Zenderable

Moderatorzy lokalni
 • Content Count

  824
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Zenderable last won the day on August 15

Zenderable had the most liked content!

Community Reputation

237 Excellent

About Zenderable

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/14/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lidzbark/Bydgoszcz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9T 6/64

Recent Profile Visitors

2,239 profile views
 1. @Dziarrra1988 Urządzenie rozłącza się z bluetooth? Czy po prostu grana muzyka się zatrzymuje?
 2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 3. Jeśli ktoś chciałby testować zamkniętą wersję Global Stable ROM, to jest rekrutacja: https://c.mi.com/thread-2382863-1-0.html?fbclid=IwAR2itwiBNuMVybhUPfO-ZHZ1BY0pZlsfkGGy_esY86VFqzDH6Guf7B_hR1g. Szybszy link: https://event.c.mi.com/global/apply/mipilot/. Nie przetestuję, bo u mnie nie ma aktualizacji do 9.8.15. Z Updatera nie chce pobrać, a na miui.dedyk nie udostępnili. Znaczy, że coś z nią nie tak...
 4. @k120 Pomyliło mi się, rzeczywiście bez APN zasięg powinien być, ale tak czy siak warto je sprawdzić... może przez blokowanie przez bramę sieciową nie ma też tego zasięgu. To jest PLAY, tego nie pomalujesz - u nich dzieją się dziwne rzeczy. U mnie w Orange na poprzednim modelu Mi 6 z ustawieniami APN IPv6 od Orange miałem problemy z poprawnym zalogowywaniem się do sieci, przez co nie było zasięgu, a internetu tym bardziej. Na Mi 9T też tak się dzieje, zasięg jest ale internet się psuje w niektórych przypadkach. Z resztą tak jak mówiłem, sprawdzać warto wszystko. Niech zadzwoni do PLAY, wymieni kartę SIM i zobaczymy czy będzie mu działać. Sprecyzuj.
 5. Szukaj w ustawieniach -> zarządzanie aplikacjami. Może uda się tam ją zatrzymać. Jeśli nie, to musisz to robić za pomocą roota.
 6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 7. Zmień kabel... przez jazdę po dziurach się odłącza przez to co chwilę pokazuje się animacja ładowania.
 8. Mi też przerywało, bo miałem podłączone jeszcze jedno urządzenie w samochodzie (transmiter FM). Odłączyłem transmiter i radio śmiga aż miło. Czy masz w aplikacji od słuchania ustawioną kłódkę (w ostatnich aplikacjach), włączony autostart oraz oszczędzanie energii bez ograniczeń?
 9. Trzeba czekać na aktualizację, tak samo jak problem u niektórych z zamglonym aparatem (trzeba zmienić tryb kilka razy).
 10. Ma dużo, jeśli APNy są niepoprawne to nie ma zasięgu, bo nie łączy z siecią... Wiele razy miałem tak na Mi 6. Jeśli masz Orange oraz ustawiony IPv6 to spróbuj udostępnić hotspot do komputera i następnie pobrać większy plik/kilka plików. Będzie błąd sieci. @Santos_1981 Nie pisz posta pod postem. Jedyne rozwiązanie to: Jeśli to nie wina APN, to wina sieci Play. Jeśli chodzi o brak zasięgu zza granicą w tej sieci to czytałem dzisiaj forum PLAY i sporo osób ma ten problem. Byłem kiedyś u nich i miałem wiele problemów. Ja bym proponował zmianę sieci. Nie jest to wina telefonu, bo u innych działa. Na forum PLAY czytałem, że pomaga wymiana karty SIM. Spróbuj włożyć swoją kartę też do innego telefonu bądź popróbuj z odpowiednim APN od PLAY.
 11. @atlantydas Masz odblokowany bootloader - ktoś obeznany może Ci wyczyścić telefon, ale dostać się do mobilnego portfelu jest bardzo ciężko poniekąd nie możliwe. Jeśli chodzi o powiadomienia o zrootowanym telefonie - w Magisk Hide ukryj każdą aplikację, która wyświetla taki monit. U mnie na 9.8.8 kompas działa, zaraz zaktualizuję i dam znać jak to wygląda na najnowszej wersji.
 12. Z jakiej masz sieci? Jeśli z Orange to trzeba zmienić ustawienia APN na IPv4. Pokaż też jaki masz preferowany typ sieci ustawiony. Nazwa: internet APN: internet Nazwa użytkownika: internet Hasło: internet Protokół APN: IPv4 https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Problem-z-konfiguracją-internetu-Orange-apn-internet/td-p/70159 Jeśli masz z innej sieci popatrz na ustawienia APN. Nie wiem czemu ale w Orange zasysa ustawienia APN na IPv6 przez co jest brak zasięgu/internetu w niektórych przypadkach.
 13. Aktualizacja tematu. Osobiście polecam wersję od extreme oraz używanie plików konfiguracyjnych do tego przeznaczonych.
 14. @atlantydas Polecam używać forumowej wyszukiwarki.
 15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.