Zenderable

Moderatorzy lokalni
 • Content Count

  1,019
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Zenderable last won the day on October 23

Zenderable had the most liked content!

Community Reputation

297 Excellent

About Zenderable

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/14/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lidzbark/Bydgoszcz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9T 6/64

Recent Profile Visitors

2,684 profile views
 1. Pamiętam, że chyba na Mi 9 też był taki błąd. To jest jakaś wada konstrukcyjna, że czytnik pod ekranem jest widoczny. Ja bym wymieniał na nowy model jeśli ci to przeszkadza.
 2. Zresetuj do ustawień domyślnych i pokaż zawartość APN internet. Przy domyślnych ustawieniach powinno wszystko normalnie działać. Osobiście mam oddzielną zakładkę na MMS, wszystko ustawione domyślnie.
 3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 4. Aktywny musisz mieć APN pod kategorią "Ogólny", czyli internet. Do MMS nie tykaj. Żeby wysyłać mmsy musisz mieć włączony internet. http://www.t-mobile.pl/konfigurator/web/
 5. Zaktualizowałem temat o GCAM 7.2. Polecam najnowszą wersję v.1.5.
 6. Zaktualizowałem temat o oficjalne TWRP. Usunąłem wszystkie nieoficjalne, by nie robić niepotrzebnego zamieszania. Oficjalne na pewno działa na Androidzie 9.0, a według readme tu: https://github.com/mauronofrio/android_device_xiaomi_davinci wspiera też Android 10. Jeśli ktoś chciałby, to jest nieoficjalne dostępne tutaj: https://forum.xda-developers.com/mi-9t/development/recovery-unofficial-twrp-xiaomi-redmi-t3960726 od tej samej osoby, ale budowane na bieżąco na ostatnich źródłach. Tam będą nowsze wersje, no ale myślę, że do podstawowych czynności lepiej trzymać sie stabilnego oficjalnego. Oprócz tego tutaj jest nieoficjalne Orange Fox Recovery R10.0 jeśli ktoś by chciał: https://t.me/RedmiK20GlobalOfficial/132085
 7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 8. Zenderable

  Problem z 4G

  Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 9. Nie przesadzam, mi nic nie zjeżdza. Naładuję wieczorem, to rano mam tyle baterii ile było wieczorem. Po prostu korzystam z możliwości nakładki MIUI - czyli: włączona opcja na automatyczne zamykanie aplikacji w tle po 30 minutach nieaktywności w panelu sterowania zaplanowane zadanie włączenia oszczędzania baterii od 23:00 do 7:00 zaplanowanie wyłączenie urządzenia od 2:00 do 5:30 włączony odpoczynek w Cyfrowej Równowadze od 22:00 do 6:00 Oprócz tego czasami sam wyłączam aplikacje w tle przed snem (kółeczko na dole z krzyżykiem). Nie ma bata, żeby coś się rozładowywało. Wystarczy potrafić korzystać z urządzenia, oczywiste jest to, że gdy zostawi się aplikacje w tle na noc, które będą działać to bateria się rozładuje...
 10. Ja nie mam żadnych problemów z drenażem baterii normalnie wytrzymuje mi bez problemu przynajmniej cały dzień od rana o 8 na uczelni (w tym udostępnianie hotspotu wifi) do wieczora. Wieczorem albo rano sobie telefon podłaczam, bo ladowarka zawarta w zestawie ładuje telefon w 30minut-1godzinę do połowy. Nie miałem problemów na starszym sofcie, nie mam na nowszym. Lepiej sprawdźcie jakie apki używacie, bo to może być Wasza wina. A jak wymagacie wytrzymałości na poziomie 3 dni+ to kupcie sobie Nokię 3310.
 11. @widaw Na 100% jest to menu ułatwień dostępu, sprawdziłem u siebie i pojawia mi się ludzik gdy to włączam. Może sie coś zacięło, zmień na chwilę wyświetlacz pełnoekranowy na gesty i z powrotem na przyciski. Włącz i wyłącz urządzenie.
 12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 13. Opiszesz dlaczego? W sensie np. ja też kompletnie nie korzystam z custom romów głównie przez problemy z deep sleep, bo nie potrafią tego naprawić i wątpię, że kiedykowiek to zrobią bo skończyła się era gdy customy były lepsze niż stock romy.
 14. To nie wina telefonu, a znany błąd: https://9to5google.com/2019/11/14/android-failed-backups-google-drive-issue/