Jump to content

kriss.kg

Użytkownicy
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About kriss.kg

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. A właśnie siadałem aby napisać, że w wersji 3 wyłączanie google Photos nie działa. W wersji 4 już to naprawiono i działa [emoji16]
 2. Można wyłączyć Google Photos? Edit: Nie można. Sprawdziłem organoleptycznie... [emoji3525]
 3. Źle się wyraziłem. W poprzedniej wersji była opcja wyłączenia Google Photos.
 4. W tej wersji zdjęcia się otwierają tylko w Google Photos? Nie używam tej aplikacji a we wcześniejszej wersji można było sobie wybrać galerię, której się używało.
 5. A tego nie wiem. Używam palucha. [emoji16]
 6. Wystarczy podpiąć telefon pod komputer i telefon można przeglądać jak pendrive'a. Tylko kwestia jak masz ustawione w telefonie gniazdo USB. Czy tylko jako ładowanie baterii czy też ładowanie baterii i przeglądanie zawartości telefonu.
 7. Ja używam na Redmi Note 7. Działa wszystko bardzo dobrze. Dwa czy trzy razy zdarzyło mi się, że przycisk do robienia zdjęcia się "wyszarzył". Wystarczyło zamknąć i uruchomić aplikację ponownie.
 8. Dzięki. Nie wiem jak ja patrzyłem ale ta opcja mi umknęła [emoji16]
 9. Czy ktoś wie jak można włączyć lustrzane odbicie w GCam w przednim aparacie? Mam na myśli ten do selfie.
 10. Ciekawe dlaczego teraz nie wrzuca swoich aktualizacji na GCam Hub?
 11. Chyba trochę nie rozumiem [emoji45] Mówisz, że jak ktoś do Ciebie zadzwoni to po odebraniu rozmowy nie możesz sam jej zakończyć? Mówisz o zwykłym telefonowaniu a nie WhatsApp czy Signal?
 12. A po zmianie restartowałeś telefon?
 13. Dzisiaj w czasie rozmowy telefonicznej telefon mi się zrestartował. Wcześniej już mi się tak raz zrobiło ale myślałem, że przez przypadek wcisnąłem w czasie rozmowy przycisk włącz/wyłącz. Na MIUI 10 i 11 to nigdy mi się nie zdarzyło. Ktoś miał podobne zdarzenie? Bateria miała 82%. MIUI 12.
 14. Jest już wersja V7 https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/. Na tej działa już wyświetlanie zdjęć zaraz po zrobieniu. W tej wersji jest możliwość wyłączenia galerii Googla i wybrania jakiejś alternatywnej. W wersji V5 tej opcji nie było i prawdopodobnie dlatego mi się zdjęcia nie otwierały. Używam alternatywnej galerii zdjęć. Są też poszerzone ustawienia zaawansowane. I zdjęcia Zaawansowanych:
 15. Tak. Mam V5. Nie znalazłem tych ustawień. W opcjach zaawansowanych masz tylko to co na screenie.
×
×
 • Create New...