Zenderable

Moderatorzy lokalni
 • Content Count

  1,031
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Zenderable last won the day on October 23 2019

Zenderable had the most liked content!

Community Reputation

298 Excellent

2 Followers

About Zenderable

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/14/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lidzbark/Bydgoszcz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9T 6/64

Recent Profile Visitors

2,839 profile views
 1. Normalnie korzystanie to jest. Włączasz oszczędzanie baterii, bo w nocy synchronizacja nie jest potrzebna (najlepiej zaplanowane zadanie np. od 23 do 7 rano), wyłączasz internet by nikt nie potrzebnie nie obudził (jak coś ważnego to się dzwoni), AOD samo się w nocy wyłącza i jedynie zostawiasz bluetooth dla smart zegarka. mi też leci max. 5% w nocy. Do tego zamykam aplikacje z pamięci, żeby nie potrzebnie sobie nie działały.
 2. @SultanKosmituff Oczywiście, że można. Wystarczy zrobić skrypt/ewentualnie w taskerze by wykonywało się to na przykład co każde uruchomienie telefonu. Nie zmienia to faktu, że po każdej aktualizacji trzeba na nowo zainstalować Magisk by mieć prawa roota do takich czynności, a czy TWRP takie coś potrafi zautomatyzować to nie mam pojęcia.
 3. Warto wspomnieć, że najnowsze wersje mają język polski.
 4. Akurat ja miałem ten błąd podczas korzystania z pierwszej wersji MIUI 11 w mapach Google, wydaje mi się, że ostatnio nie zauważyłem tego błędu. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 5. Tymczasem EEA też dostała aktualizację. Znowu ciekawa numeracja... z 11.0.3.0 na 11.0.1.0. Co do dostępności - aktualizację dostają członkowie Mi Pilot oraz losowi użytkownicy. To tzw. beta stable. Pewnie za tydzień będzie dla wszystkich. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 6. @meriox Wydaje mi się, że nie ma takiej opcji w ING. Ja wypłacam BLIKiem. Tak chodzi o instalowanie Magisk w TWRP. Co do tej certyfikacji w Xiaomi.eu - na niektórych modelach ona działa.
 7. Ciekawe jest to, że w sumie już dla wersji Global wersja 11.0.1.0 była ale z oznaczeniem PFJMIXM... widocznie aktualizacja wersji Androida nie jest warta dla Xiaomi kolejnego numerka.
 8. Ustawienia -> Połączęnia i udostępnianie -> Układ zabezpieczający -> mobilny portfel z HCE. Sprawdź potem czy możesz zapłacić w sklepie, jeśli tak to wszystko działa. Jeśli potem nadal w banku nie działa to wina banku. Pamiętaj, że co każdą aktualizację systemu musisz powtórzyć proces z chmod 440 i instalacją Magiska.
 9. Poradnik tyczy się najnowszej wersji MIUI, czyli MIUI 11. Na starszych wersjach opcje programistyczne mogą znajdować się w innym miejscu, musisz używać wyszukiwarki w ustawieniach. Wygląda na to, że masz syfMIUI, więc możesz już mieć ten bootloader odblokowany, sprawdź to: https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera. W tryb recovery wchodzisz źle, powinno się trzymać: Ogólnie zanim się za to weźmiesz to polecam poczytać dokładniej dział Tutoriale, zapoznać się z tematami, pooglądać jakieś filmy na YouTube z tym związane (wchodzenie w tryb fastboot itp.). Póki co to możesz sobie narobić więcej szkód, niż korzyści nie ogarniając tematu.
 10. Ogólnie pojawiło się chińskie stable MIUI 11 bazujące na Androidzie 10, więc niedługo możemy się spodziewać globala. [emoji6] Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 11. Ogólnie Xiaomi kompletnie nie skupia się na jakości wideo, od zawsze są takie problemy chyba na każdym modelu. Najlepiej chyba nagrywać w Full HD 30 FPS, bo na 60 fps nie działa praktycznie cyfrowa stabilizacja, a na 4K nie da się złapać ostrości, gdzie finalnie jakość wychodzi gorzej niż na FHD.
 12. Pamiętam, że chyba na Mi 9 też był taki błąd. To jest jakaś wada konstrukcyjna, że czytnik pod ekranem jest widoczny. Ja bym wymieniał na nowy model jeśli ci to przeszkadza.
 13. Zresetuj do ustawień domyślnych i pokaż zawartość APN internet. Przy domyślnych ustawieniach powinno wszystko normalnie działać. Osobiście mam oddzielną zakładkę na MMS, wszystko ustawione domyślnie.
 14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 15. Aktywny musisz mieć APN pod kategorią "Ogólny", czyli internet. Do MMS nie tykaj. Żeby wysyłać mmsy musisz mieć włączony internet. http://www.t-mobile.pl/konfigurator/web/