Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Mam podobnie. Na to nie ma rady, ale ekran cały. Ostatnio żonie wymieniłem, bo pokruszone odłamki brzegów kaleczyły.
  2. Nie chodzi o rzucanie, tylko ogólne wrażenia z użytkowania. Ten Nillkin nie sprawia problemów, ma niezłe powłoki oleofobowe co powoduje że używanie telefonu z nim nie wpływa na nic negatywnie. Co do hydrożela napisałeś że poślizg gorszy. Ja ma tego Nillkina i nic się nie dzieje. Żona też, ale w innym telefonie i już dwa razy jej wymieniałem, bo co chwila jej telefon ląduje na podłodze (mam jeszcze dwie sztuki w zapasie).
  3. Czyli spełnił swoją rolę. Ciekaw jestem wyników testów tego hydrożela. Ten Nillkin to chyba najlepsza opcja, ale oczywiście potrafi się uszkodzić.
  4. Raczej nie, dlaczego miało by być zresetowane? Google może pamiętać ID urządzenia i poprosić o hasło do ostatniego konta na którym było zalogowane w momencie próby zalogowania na inne konto googla. Nie zawsze tak się dzieje, ale widzę że mechanizm googla działa coraz lepiej.
  5. Tyle że nie wiadomo jakie konto googla, o haśle nie wspomnę. Wgranie romu MiFlashem powinno pomóc, tylko nie ma pewności, że po uzyskaniu dostępu do sieci nie wyświetli się komunikat, że to urządzenie było przypisane do konta googla z prośbą o podanie hasła do tego konta.
  6. Chyba nie ma. To wygląda jakby pamiętało hasło blokady ekranu, ale konto googla raczej założyła. Próbowałeś jeszcze raz zrobić wipe z poziomu tego ekranu recovery?
  7. U mnie ciągle działa. Jedyny błąd to rozpoznawanie numeru dzwoniącego w nagraniu, potrafi bzdury pokazywać. Może dlatego że używam VoLTE.
  8. To była wada jakiejś jednej serii Tianmy. Nie martw się na zapas. W iPhonach tego nie zgłaszali, a w wielu lcd Tianmy były fabrycznie montowane.
  9. Jak ten z prawej nie ma włączonego trybu czytania i takie same ustawienia kolorystyki w wyświetlaczu, to raczej różne wyświetlacze. A który lepszy, to trzeba by jakiś obraz testowy wyświetlić i ocenić.
  10. https://miuipolska.pl/forum/topic/41867-xiaomi-mijia-360°-home-security-1080p-problem-z-połączeniem/?do=findComment&comment=555003
  11. A jaki preferowany typ sieci masz ustawiony w Informacje o telefonie 1 (jak karta włożona do slotu 1). Próbowałeś wkładać do drugiego slotu? U siebie mam tak:
  12. Nie nie wiem czy i jak to działa.
  13. Konkretnie to nie wiem, trzeba poszukać. Na stronie supportu globalnego polskiego kontaktu brak. https://www.mi.com/global/support/contact czyli globalny. Może serwisy autoryzowane w Polsce też mogą pomóc, albo Mi center z tego forum.
  14. Nie ma innej drogi, tylko kontaktu z suportem Xiaomi. Trzeba udowodnić że się jest prawowitym właścicielem telefonu (dowód zakupu), jak uwierzą, może pomogą.
  15. Jest na liście nie wspieranych, czyli nic nowego nie ma i nie będzie
  16. FromWP

    Smart cover lite

    Niezbyt dobry pomysł z tym etui. Twój telefon chyba nie ma czujnika Halla, a tylko z takim czujnikiem moim zdaniem, etui z klapką ma sens. U Ciebie może to działać tylko w oparciu o czujnik zbliżeniowy. Musisz w tym programie pogrzebać w opcjach czujnika zbliżeniowego (proximity sensor).
  17. FromWP

    Smart cover lite

    Niezbyt dobry pomysł. Twój telefon nie ma czujnika Halla, a tylko z takim czujnikiem moim zdaniem, etui z klapką ma sens. U Ciebie może to działać tylko w oparciu o czujnik zbliżeniowy. Musisz w tym programie pogrzebać w opcjach czujnika zbliżeniowego (proximity sensor).
  18. Nie, nigdzie nie ma takiej opcji. Telefon zawsze można wyłączyć.
  19. Tak słychać rozmówcę. Czy będzie działać zawsze, nie wiem, ale ze zwykłym acr nie było słychać.
  20. Wyszukaj w Ustawieniach, Powiadomienia ekranu blokady i odznacz Otwórz panel powiadomień...
  21. Spróbuj Cube ACR, u mnie na tym samym telefonie działa. Było chyba na tyle dobre, że ze sklepu Google wywalił, ale na apkmirror jest https://www.apkmirror.com/apk/catalina-group/call-recorder-cube-acr/call-recorder-cube-acr-2-3-173-release/call-recorder-cube-acr-2-3-173-5-android-apk-download/
  22. Nie da się. Ale jak już sobie poustawiasz to zapamięta obydwa układy z i bez szuflady.
  23. Całkowitą. Nie umiesz po prostu skonfigurować launchera z szufladą. Ustawienia ekranu bez szuflady nie mają nic wspólnego z tymi z szufladą. Trzeba wszystko od początku poustawiać. To są dwie różne rzeczy. Przytrzymaj jakąś ikonę w szufladzie i przesuń na ekran główny. Zrób tak ze wszystkimi ikonami które chcesz mieć na ekranie głównym. Te które chcesz mieć w doku przesuń z ekranu w pole doka. To wszystko.
  24. A mi wygląda na to że masz słownie jedną ikonę na ekranie głównym i żadnej w doku. Czyli nie skonfigurowany. Nie da się dodać ikon? Po przesunięciu palcem do góry na ekranie, tak jak wskazuje strzałka nie masz wszystkich aplikacji?
  25. I co się dzieje, wywala się launcher, czy brak wyboru w Ustawieniach, Ekran główny szuflady?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...