Zenderable

Użytkownicy
 • Content Count

  352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zenderable last won the day on March 20 2018

Zenderable had the most liked content!

Community Reputation

123 Excellent

1 Follower

About Zenderable

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday December 14

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lidzbark

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi6 6/64

Recent Profile Visitors

1709 profile views
 1. Zenderable

  Redmi Note 7 - GCam

  Nie trzeba, bo większość nowych modeli ma odblokowane camera2api
 2. Zenderable

  MIUI 9.3.21

  W niektórych aplikacjach bankowych nadal nie działa odcisk palca (Mi 6). U mnie nie działa odcisk w aplikacji Moje ING oraz Revolut. W aplikacji IKO wszystko okej. Brak funkcji podwójnego zegara oraz niedopracowana nowa animacja ładowania (prześwituje stara ikonka + zasłonięty zegar).
 3. Zenderable

  Recenzja Xiaomi Mi9

  Pierwsze źródło. Tutaj masz test, a Jerry jest najbardziej sprawdzonym źródłem. Drugie źródło: https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla-glass/gorilla-glass-front-and-back/xiaomi/mi-9.html "On the front is Corning® Gorilla® Glass 6 for best-in-class cover-glass protection from drops. On the back, tough, drop-resistant Corning® Gorilla® Glass 5." Z tego co pamiętam na prezentacji chińskiej jak i tej w Polsce na slajdach było także wspomniane o GG 5 z tyłu.
 4. Zenderable

  MI 6 Android 9 Pie

  Tutaj źródło: http://www.miui.com/thread-19098473-1-1.html. Na chińskim forum trwa już rejestracja do wewnętrznych testów (alpha dev). PS.: Nie jest tam powiedziane, że w czerwcu, a w Q2 2019. Czyli od kwietnia do czerwca możemy dostać Pie. Zapewne będzie niedługo rejestracja na en.miui do wcześniejszego testowania. Zmienić to się nic nie zmieni (to był ich argument dlaczego wcześniej nie chcieli wydać aktualizacji). Tylko pomijają jeden szczegół: by dostawać nowe funkcje MIUI, trzeba mieć nowszą wersję Androida. Zobacz sobie na nowe aktualizacje: nowości takie jak dark mode itd. Pomimo, że Android O nie jest żadnych ograniczeniem, to dali w globalu tylko dla Androida P. Spójrzmy wstecz: multiwindows tylko dla Androida N. To samo jeśli chodzi o aktualizacje MIUI. Mam w szafce Mi 4, który dostał oczywiście MIUI 10 - tylko brakuje wielu funkcji, takich jak czasowe wyciszanie dzwonka, stary wygląd aplikacji aparatu. Wszystko przez starą wersję Androida. Po prostu to jest ich argument by nie dawać nowej funkcjonalności, że niby starsza wersja Androida nie obsługuje tego, czy za dużo roboty... więc bardzo dobrą wiadomością jest to, że dostaniemy Androida P, bo dzięki niemu dostaniemy nowe funkcje MIUI 11.
 5. VPN + serwer CHINA lub powtarzaj procedurę po kilku dniach Aktualizacja tematu. Dodałem parę informacji, jeśli jeszcze jest coś to piszcie oznaczając @Zenderable
 6. Zenderable

  MIUI 8.12.6

  Przeszedłem sobie z Globala na Xiaomi.eu i w Aplikacji Google mam takie coś: To feature MIUIPolska, że telefon jest wykrywany jako Pixel czy samo mi się tak zrobiło?
 7. Zenderable

  MIUI 8.11.29

  Cześć, przeniosłem się z Globala na Xiaomi.eu, jest wszystko spoko oprócz jednej rzeczy - głośnika do rozmów. Praktycznie nic nie słychać, jest jakiś sposób na zwiększenie tej głośności? Mi6.
 8. Zenderable

  Mi Band 3 jakość opaski

  Mi się co jakiś czas odpina pasek w Mi Band 3. Najczęściej przy kontakcie z wodą, ale wczoraj stało się to tak po prostu... Sama pastylka trzyma się mocno w środku.
 9. Zenderable

  Mi Band 3 PL/mody

  Ja w swojej opasce pływałem nawet już kilka razy w jeziorze. Wszystko działa. Niestety odpina się po kontakcie z wodą. Wczoraj odpieła mi się od deszczu... Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 10. Zenderable

  Mi Band 3 PL/mody

  @czekayek Uprawienia działania w tle oraz autostart w ustawieniach. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 11. @pkonrad U mnie wygląda to tak. Zaraz wrzucę na Imgur, powinno działać już na pewno wtedy.
 12. W stosunku do wersji chińskiej, są dwie zauważalne zmiany: na opasce znajdują się loga "EAC", "CE" oraz FCC ID inny czujnik tętna (HR) - oznacza to, że zapewne będziemy dostawać różne wersje firmware, tak jak w przypadku Mi Band 2 https://imgur.com/a/VCsVop3 O ile same zdjęcia mają już miesiąc, informację o czujniku przeczytałem dziś, więc postanowiłem się tym podzielić. Na zdjęciu widać, że diody w czujniku są w okręgu, zaś w wersji chińskiej są w prostokącie. W wersji firmware 1.2.0.8 znajdowały się też informacje o certyfikacji w urządzeniu, ale w nowej 1.3.0.4 zostały usunięte. Źródło
 13. Zenderable

  Mi Band 3 PL/mody

  @JacekVangelis To tylko wersja beta. Jeśli są trzy numerki (np. 3.4.4) to jest wtedy wersja stabilna, jeśli są cztery numerki (np. 3.4.5.1), to wersja testowa. Aktualnie są tylko po prostu poprawki błędów. Polecam tę stronkę: Changelogi dla Mi Band 3: https://geekdoing.com/forums/original-firmwares.7/ Dla Mi Fit: https://geekdoing.com/forums/mi-fit.12/ Jeśli w wersji beta jest aktualizacja firmware, to pojawia się tam odpowiedni post wraz z informacjami o zmianach. Np. w wersji firmaware 1.3.0.4 usunięto informację o certyfikacji z menu "About", dodano wsparcie dla większej ilości języków (lecz nadal nie odblokowano polskiego) oraz zmieniono ikonkę trybu cichego. Do tego zostały zaktualizowane zasoby do wersji v35, dodając animację flagi itd.
 14. Zenderable

  Mi Band 3 PL/mody

  @kernel Kolego, teoretycznie sam sobie zamówiłeś opaskę spoza Twojego kraju, z zagranicznej dystrybucji, więc czemu wymagasz języka polskiego? Mi Band 3 dopiero niedawno otrzymał certyfikację europejską, więc trafi też do europejskiej dystrybucji - jeśli wtedy nie będzie języka polskiego, to dopiero będzie można narzekać. Tak btw. język polski stąd jest oficjalny, po prostu w oryginalnym oprogramowaniu jest zablokowany i w którejś z kolejnych wersji już nie będziesz musiał pobierać zmodowanego Mi Fit. Stanie się to pewnie wtedy, kiedy ABC Data oficjalnie zacznie sprzedawać tę opaskę u nas. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 15. Zenderable

  Mi Band 3 PL/mody

  @sszymon Przecież trzy posty wyżej autor pisał, że wyszedł nowy update. Wystarczy zajrzeć do tematu i pobrać nową wersję zmodowanego Mi Fit.