port14

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About port14

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Telefonik posiada żonka . Sam trochę się nim pobawiłem i tak ogólnie to dla mnie jest ten A3 do przyjęcia. Dodam że z racji wieku nie jestem już bardzo wymagającym użytkownikiem , dużo z neta nie korzystam , a teraz przy dość słonecznym dniu pożyczyłem na chwilę telefonik wyszedłem na balkon i według mnie daje radę chociaż na pewno mogło by być lepiej. Sprawdzę jeszcze wieczorem jak w ciemnym pomieszczeniu się sprawuje , ale samo działanie otwieranie aplikacji itp. jest naprawdę dość szybkie.
 2. Parę dni temu otrzymał aktualizację zabezpieczeń datowaną na 5.08.
 3. Z jakiej dystrybucji macie telefony ? Ja mam kupiony w Euroag... Funbox 3 i żadnych problemów z wifi .
 4. Najnowszy model Xiaomi z czystym Androidem jest już w sprzedaży u autoryzowanych sprzedawców na Polskę. Warto by żeby właściciele tego Smartfona podzielili się wrażeniami z obsługi , działania , ewentualnymi problemami w codziennym użytkowaniu MI A3.
 5. Właśnie zaciąga MIUI V10.3.5.0 PFGUXM . Po naszemu Optymalizacja: zaktualizowano poprawkę zabezpieczeń systemu Android do lipca 2019 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu. Blokada ekranu, pasek stanu, cień powiadomienia Nowość: Przedstawiamy konfigurowalny zegar blokady ekranu (Ustawienia> Ekran blokady i hasło> Ustawienia zaawansowane). Nowy zegar ekranu blokady nie działa z motywami innych firm. Poprawka: Nie można przywrócić głośności nośnika po otrzymaniu powiadomienia Wzmacniacz prędkości gry Poprawka: Czas trwania rozmowy bez użycia rąk nie był poprawnie wyświetlany w Game Turbo Mi Cloud Optymalizacja: ulepszona synchronizacja na wielu urządzeniach.
 6. Przeczytaj tu https://www.mi.com/pl/support/warranty/
 7. Właśnie pobiera nową wersję oprogramowania MUI V-10.3.4.0 PFGEUXM . Aktualizacja zabezpieczeń 2019.05.05
 8. Wybierając w menu telefonu Ustawienia nie masz -sieci bezprzewodowe i komórkowe? i następnie karty sim i sieci komórkowe ?
 9. Nie miałem takiego przypadku .
 10. Pobiera - MIUI -V10.3.3.0 PFGEUXM . Aktualizacja bezpieczeństwa 2019.05.05.
 11. Wprawdzie mam Redmi N.7 ale chyba będzie tak samo karty sim i sieci komórkowe-klik- nazwa operatora-klik- punkty dostępu
 12. Euro RTV Redmi N 7 posiada od ABC Data a jeżeli się nie mylę jest to importer Xiaomi dla Polski.
 13. Mam na swoim Redmi N 7 identyczną sytuację , kilka razy sprawdzałem , dodam że specjalnie zdjełem szkło które miałem na ekranie.
 14. Właśnie tel. pobrał nową wersję oprogramowania V 10.3.2.0 PFGEUXM
 15. Drugi , na pierwszym miałem ikonkę na ekranie ..