Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Ta opcja jest dostępna w Panelu sterowania. Video toolbox. Możliwe że po resecie przywróciło starszą wersję i może tego nie być. Można ręcznie aktualizować Mi security do bety, albo najnowszego stable https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-security/miui-security-3-9-8-release/
  2. Tu jest lcd i przy maksymalnej jasności niezależnie od wyświetlanego obrazu (jasne, czy ciemne elementy) będzie pobierał taką samą maksymalną ilość prądu. S20 z amoledem i maksymalną jasnością, ale ciemniejszym filmem będzie pobierał mniej, a wyświetlając bardzo jasne elementy więcej. Tu trzeba brać pod uwagę jaki obraz jest wyświetlany podczas testu, w lcd nie ma to znaczenia. A czy S20 działał Ci w testach dłużej? Bateria niby taka sama.
  3. Chyba żartujesz. Wytrzymuje Ci 7 h przy maksymalnej jasności i to jest problem z baterią? Takie czasy i temperatury są jak najbardziej w normie.
  4. Wczoraj pomagałem znajomemu w uruchomeniu Mi9T z Plusa i żadnych śladów brandowania nie miał. Bardzo dobrą cenę mu dali, 1290 zł w nieoprocentowanych ratach za 6/128Gb.
  5. Najciemniej jest pod latarnią. Tu jest prościej. Na głównym ekranie Amazfita przesuń do góry dolny biały pasek. Rozwiniesz menu z treningami i innymi skrótami.
  6. Możesz. Będzie wszystko ok. Rom jest ten sam, jedynie czas dystrybucji dla poszczególnych lokalizacji różny.
  7. Trzeba było pisać że kupiłeś chińską wersję.
  8. Przytrzymać ikonę, kliknąć w informacje i tam jest dostęp do danych. Powinno być jak na moim zrzucie. Ale obawiam się że bez edycji APN nie zadziała.
  9. Oczywiście że obsługuje. Sprawdź czy MiHome ma dostęp do danych mobilnych. A jak masz kartę sim od Orange, to trzeba niestety edytować APN i wywalić z niego protokoły ipv6 zostawiając tylko ipv4.
  10. Zresetował się systemowy menedżer pulpitu. Pobierz ręcznie, aktualizuj i będziesz miał szufladę https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-release-4-18-0-2021-06171552-release/miui-system-launcher-release-4-18-0-2021-06171552-android-apk-download/
  11. Możesz sobie ustawić tak samo. Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Skróty przycisków i ustaw Przycisk menu jako Pokaż pasek ostatnich aplikacji. Możesz też podzielić ekran i mieć obydwie aplikacje, o ile działają na podzielonym ekranie. W Miui masz dużo więcej możliwości, tylko trzeba je znaleźć.
  12. Zainstaluj Lightrooma. Lightroom camera robi w dng, o ile telefon rawy obsługuje. W Mi 9 Lite to działa, a w systemowym aparacie też brak opcji raw.
  13. Weź do ręki lupę i sprawdź co jest napisane na ładowarce. Powinieneś dostać 18 W-atową QC3.0. Na takiej podane są 3 wartości napięcia ładowania 5, 9, 12 V i odpowiadające im maksymalne natężenia.
  14. @Boomers U mnie aż tak źle nie było. A problemy z tymi aplikacjami googla, czyli dialerem, kontaktami i wiadomościami prawdopodobnie szybko się nie skończą. Ciągle poprawiają, ale nadal nie można bezpośrednio użyć nr telefonu z wiadomości (trzeba język systemu na angielski zmienić, wtedy to działa). Dobrze że synchro z chmurą Mi historii połączeń i wiadomości już jest dostępne bez kombinowania.
  15. Właśnie mi się zainstalowało na tą wycofaną 11.0.2 (global Mi). Zobaczymy co poza aktualizacją zabezpieczeń poprawili.
  16. Ty akurat możesz zainstalować globala dla Indonezji. To jest chyba najlepsze rozwiązanie.
  17. Na osłabienie dotyku nie. Tryb kieszonkowy trzeba włączyć. Ustawienia, Ekran zawsze włączony i ekran blokady.
  18. Skontaktuj się z bok tmobile. Może coś powiedzą (jak trafisz na rozgarniętą osobę). Plus uruchomił 5G i tylko kilka modeli Huawei potrafiło z tym działać. Na razie to reglamentują.
  19. Na razie Tmobile nie zapowiada sprzedaży tego modelu. Orange i Play mają go za chwilę sprzedawać. Możliwe że u nich 5G zadziała (jak uruchomią). Z 5G tak jak z Volte, każdy z operatorów ma trochę inne rozwiązania. A poza tym 5g nie jest lepszy od A70?
  20. @Horacy266 Miałem ten telefon kilka dni i też tak się ten czujnik zachowywał. Czyli nie jest to wada twojego egzemplarza tylko wina romu. Może przyszłe wydania to naprawią. W Xiaomi trochę zbyt często ten problem występuje, ale czasami potrafią to naprawić.
  21. Jak nie działa jak działa? Na tyle na ile może działać działa. Na AOD nie działa, bo nie może działać. To jest zrobione dla Miui12 i w nim ma działać. Jak Ci nie działa z tą aktualizacją systemową z Miui to zainstaluj Tapety Googla ze sklepu, z tym też działa. Chyba czegoś nie ogarniasz.
  22. To pobierz White room, albo sam poszukaj takich które ci pasują. Juz wiesz o co chodzi.
  23. Oprócz jasności obiektywu zależy to jeszcze od fizycznej wielkości matrycy, czyli skali odwzorowania. Sprawdziłeś jakie wymiary ma ta matryca w Asusie w porównaniu z RN8? Nie chce mi się szukać, ale prawdopodobnie jest sporo mniejsza, a połączenie jasności i skali odwzorowania może robić dużą różnicę. Możliwe że nawet nie ma AF tylko ustawioną ostrość na sztywno na około 1 m (fix focus) bo tak bywało w telefonach z przed kilku lat. Ai przynajmniej teoretycznie można w RN8 wyłączyć. To że trend na rozmywanie, to inna bajka.
  24. Bo nie każdy motyw ma Ikony tych aplikacji. W zasadzie większość nie ma, bo te aplikacje są tylko w romach globalnych. Pobierz np motyw New planet, albo White room. Ikony z tych motywów się zmienią.
  25. Tak zostaną, razem z pobranymi motywami. Niedługo dostaniesz aktualizacje romu i motywy będzie można pobierać w naszym regionie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...