Jump to content

xLukasz

Użytkownicy
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

729 profile views

xLukasz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. Zdjąłem szkło Bizon żeby założyć nowo zakupione i patrzę a na ekranie są bąbelki. Dopiero ogarnąłem, że miałem założone oryginalnie jakaś folie na ekran. To normalka?
 2. Kupiłem 2 szkla za 50zl od Bizon i jest tragedia. Jedyny plus, że przylega po bokach, ale bąble są i szkło jest tak grube, że dotyk działa bardzo słabo. Szuka czegoś tylko do ochrony przed rysami, aby dotyk był sprawny.
 3. Dziwne. Wczoraj cały dzień miałem problem, a dzisiaj ani razu. W sumie napisałem o zwrot do sklepu i zaczął działać. W Google też nie znalazłem nikogo z takim problemem.
 4. Hej, Dzisiaj zauważyłem, że wszystkie te 3 a najczęściej power i głośność w dół nie zawsze reaguja na wciskanie. Ktoś tak ma?
 5. Gdyby to był Mi Band 4, to miało by sens.
 6. Hej, Kupiłem żonie ten sam zegarek. Poszliśmy na spacer (ten sam XD) i po powrocie do domu u niej było dwa razy MNIEJ kroków niż u mnie. Czy ktoś mi to wytłumaczy? AŻ ~3500 kroków różnicy?
 7. Nie mogę znaleźć info co zmienili. Ktos coś?
 8. Do mnie dotarł w 3 albo 4 dni. Mam go już miesiąc i 0 problemów.
 9. Nie widzę opcji skrócenia tego procesu aby wgrać same emotki. Dobrze by było, aby ograniczyć modyfikowanie zegarka.
 10. @kotw wszystko ok po wprowadzeniu emotek?
 11. Fajnie, jakby dało się w 100% ustawić swoją tarcze. Dajcie znać jakby ktoś z Was znalazł sposób na to.
 12. Potwierdzam, działa. Ale emotki też by się przydały.
 13. 1. Nie uzywam 2. Dla mnie wszystko jest ok 3. Teraz - gdy jest opcja dodania polskich znaków i emotek, jestem jak najbardziej zadowolony. Mogliby dodać opcje automatycznej blokady po x sekundach zamiast samego wygaszenia ekranu. 4. Miałem ten lub podobny model na ręku i kompletnie mi nie podpasowal.
×
×
 • Create New...