Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Odinstaluj aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu https://miuipolska.pl/fc-launchera-oreo-poradnik/
  2. Bez sprawdzenia nie dowiemy się
  3. Na Telegramie pojawiła się przed chwilą nowsza stable V4.17.0.1886
  4. To stary, nie wspierany program. A co odinstalować napisałem. Aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu. Ustawienia, programy, ustaw pokazywanie systemowych aplikacji, znajdź Systemowy menedżer pulpitu i odinstaluj aktualizacje.
  5. @harrysopot jak była aktualizacja, to trzeba ją odinstalować. Systemowy menedżer pulpitu, odinstaluj aktualizacje.
  6. Po prostu odinstalować aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu. Niestety zresetują się ustawienia ikon i pulpitów.
  7. Spróbuj wymusić w ustawieniach sim roaming np. tmobile. Potem wróć do automatycznego wyboru. To zresetuje ustawienia dla twojego konta. Jak masz rzeczywiście to włączone przez Play. Był taki problem i to pomagało.
  8. Nie ma, ale pal sześć ikonę, bo poprawili współpracę z routerami. Miewałem od samego początku problemy z WiFi, a teraz zniknęły. Żony RN7 nadal ma, czyli tu coś poprawili.
  9. @Alalala nie zaszkodzi jeszcze oszczędzanie baterii bez ograniczeń i kłódka.
  10. A przywracałeś po wipe coś z jakiejś kopii zapasowej? Może tu leży problem.
  11. Tylko wipe z poziomu systemu i tak odbywa się w recovery. Prawdopodobnie przypadek że akurat pomogło z poziomu recovery.
  12. A ja polecam. Kilka rzeczy poprawili i na razie nic nie "laguje".
  13. Właśnie samo się znalazło i pobieram. Cała paczka 2,3 Gb przez OTA.
  14. Bo lokalna kopia zapasowa odkąd pamiętam żasze coś psuła i nadal psuje. Widżety no najmniejszy problem, bo samo jej wykonanie potrafiło nawet dane niektórych aplikacji, albo logowań kasować. Jedyna to rada nie robić tych kopii zbyt często.
  15. Jesteś pewny że nic się nie zmienia? Trzeba rozwinąć dolny pasek informacyjny i tam powinno być sterowanie
  16. Nie. Wszystko działa płynnie. Spróbuj zainstalować aktualizację Systemowego menedżera pulpitu do najnowszej alphy. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-18-0-1825-04302008-release/
  17. Nie masz praktycznie zasięgu. Modem pracuje pełną mocą żeby utrzymać síę w sieci.
  18. Przy zmianie z EEA na global i odwrotnie na 99% można zablokować. Kilka osób tak zrobiło. Jak z Indonezją nie wiem.
  19. Bo prawdopodobnie zły rom pobrałeś. Trzeba znaleźć rom fastboot. Rozpakować najlepiej w katalogu głównym dysku i wskazać w MiFlasz ten katalog. Rom masz np tu: http://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.PFGMIXM/lavender_global_images_V11.0.5.0.PFGMIXM_20200115.0000.00_9.0_global_c45ed905f1.tgz
  20. Najlepszą opcją jest pobranie romu fastboot i instalacja MiFlashem w trybie fastboot. Nie będziesz musiał się zastanawiać.
  21. Samego systemu nie pobierzesz. Pobierasz całą paczkę romu, wgrywasz do pamięci i instalujesz z poziomu twrp. Co chciałeś wgrać i co pobrałeś? W żadnym z poradników nie ma żeby robić wipe system! To robi się samo w momencie instalacji aktualizacji.
  22. Przy odblolowanym bootloader płatności nie działają. Trzeba kombinować. Zyska tylko dialer i wiadomości od Xiaomi, a reszta ograniczenień z powodu odblokowanego bootloadera pozostanie. Głowy nie dam, ale chyba na romie Indonezja można zablokować bl, bez uceglenia telefonu.
  23. Jedyny rom wart zainteresowania dla Ciebie to wersja na Indonezję. Będziesz miał dialer i wiadomości z Miui i działające NFC. Global nic nie zmienia względem EEA.
  24. Musisz odblokować bootloader żeby wgrywać w trybie fasboot.
  25. Ale takiej jeszcze nie ma. Nie masz romu EEA. Masz global.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...