Jump to content

kriss.kg

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About kriss.kg

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja używam na Redmi Note 7. Działa wszystko bardzo dobrze. Dwa czy trzy razy zdarzyło mi się, że przycisk do robienia zdjęcia się "wyszarzył". Wystarczyło zamknąć i uruchomić aplikację ponownie.
 2. Dzięki. Nie wiem jak ja patrzyłem ale ta opcja mi umknęła [emoji16]
 3. Czy ktoś wie jak można włączyć lustrzane odbicie w GCam w przednim aparacie? Mam na myśli ten do selfie.
 4. Ciekawe dlaczego teraz nie wrzuca swoich aktualizacji na GCam Hub?
 5. Chyba trochę nie rozumiem [emoji45] Mówisz, że jak ktoś do Ciebie zadzwoni to po odebraniu rozmowy nie możesz sam jej zakończyć? Mówisz o zwykłym telefonowaniu a nie WhatsApp czy Signal?
 6. A po zmianie restartowałeś telefon?
 7. Dzisiaj w czasie rozmowy telefonicznej telefon mi się zrestartował. Wcześniej już mi się tak raz zrobiło ale myślałem, że przez przypadek wcisnąłem w czasie rozmowy przycisk włącz/wyłącz. Na MIUI 10 i 11 to nigdy mi się nie zdarzyło. Ktoś miał podobne zdarzenie? Bateria miała 82%. MIUI 12.
 8. Jest już wersja V7 https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/. Na tej działa już wyświetlanie zdjęć zaraz po zrobieniu. W tej wersji jest możliwość wyłączenia galerii Googla i wybrania jakiejś alternatywnej. W wersji V5 tej opcji nie było i prawdopodobnie dlatego mi się zdjęcia nie otwierały. Używam alternatywnej galerii zdjęć. Są też poszerzone ustawienia zaawansowane. I zdjęcia Zaawansowanych:
 9. Tak. Mam V5. Nie znalazłem tych ustawień. W opcjach zaawansowanych masz tylko to co na screenie.
 10. Zainstalowałem. Co ciekawe, żeby zainstalować nową wersję trzeba było odinstalować starą. Inaczej się nie dało. Z błędów to na razie zauważyłem: - nie otwiera zdjęcia w galerii jak się kliknie w miniaturkę w aparacie tuż po zrobieniu zdjęcia, - nie działa w opcjach prześlij opinie oraz pomoc. Dodano w "opcjach zaawansowanych" nowe pozycje w "automatycznym balansie bieli - AI AWB". Wyleciał Pixel 4 a mamy teraz do dyspozycji 2x Samsunga, 2x Sony i Omnivision. Ja na razie mam ustawiony Sony IMX 586. Jak porobię trochę zdjęć to dam znać jak to się sprawuje.
 11. Nagrywanie działa. Specjalnie dla Ciebie przetestowałem [emoji846]
 12. Zainstalowałem dzisiaj w nocy (pełny obraz 2,1GB). Rano się trochę pobawiłem i moje spostrzeżenia na gorąco: - zmieniono tapetę systemowa na Obraz Marsa. Stara zniknęła a bardziej mi odpowiadała [emoji3525] - nie wiem co zrobili z gestami ale na systemowym menadżerze pulpitu słabo mi działają gęsty. Muszę kilka razy je wykonywać aby załapały. Na menadżerze POCO Launcher działa tak jak wcześniej czyli bdb. - nowe centrum kontroli. Takie "ifonowskie". Nie mam jeszcze zdania na ten temat. Wygląda ładnie. - pływające powiadomienia - patrz wyżej Co do baterii na razie nie widzę różnicy ale o tym
 13. Co to za wersja? Jakaś wczesna alfa?
 14. Może trzeba znowu przytrzymać dłużej skrót to funkcja się ponownie aktywuje?
×
×
 • Create New...