszystko hula, a Pan na czacie mówił że nie będzie działać :). Więc największe prawdopodobieństwo będzie na Flexie.
 13. Może jako ciekawostkę powiem że mam Mi 9, Orange flex, VoLTE, VoWiFi działa elegancko, modem config Orange PL, nic nie załatwiałem w BOK, w sumie tak 2-gi miesiąc mi już leci, na zwykłym Orange nie działało :).
 14. Przychodzę rano do pracy i kolega podbija że nie ma neta w Orange, globalnie nic mu się nie wczytywało, od wczoraj mam tak samo Zmieniliśmy preferowany typ sieci na chwilę i wszystko zaczęło działać. Czyli jednak Orange. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 15. Widzę kolega tam wypisywał. Dawaj stereo zasypiemy cały support, inaczej nas oleją Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...