kriss.kg

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About kriss.kg

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zainstalowałem dzisiaj w nocy (pełny obraz 2,1GB). Rano się trochę pobawiłem i moje spostrzeżenia na gorąco: - zmieniono tapetę systemowa na Obraz Marsa. Stara zniknęła a bardziej mi odpowiadała [emoji3525] - nie wiem co zrobili z gestami ale na systemowym menadżerze pulpitu słabo mi działają gęsty. Muszę kilka razy je wykonywać aby załapały. Na menadżerze POCO Launcher działa tak jak wcześniej czyli bdb. - nowe centrum kontroli. Takie "ifonowskie". Nie mam jeszcze zdania na ten temat. Wygląda ładnie. - pływające powiadomienia - patrz wyżej Co do baterii na razie nie widzę różnicy ale o tym można porozmawiać dopiero po kilku dniach.
 2. Co to za wersja? Jakaś wczesna alfa?
 3. Może trzeba znowu przytrzymać dłużej skrót to funkcja się ponownie aktywuje?
 4. Popatrz tutaj: https://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/41991-RN-7---pytania-ogólne---watek-zbiorczy#entry571992
 5. Nie zmieniałem. Za "cienki Bolek" że mnie. Nie mam specjalnie czasu aby testować różne ustawienia. W sieci nie spotkałem się z żadnymi informacjami o tych ustawieniach ale i też muszę się przyznać, że specjalnie mocno ich nie szukałem.
 6. Przeczytaj post #613. https://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/41991-RN-7---pytania-ogólne---watek-zbiorczy#entry571992
 7. Moim zdaniem pierwsze czyli 4XL. Niestety ja jestem facet (czytaj: daltonista) więc zasięgnąłem konsultacji u mojej żony (która rozróżnia pierdyliard odcieni jednego koloru nie mówiąc o całej reszcie) i jej zdaniem również 4XL jest lepsze.
 8. Pierwsze to balans bieli auto + 4XL Drugie to balans bieli auto + 3XL
 9. Dokładnie. Testowałem kilka. Zostałem przy aktualnej wersji Parrota
 10. Mam taki sam. Jego wadą jest to, że jeżeli masz go włożonego w gniazdo na stałe, to po włączeniu silnika się nie wybudza. Musisz go wyjąć na sekundę z gniazda i włożyć z powrotem.
 11. Ja mam 2 programy. Jeden to FAP do patrzenia na parametry auta (głównie na wypalanie FAP-a) a drugi to Torque do kasowania ewentualnych błędów.
 12. Kup jakiegoś "markowego" ELM-a i po problemie. Koszt to 50-100zł.
 13. U mnie nie ma żadnych problemów. Telefon sparował się bez problemów zarówno z fabrycznym zestawem głośnomówiącym BT w C5 oraz że słuchawkami BT Sennheiser. Z modułem BT ELM do czytania błędów w samochodzie również współpracuje bez zarzutu.
 14. U mnie działa bez problemu. Sprawdzałem z 2 aplikacjami.