Jump to content

t0tti89

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

t0tti89's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak na szybko co zauważyłem w V.13.0.4.0 - Tryb Ciemny dla aplikacji, nie można dostosować w ustawieniach bo żadna aplikacja się nie pojawia. - Aplikacja Aparatu zielona kropka przy przednim aparacie która nie znika. - Stabilizacja obrazu, nie ma takiej opcji w ustawieniach na "sztywno" - Nowe Super Tapety, nigdzie ich nie ma. Są faktycznie jakieś w aplikacji motywy ale jakość kalkulatora i 15 fps
 2. Też to właśnie zauważyłem, szkoda bo jest to denerwujące.
 3. Czy da się zmienić ustawienia aparatu a dokładniej wideo na stałe? Chce nagrywać w 1080p/60 fps zawsze ale za każdym razem muszę zmieniać to ręcznie bo jest przypisane na sztywno 1080p/30 fps : /
 4. Ja też tak zrobiłem, nawet w pokemon go było 50-60 fps ale po jakim czasie wróciło do normy czyli 30... Da się jakoś na sztywno ustawić odświeżanie do danej aplikacji lub gry? Bo u mnie ta metoda z 90hz działa tylko przez jakiś czas.
 5. Tak tylko cała zabawa polega na tym, że Ty masz wybór a u mnie jest na stałe 10 sekund.
 6. Always on display możliwy tylko na 10 sekund to jakiś celowy zabieg czy błąd którego nie chce im się naprawić? Bo widzę że nie tylko ten telefon ma z tym "problem"
 7. U mnie jeszcze nie ma ma, ale jak naprawili to poczekam. Idąc za ciosem jest na ten model już jakiś dobry GCam?
 8. A jakie masz ustawienia powiadomień spotify itd?
 9. Mam mały problem i nie wiem jak to ogarnąć, zainstalowałem sobie spotify. Wszystko jest ładnie pięknie ale jak już przestaje słuchać muzyki i zamykam aplikacje to powiadomienie cały czas wisi na belce (poniżej). Próbowałem zmienić ustawienia powiadomień ale to nic nie daje, powiadomienie cały czas jest i zajmuje miejsce na inne. Nawet jak zostawiłem telefon na noc, ubiłem wszystkie aplikacje w tle to i tak dalej tam siedzi, jakby na stałe :/ czy da się coś z tym zrobić?
 10. Mam trochę inny problem i nie wiem jak to ogarnąć, zainstalowałem sobie spotify. Wszystko jest ładnie pięknie ale jak już przestaje słuchać muzyki i zamykam aplikacje to powiadomienie cały czas wisi na belce (poniżej). Próbowałem zmienić ustawienia powiadomień ale to nic nie daje, powiadomienie cały czas jest i zajmuje miejsce na inne. Nawet jak zostawiłem telefon na noc, ubiłem wszystkie aplikacje w tle to i tak dalej tam siedzi, jakby na stałe :/ czy da się coś z tym zrobić?
 11. Witam czy to jest ten lepszy czy gorszy wyświetlacz? Bo już się pogubiłem
 12. Właśnie, jaki plik konfiguracyjny polecacie do GCam?
×
×
 • Create New...