xLukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About xLukasz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

172 profile views
 1. @Remek I co, masz coś na ten język polski? Ja póki co znalazłem emotki
 2. Nie ma opcji czy ja nie widzę, aby opaska sama się blokowała po jakimś czasie? Fajnie, że można ją zablokować na sztywno.
 3. Szczerze, jest to problem. Te ? zamiast polskich znaków utrudniają czytanie. Może jest jakiś sposób aby samemu to wgrać?
 4. 1. Jak długo czekało się język polski w BIPie? 2. Nie ma opcji wyłącz. A tak w ogóle to jak to działa? Korzystasz z always on display?
 5. 1. Wiadomo coś na temat języka polskiego? 2. Jak wyłączyć opcje odblokowania telefonem? 3. Korzystacie z aplikacji amazfit czy innej - o ile można. 4. Można wgrać inne tarcze? 5. Czy da się jakoś ustawić czułość zegarka - podświetlania tarczy? Tzn ruch ręki. 6. Można wyłączyć GPS lub włączyć tryb oszczędzania energii? 7. Ile trzyma wam na jednym lądowaniu? 8. Jakieś dodatkowe porady, tricki? 9. Czy da się zlokalizować zegarek korzystając z jego GPS? Np na telefonie komputerze. @Remek @kotw
 6. @Remek Wygląda jakby nie miał minusów? Gdzie kupowales? Za ile? Warto czekać na oficjalną dystrybucję? Nie widzę aby istniała video recenzja po polsku?
 7. Cześć, Nie znalazłem tematu o nim na forum, więc założyłem nowy. Czy ktoś z Was posiada go już na swoim ręku? Co o nim myślicie?
 8. Jak się okazało jest to taki efekt wizualny. Gdzieś pewnie można to wyłączyć. Mimo braku update do miui 11 dostałem to. Okazało się, że dostało się tam coś, co go blokowało. Tak jakby zakleil się. Wcianalem go i działa.
 9. U żony zadziałało z Indiami. U mnie przetestowałem okolo 10 regionów i nic.
 10. Dziwna sytuacja, bo mam to od dziś. Nie znalazłem nic na ten temat, więc pytam was. Nie uchwycilem w pełni tego blasku, ale mniej więcej tak to wygląda. Pojawia się tylko podczas wysuwaną / chowania aparatu.
 11. Myślałem że jest może jakiś trick na naprawę tego. Mam jeszcze pytanie co do kodu do sprawdzenia legalności. Skąd go wziąć? Ten na 20 znaków. Kupiłem w dragonist.pl
 12. Cześć, Minął tydzień użytkowania telefonu z czego że 2 zdjęcia zrobione przednim wysuwanym apratem i odmówił posłuszeństwa. Najpierw wyświetla się nie może go odpalić przy czym trzeszczy bo próbuje się wysunąć, następnie chce go skalibrowac ale mu się nie udaje. Telefon nigdy nie upadł. Non stop leży na stole...
 13. Wiecie coś na temat następnego update miui kiedy będzie?
 14. I jak tam po update? Ten dodatkowy ekran ma strasznie mało możliwości dostosowania..