-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Niestety teraz motywy działają chyba we wszystkich lokalizacjach. U mnie jeszcze w PL nie i ciągle mam ustawioną Szwajcarię (Mi9 Lite). Jak nie masz tego po wyłączeniu WiFi, to trzeba by zabrać uprawnienia do WiFi albo ogólnie do danych motywom. Tylko dziwne, że inni tego nie mają. -
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Nie, nie mam takiego czegoś. Masz najnowszą wersję motywów 1.5.6.7-global? -
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Ale to nie są stricte reklamy, tylko jakaś funkcjonalność motywów. Może jakieś ulubione zaznaczyłeś i na tej podstawie podpowiada które mogą Ci się spodobać. Albo na podstawie tych które ściągnąłeś. Nie mam tego u siebie, ale jakąś grupę "Latest for your taste" mam. MSA mam wywalone od zawsze i zresetowaną, wyłączoną personalizację reklam w ustawieniach Miui. -
Mi Note 10 - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na mrosi temat w Dyskusja ogólna
Przecież z powiadomieniem AOD masz to samo, tylko dodatkowo od razu wiesz co powiadamia. Nie mruga, ale jest kolorowa ikona na zablokowanym ekranie. Ale jak nie możesz bez diody żyć, to telefon nie dla Ciebie. -
RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Obsługuje, dlaczego miałby nie obsługiwać? Może nie wszystkie pasma potrafi agregować, ale to inna kwestia. -
Windows nie łączy się z telefonem po USB
FromWP odpowiedział(a) na papadopulus temat w Problemy techniczne
To chyba nic więcej nie możesz zrobić. Miałeś jakąś aktualizację romu, po której to się stało? Raczej problem oprogramowania. Chyba pozostaje na razie jedynie komunikacja przez WiFi, ftp w menedżerze plików. -
Windows nie łączy się z telefonem po USB
FromWP odpowiedział(a) na papadopulus temat w Problemy techniczne
Chyba sam nie możesz. A jak w opcjach programistycznych ustawisz dla usb domyślne przesyłanie plików i podłączasz wybudzony telefon do komputera, to też nie działa? -
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Nie ma czegoś takiego. Jest jedna blokada i działa przy uruchamianiu i na włączonym. W nowszych w tych bez czytnika odcisku dodali odblokowanie twarzą, co może trochę ułatwiać. -
Mi Note 10 - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na mrosi temat w Dyskusja ogólna
A co by dioda zmieniła, nie trzeba z diodą odblokować żeby zobaczyć co przyszło? Dioda to proteza powiadomień, szczególnie jednokolorowa, mruga do Ciebie, tylko nigdy nie wiesz o co jej chodzi, zanim nie odblokujesz. Powiadomienia AOD z Whatsapp działają bez problemu. -
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Chodziło mi tylko o to że do porównania, nawet wizualnego trzeba wyświetlić ten sam obrazek, a najlepszy do tego będzie jakiś używany do testowania. Zawierający jakąś skalę szarości (tzwn klin) i inne kolorowe elementy. -
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Ale to z założenia bez sensu, dodatkowo wprowadzi do oceny wyświetlacza działanie balansu bieli i ekspozycji aparatu. Jedyną sensowną rzeczą jest wyświetlenie na porównywanych ekranach tego samego obrazka testowego, jakiegoś typu "monitor test". Ustawienie jasności identycznej (nie 50% bo to 50% wcale nie musi być rzeczywistą wartością). Dopiero wtedy można cokolwiek porównywać, ewentualnie zmieniać w ustawieniach wyświetlania. Z takiego testu nic nie wynika, nie wiem czym robiłeś zdjęci, ale automatyka aparatu ustawiła wszystko po swojemu i nie można tego porównywać. -
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
A co masz ustawione w kolorystyce? Ekran w twoim telefonie pod względem nasycenia, kontrastu, maksymalnej jasności powinien być porównywalny z tym w S8. Jedynie ostrością i szczegółowością może odbiegać, bo w S8 jest sporo wyższe ppi. W ipsi-e ostrość przy tej samej rozdzielczości będzie zawsze lepsza, reszta raczej nie. -
Mi Note 10 - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na mrosi temat w Dyskusja ogólna
Nie bardzo rozumiem co w tym momecie opisujesz. -
Będzie szczepionka na koronawirusa, to i przez bt nie będzie się rozprzestrzeniał.
-
Mi Note 10 - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na mrosi temat w Dyskusja ogólna
Tak, po tygodniu może trochę rozładować, strasznie szybko! Używam na innym telefonie i zużycie przez AOD jest w porównaniu z resztą pomijalne. Mam ustawione na "zawsze wyświetlaj". To jest po prostu wygodne i o wiele lepsze od jakiejś migającej diody. -
Mi Note 10 - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na mrosi temat w Dyskusja ogólna
W amoledzie nie ma czegoś takiego jak podświetlenie ekranu cały czas. Ale tak, musi być włączone AOD. Niestety nie wszystkie aplikacje będą tam wyświetlały ikony powiadomień, bo ciągle to AOD jest trochę ułomne. -
Bierz 2s jak priorytetem cena, albo 3h jak chcesz mieć minimalnie lepszy filtr (prawdziwe Hepa), czyli z własnym wyświetlaczem. Do 2s też potem włożysz lepszy filtr od 3h, bo pasują. Co do sierści, to cudów się nie spodziewaj. W powietrzu będzie mniej, ale to osiada na wszystkim i każdy ruch powietrza podnosi to do góry.
-
mi9 samoczynne nawiązywanie połączeń
FromWP odpowiedział(a) na babciahania temat w Problemy techniczne
Koleżanka już rozwiązała swój problem (na innym forum). Miała po prostu włączone automatyczne odbieranie połączeń. -
RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Funkcjonalność Novy jest ok (o ile wszystko działa prawidłowo, ale nie zawsze tak jest), niestety graficznie to "kaszana forever" -
IMEI - sprawdźmy na jaki kraj został przeznaczony nasz Mi 9 Lite
FromWP odpowiedział(a) na Boomers temat w Dyskusja ogólna
Żadnych istotnych różnic nie widzę, poza tym że ładny jest. Czujnik światła działa identycznie jak w tym na Kambodże, niestety najgorzej (przy słabym świetle) w moim który jest na Malezję. -
Tam dostaje tylko 5V. Możliwe, że coś z softem się porobiło i przy QC (powyżej 5V) działa źle.
-
Możliwe że to uszkodzenie sprzętowe gniazda, albo portu. Chyba jedyne co można zrobić żeby wykluczyć soft, to reset do fabrycznych i jak nadal będzie źle to raczej usterka fizyczna. Nie było chyba jakichś masowych zgłoszeń takiego problemu.
-
IMEI - sprawdźmy na jaki kraj został przeznaczony nasz Mi 9 Lite
FromWP odpowiedział(a) na Boomers temat w Dyskusja ogólna
Dwa nowe mi się trafiły zakupione w PL w nieautoryzowanym sklepie. Pearl White 6/128 Luxemburg, Aurora Blu 6/128 Kambodża. Co do pudełek i wyposażenia, to wszystkie wersje globalne mają to samo, znaczek CE i na pudełkach symbole krajów a w zasadzie ich języki w załączonej instrukcji obsługi.
