xLukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About xLukasz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. Do mnie dotarł w 3 albo 4 dni. Mam go już miesiąc i 0 problemów.
 2. Nie widzę opcji skrócenia tego procesu aby wgrać same emotki. Dobrze by było, aby ograniczyć modyfikowanie zegarka.
 3. @kotw wszystko ok po wprowadzeniu emotek?
 4. Fajnie, jakby dało się w 100% ustawić swoją tarcze. Dajcie znać jakby ktoś z Was znalazł sposób na to.
 5. Potwierdzam, działa. Ale emotki też by się przydały.
 6. 1. Nie uzywam 2. Dla mnie wszystko jest ok 3. Teraz - gdy jest opcja dodania polskich znaków i emotek, jestem jak najbardziej zadowolony. Mogliby dodać opcje automatycznej blokady po x sekundach zamiast samego wygaszenia ekranu. 4. Miałem ten lub podobny model na ręku i kompletnie mi nie podpasowal.
 7. @kotw dobra robota! Tak się tylko zastanawiam co w przypadku gdy wypuszcza aktualizacje? Chyba powinno się nadpisac co spowoduje utratę Twoich zmian. Te emotki są kolorowe czy mają taki dziwny kolor? Pozostaje tylko menu w języku angielskim.
 8. @kotw testowałes emotki z tego filmu? I jak, dowiedziales się czegoś?
 9. @Remek I co, masz coś na ten język polski? Ja póki co znalazłem emotki
 10. Nie ma opcji czy ja nie widzę, aby opaska sama się blokowała po jakimś czasie? Fajnie, że można ją zablokować na sztywno.
 11. Szczerze, jest to problem. Te ? zamiast polskich znaków utrudniają czytanie. Może jest jakiś sposób aby samemu to wgrać?
 12. 1. Jak długo czekało się język polski w BIPie? 2. Nie ma opcji wyłącz. A tak w ogóle to jak to działa? Korzystasz z always on display?
 13. 1. Wiadomo coś na temat języka polskiego? 2. Jak wyłączyć opcje odblokowania telefonem? 3. Korzystacie z aplikacji amazfit czy innej - o ile można. 4. Można wgrać inne tarcze? 5. Czy da się jakoś ustawić czułość zegarka - podświetlania tarczy? Tzn ruch ręki. 6. Można wyłączyć GPS lub włączyć tryb oszczędzania energii? 7. Ile trzyma wam na jednym lądowaniu? 8. Jakieś dodatkowe porady, tricki? 9. Czy da się zlokalizować zegarek korzystając z jego GPS? Np na telefonie komputerze. @Remek @kotw
 14. @Remek Wygląda jakby nie miał minusów? Gdzie kupowales? Za ile? Warto czekać na oficjalną dystrybucję? Nie widzę aby istniała video recenzja po polsku?