Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Najlepsze jakie mogę polecić, to nie hybryda, tylko zwykłe szkło, płaskie z zaokrąglonymi krawędziami (nazywają to 2,5D). Dobre powłoki, mało się palcuje, Nillkin Amazing H+. Niczego lepszego nie widziałem.
  2. Nie, nie możesz zablokować bl po wgraniu romu xiaomi.eu, bo zepsujesz telefon. Usługa "znajdź telefon" powinna nadal działać z odblokowanym bl, to nieprawdziwy komunikat.
  3. Telefon, Ustawienia (trzy kropeczki na górze po prawej) Asystent wybierania numeru, wyłączasz i prefiksu nie dodaje. Tylko nie wiem czy tu tkwi problem. Ja doinstalowałemKontakty i dialer z Miui. W nim nie działają kody (reszta przy dzwonieniu działa), w googlowym działają, a mam włączone dodawanie prefiksu.
  4. Ciekawe dlaczego rom na Europę dla Kambodży. W sumie nie ma to znaczenia, bo chyba tylko literkami w nazwie te romy się różnią.
  5. Kambodża, czyli powinien mieć normalnego globala fabrycznie.
  6. Jeszcze funkcja znajdź moje urządzenie w chmurze i lokalizacja powinna być włączona.
  7. Tylko twój telefon podświetla cały ekran i nie ma znaczenia co na nim jest. Dlatego nie ma AOD, a każda aplikacja symulująca diodę będzie żarła prąd.
  8. @demoxik Nie masz żadnego roota, ani odblokowanego bl, ta aplikacja jakaś nadgorliwa, albo ktoś dba o twoje zdrowie, żebyś nie jadł w McDonalds. Ten Root cheker pokazuje brak roota.
  9. FromWP

    Mi Note 11

    Fake jakich wiele. Komuś się nudziło.
  10. Odblokowanie bl nie wpływa na logowanie na inne konto, czy używanie bez logowania. Nie ma też żadnych ograniczeń co do kart sim jakich potem używasz. Możesz odblokowywać z tą samą kartą różne telefony. Co do ilości odblokowań na jednym koncie, nie wiem, bo to potrafi się zmieniać.
  11. Nie wiem, w sumie można zamiast szyfrowania w programie używać funkcji z Miui ukrywania plików, to też szyfruje (obok ukrywania). Microsoft robi chyba niezłe programy na Androida (podobno wychodzi im lepiej niż na Win). Sam używam tylko do pdf, Acrobata.
  12. A nie pojawia się opcja "Zapamiętaj mój wybór"? Wywal tego Wps offica, niewiele warty.
  13. Chmura dla kamer, to dodatkowa płatna opcja. W zwykłej darmowej przypisanej do konta Mi niczego nie zapisze.
  14. A nie pojawia się pole "Zapamiętaj mój wybór"? Jak nie to odinstaluj te "systemowe" aplikacje w których się otwiera, bo one systemowe raczej nie są, tylko preinstalowane w romie. Na przodzie jest AOD i pojawiające się ikony aplikacji z powiadomieniem.
  15. Tak będziesz miał. Tymczasowo możesz doinstalować miui contacts&dialer i też powinna zadziałać synchronizacja. Jedyne czego nie można, to ustawić dialera miui jako domyślnego.
  16. A w Amazfit jest widoczny? Ustaw z poziomu aplikacji. Koniecznie musisz to ustawiać z poziomu widoczności BT telefonu? Ktoś tu już napisał że prawdopodobnie będzie widoczny jak ustawisz to odblokowanie.
  17. Wszystkie wskazówki masz w samej aplikacji, wystarczy poszukać. Przytrzymujesz palcem ikonę Amazfit, klikasz w informacje i tam oszczędzanie energii na bez ograniczeń. Jeszcze uprawnienia i inne uprawnienia trzeba ponadawać.
  18. O tym oszczędzaniu zapomniałem, czyli jeszcze bez ograniczeń. Tylko cały czas dziwi to samoczynne zabieranie uprawnień.
  19. Podobno zaczęło działać po ponownym nadaniu uprawnień. Spróbuj oprócz autostartu, kłódki jeszcze raz nadać te uprawnienia:
  20. A mi pokazuje, nawet jak jestem w innej aplikacji i dzwoni, to w tym małym okienku jest zdjęcie dzwoniącego. Global stable 11.3.4.
  21. Na Mi 9 SE, Redmi Note 7 też bez problemów, a to już chyba drugie stabilne wydanie launchera z możliwością wyboru szuflady (wcześniej były alphy i miewały problemy).
  22. Zacytowałeś cały poradnik tylko po to żeby zadać pytanie o font? Nie wystarczy mały fragment wypowiedzi, albo sam autor? @nick autora
  23. Do Not Disturb, czyli nie przeszkadzać.
  24. Galerii się nie da, bo bez niej system się wywali. Wideo można bez problemu (przez adb oczywiście). @Antyhaker ten "kombajn" to raptem 25 MB po rozpakowaniu i nie trzeba go instalować, jedynie Java 11 musi być w systemie (fakt minimal adb to 2,5MB ale jakie to ma znaczenie?). Za to potrafi odinstalować i ponownie zainstalować w razie problemów (lub włączyć i wyłączyć). Pokazuje stan BL, potrafi z automatu pobierać najnowsze romy fastboot i flashować i jeszcze parę innych rzeczy. Dodatkowo wszystko masz jak na dłoni, bez wklepywania komend, jednym kliknięciem. Waży niewiele a może być pomocny. Jak wypróbujesz to przypuszczam że zmienisz zdanie.
  25. @t0tti89 masz w toturialach na tym forum jak usunąć bez roota, poszukaj. To ma być adb na kompa, nie telefon. A chyba najlepszy program do tego i nie tylko tu: https://github.com/Szaki/XiaomiADBFastbootTools/releases
×
×
  • Dodaj nową pozycję...