lucas_13579

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lucas_13579

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, posiadam RN7 i zastanawiam się nad kupnem rn8 pro, głównie chodzi mi o aparat. Jak oceniacie aparat w stosunku do 7 czy warto się przesiadać? Po recenzjach widziałem że szczegółowość aparatu jest lepsza w rn8 pro ale nasycenie jest moim zdaniem lepsze w RN7 i tryb nocny też chyba na korzyść RN7...z góry dziękuję za pomoc:)
 2. Tak, przesiadłem się po rn4 i rzeczywiście telefon do.rozmowy trzyma się dziwnie. Poza tym.czesto.miga mi podczas rozmowy ekran bo chyba nie umiem dobrze trzymać telefonu ;p
 3. Witam od kilku dni mam nowy egzemplarz RN 7. Zauważyłem że podczas niektórych rozmów mam takie ciche piszczenie w słuchawce, nie jest ciągle lecz przerywane i jak gdyby zależało od tego że się przemieszczam z telefonem. Czy ktoś miał podobny problem?
 4. lucas_13579

  RN7 czy RN8T

  Witam stoję w najbliższym czasie przed wyborem kupna RN7 albo RN8T. Proszę o opinie co wybrac, wiem że szalę może przechylić NFC ale główne kryterium to aparat (w jednym chyba matryce Samsunga w drugim sony) i bateria.z góry dziękuję za pomoc:)
 5. Cześć, przesiadłem się z Huawei na redmi note 4 (miuu 9.2.2.) i mam problem z odświeżaniem się widgety systemowego pogody, a raczej brakiem odświeżania. Pogoda aktualizuje się dopiero po wejściu w apke. Ustawiona jest jeżeli chodzi o działanie na baterii 'bez ograniczeń'. Ktoś wie co mogę jeszcze zrobić aby pogoda cyklicznie się sama odświeżała? Z góry dzięki za pomoc.
 6. Cześć, jestem świeżym użytkownikiem telefonu Xiaomi (redmin note 4, and. 7, miui 9) i mam pewien problem z systemową aplikacją sms. Otóż mam kilka konwersacji i po zamknięciu aplikacji (przyciskiem home) jak również wygaszeniu ekranu za każdym razem muszę najpierw wybrać osobę (konwersację) a dopiero potem otwiera się właściwe okno wiadomości z daną osobą. Jest to strasznie uciążliwe gdy np manewruję pomiędzy aplikacjami i jednocześnie ciągle piszę z tą samą osobą bo za każdym powrotem do aplikacji sms muszę wybrać najpierw konwersację, zamiast od razu odpisywać tej osobie - w związku z tym czy istnieje możliwość by aplikacja przez "pewien czas' zapamiętywała okno mojej ostatniej rozmowy i żebym nie musiał za każdym razem wybierać ponownie osoby z którą piszę? Z góry dziękuję za odpowiedź.