kriss.kg

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About kriss.kg

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Robiłem to i z jedną i drugą aplikacją.Bez zmian. Edit. Dzisiaj ponownie wyczyściłem wszystkie dane i reinstalowałem obydwie aplikacje i ... POMOGŁO. Znowu mam obrazki [emoji16] Temat można zamknąć.
 2. Dzięki za info [emoji16] Mnie pokazuje LTE-A 1800 + 2100
 3. Witam. Ostatnio mam problem z wyświetlaniem zdjęć w aplikacjach OLX i OTOMOTO. Zamiast zdjęć wyświetlają się czarne kwadraty. Wie ktoś co mógłbym z tym zrobić?
 4. kriss.kg

  i9S TWS problem

  Jesteś obcokrajowcem? Jeżeli tak, to napisz w ojczystym języku. Na pewno będzie bardziej zrozumiałe to co napiszesz. Jeżeli jesteś Polakiem to ten "bełkot" jest kompletnie nie zrozumiały.
 5. Ja używam tej wersji: PMGC_7.2.014_Stable_V1 https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/PMGC_7.2.014_Stable_V1.apk Natomiast moim zdaniem lepsze zdjęcia robi wersja: MGC_6.2.030_RN7_V1_3_FINAL https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6.2.030_RN7_V1_3_FINAL.apk Używam tej pierwszej tylko dlatego, że można w opcjach ustawić zapisywanie wszystkich zdjęć do jednego folderu. Ta druga w trybie"portret" oraz "makro" zapisuje każde zdjęcie w oddzielnym folderze i później do szału mnie doprowadza porządkowanie zdjęć.
 6. Mnie ta wersja nie chce się zainstalować [emoji35] Edit: Udało się ją zainstalować dopiero po usunięciu starej wersji. Niestety wywala się na trybie makro oraz w trybie portretu mogę robić zdjęcia tylko przednim aparatem (tym do selfie). Tylny w tym trybie wogule nie działa.
 7. Mógłbyś zaznaczyć jakoś te "kwadraciki"? Ja ich jakoś nie mogę zobaczyć.
 8. Ja do 16 jestem w pracy więc telefon nie jest nadmiernie eksploatowany [emoji16] Przynajmniej do 16.30 [emoji39]
 9. Ja mam abonament w Play. Korzystam cały czas z LTE (w Polsce i UE). Mam FB, E-MAIL (4 konta IMAP), TAPATALK-A, Dzienniczek+, bluetooth cały czas (łączy mi się automatycznie z samochodem), wi-fi non stop. Nigdy mi jeszcze telefon nie trzymał krócej niż 1dobę.
 10. U mnie ten problem nie występuje. Używam gestów. Miui 11 ostatnia aktualizacja (global).
 11. Na pytanie o nieznaną ikonę powiadomienia sam sobie odpowiem [emoji16] Znalezione przez przypadek.
 12. Miałem standardowy i 7 mnie ikonki były inne. Te białe średnio mi się podobają. Można w Miui je zmienić? (mam globala) A o tej ikonce niepełnego kwadratu nikt mi nie jest w stanie nic powiedzieć?
 13. Wie ktoś co to za symbol (górny lewy róg ekranu) a dokładnie mówiąc co on sygnalizuje? Pojawił się po aktualizacji do Miui 11. I takie "białe" widgety. Też je macie?