Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Dlaczego? Nie wiem. Obejść chyba nie można. Ustaw sobie bardzo blisko, wtedy trzeba niemalże dotknąć telefonu, żeby się odblokował.
  2. @korbielow dawno temu, ale kilka razy flashowałem ten telefon. Z romami wydanymi po tym jak wprowadzili blokadę wejścia w edl pomimo prawidłowej konfiguracji, sterowników zawsze miałem problemy z flashem w edl. Jedynie w fastboot bezproblemowo. Odpaliłem teraz starego R3s, wylogowanego z konta i z zablokowanym bl. Dodałem konto i urządzenie z poziomu opcji programistycznych W stanie blokady Mi (nie z menu konta w ustawieniach ogólnych) i zero błędów, dodało się! Tylko musi być w nim karta sim z aktywnymi danymi i wyłączone WiFi (z włączonym zgłaszało błąd połączenia).
  3. Net monsterem. Pokazuje z jaką stacją jest połączony, i z bazy danych jakie częstotliwości ta stacja obsługuje. Wyświetla LTE+ czyli agreguje. W mieście praktycznie cały czas ma LTE+.
  4. Jak jesteś w roamingu międzynarodowym to obowiązują zasady twojego operatora, nie wiem czy i jaki darmowy pakiet masz. Przecież już wcześnie napisałem że możesz zapłacić jak telefon połączy się z zagraniczną siecią.
  5. @marcin19883 te dwa agreguje, żona ma w Playu RN7.
  6. Nie. Chyba że jesteś blisko granicy i telefon połączy się z zagraniczną siecią.
  7. Jeszcze oszczędzanie baterii przez daną aplikację, to działa częściowo niezależnie od ogólnego ustawienia oszczędzania (ogólne oszczędzanie może to włączyć, ale wyłączyć nie zawsze potrafi). W zarządzaniu aplikacjami musisz wejść w te które mają mieć wyłączone i tam ustawić oszczędzanie baterii "Bez ograniczeń". Dodatkowo może coś ustawiłeś w automatycznym czyszczeniu pamięci. Założenie kłódki na uruchomioną aplikacje powinno to dla danej aplikacji wyłączyć.
  8. @Kasia1504 to ja też. Musiałby wypowiedzieć się ktoś kto ma identyczny telefon, rom i MiFita. Dziwne to że aplikacja ma nadane uprawnienia, nie są cofane w systemie, a ona przestaje je widzieć.
  9. A nie robisz w międzyczasie jakiejś optymalizacji w Panelu sterowania?
  10. Jeżeli jeszcze tego nie robiłaś, to spróbuj odinstalować tego MiFita i zainstalować ponownie od nowa. Bez odparowania opaski.
  11. Mi chyba nie musiałeś, a jak znam życie to prawdopodobnie właśnie tam leży problem.
  12. Ja nie wiem co tam ma ustawione, zobaczyłem napisałem.
  13. Tak to norma. Blokowanie jest w wiadomościach jak klikniesz w daną wiadomość, szczegóły, zablokuj i zgłoś spam.
  14. Na ostatnim zrzucie w Pokaż elementy masz: Zaplanowany, zmień na: Zawsze, bo może coś zaplanowałeś a nie wiadomo co.
  15. @Kasia1504 Tak to dodanie MiFita do listy z powiadomieniami zupełnie niepotrzebne, ale prawdopodobnie masz już rom z Androidem 10 i MiFit miewa z nim problemy. Masz najnowszą wersję MiFita 4.0.15?
  16. Chyba wszystkie Mi 9 Lite mają B20. A dla Ciebie mam dobrą radę, wyjmij kartę sim, będziesz miał lepsze wyniki. Przecież i tak telefonu nie używasz, a spadło Ci 15% baterii po dobie od zakończenia ładowania i to przy słabym sygnale sieci! O co chodzi?
  17. Skutecznie skleiłem już dwa. Takim wynalazkiem: "Klej syntetyczny do ramek/dotyków ZHANLIDA T-7000 (czarny)"
  18. Nie instaluj apk przy włączonej przeglądarce z jej poziomu, bo to ona proponuje ponowne pobranie zupełnie bez sensu. Instaluj z poziomu Menedżera plików, tam się pojawi w sekcji apk pobrany plik. Jaką wersję AOD masz obecnie sprawdzisz w Ustawieniach, Aplikacje, Zarządzaj aplikacjami i tam na górze po prawej kliknij w trzy kropeczki i kliknij w Pokaż wszystkie aplikacje (jak masz wybrane Ukryj usługi systemowe), tam powinieneś mieć Ekran zawsze włączony.
  19. Żona ma RN7 i może minimalnie mniej zużywa baterii (nie ma amoleda?), ale też trudno porównywać bo zupełnie inaczej tego telefonu używa. Ja mam normalnego globalnego globala 11.3.4 (nie EEA), bez żadnych kombinacji, z zablokowanym BL. Osobiście uważam (to moje przekonanie) że tak pod względem bezpieczeństwa jest najlepiej. Jedynie odinstalowane to co mi niepotrzebne przez ADB shell. Dla mnie największy problem globala, to te pokopane źle zaimplementowane do Miu aplikacje: dialera, kontaktów i wiadomości od Googla (w konsekwencji brak możliwości nagrywania rozmów), reszta mi nie przeszkadza i chyba potrafię ją ogarnąć.
  20. Niestety wygląda na to że teraz już niczym nie można naładować do 100% trochę starszych egzemplarzy. Sprawdziłem na dwóch Bip-ach (2, 1,5 roczne), różnych ładowarkach, przez USB z kompa, powerbankiem. Sam Bip przerywa ładowanie, niby ikona pokazuje, ale prąd 0mA.
  21. Już wiesz, bo nieprecyzyjnie napisałem, że w aktualizacjach.
  22. Samo nie. Musisz 10 razy kliknąć w logo wersji miui w ustawieniach, informacje o telefonie, pojawi się w menu możliwość instalacji z pliku i trzeba to uruchomić.
  23. Podobny dźwięk działający również przy wyciszonym jest jak szukasz telefonu opaską, czy zegarkiem. Nie masz niczego takiego i aplikacji MiFit?
  24. U Ciebie tak i widać jedynie niewielki spadek ostrości w samych rogach kadru.
  25. Może wam rozmycie tła działa cały czas, to chyba jedyne wytłumaczenie, bo kartka z przykładów na żadnym zdjęciu nie leży płasko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...