kriss.kg

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About kriss.kg

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam z szkło z tej aukcji. Dałem za nie 31,60zł z przesyłką. https://s.click.aliexpress.com/e/Dr4y98WU
 2. Jak na razie u mnie Nillkin sprawuje się bardzo dobrze. Porysowało się tylko trochę. Bardzo dobre szkło.
 3. kriss.kg

  Płytka Qi

  A to RN7 można ładować bezprzewodowo? Pierwszy raz o tym słyszę [emoji848] Edit: Dopiero teraz doczytałem, że kupiłeś zestaw. Udało Ci się to uruchomić na RN7?
 4. A w jaki sposób w domu rozbierzesz telefon?
 5. Nie zauważyłem żadnych niedogodności podczas użytkowania. Szkło ma długie wycięcie na głośnik i chyba czujniki. Wygląda to tak mniej więcej: patrząc z góry na telefon: od lewej zaokrąglenie, później ok 10mm prostej, później wcięcie na jakieś 2mm ciągnące się przez ok 4cm dochodzi do zaokrąglenia. Generalnie po naklejeniu szkło zaczyna się ok 2mm poniżej linii głośniczka. W domu spróbuję zrobić zdjęcie aby to pokazać ale nie wiem czy mi się uda.
 6. Potwierdzam. Mnie również po miesiącu używania pod szkło przy aparacie dostały się jakieś farfocle i pojawił się bąbel powietrza. Próbowałem go usunąć przez wyciskanie powietrza i wtedy pokruszyło się na krawędzi. Mój egzemplarz nie był ostry na krawędziach aczkolwiek przy używaniu gestu "cofnij" czuło się nierówności. Wymieniłem teraz szkło na Nillkina (Nillkin XD CP + Max) i jest znacznie lepiej szlifowane na krawędziach. Na razie mam je od ok. 1 m-ca i jest ok. Tylko wydaje mi się, że powinno być z 1mm dłuższe. Wielkim plusem tego szkiełka jest to, że podczas zdejmowania etui nie zaczepia się o naklejone szkło, oraz 100x lepsza powłoka oleofobowa. Znacznie łatwiej się czyści "paluchy" na tym szkle.
 7. Wystarczy podłączyć komórkę pod ładowarkę. Animacja włącza się automatycznie.
 8. Mam i ja [emoji16] Widzieliście jaką teraz jest nowa animacja jak się podłączy ładowarkę? Bardzo mi się podoba [emoji16]
 9. Czy Wam też podmianie MIUI na 10.3.2.0 zmienił się sposób wyświetlania sieci? Wcześniej w prawym górnym rogu było LTE+ a teraz wyświetla się 4G+ z dwoma strzałkami pod +. Też tak macie?
 10. https://allegro.pl/oferta/szkl...te-7-full-glue-czar-7887546838
 11. U mnie działa jak najbardziej prawidłowo. Jakość też ok.
 12. U mnie też tak się czasami zdarza. Niestety nie zaobserwowałem jakiejś zależności.
 13. kriss.kg

  Ładowarka

  U mnie nic takiego nie występuje. Miałem jednak już taki zasilacz do bodajże lampki, który po podłączeniu do gniazdka piszczał. Nie wszyscy to słyszeli. Nic nie pomogło. Piszczał tak aż do swojej naturalnej śmierci.