Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Wszystkie, we wszystkich nowych telefonach, nie tylko Mi10pro. Może jest kilka wyjątków np global dla Indonezji.
  2. Nigdy nie zamula. Jak Ci cokolwiek zamula, to na pewno nie wbudowany antywirus.
  3. Że Mi 9T to lepsza opcja to tu się z tobą zgodzę. Nie ze wszystkim, bo w spasowaniu, ekranie i warstwie oleofobowej żadnej różnicy nie widzę. Tylna klapka inna, ale czy gorsza, nie wiem. Możliwe że bardziej podatna na zarysowania, ale może się nie potłucze. 9T działa zauważalnie szybciej, ma też lepszy czytnik linii papilarnych i dla mnie najważniejsze, dialer z kontaktami i wiadomości Xiaomi, czyli również natywne nagrywanie rozmów. Używanie SD w obecnych czasach to moim zdaniem nieporozumenie, chyba że z konieczności. Mam też od wczoraj Mi Note 10 Lite i ma tylną klapkę zrobioną z tego samego materiału co Mi 9 Lite. Dodatkowo najgorszy wyświetlacz. Nie dość że powyginany, to z zieleniejącą bielą przy patrzeniu pod kątem. Po kolei od dołu do góry Mi 9 Lite, Mi Note 10 lite, 9T.
  4. Mam w tej chwili Mi 9 Lite i Mi 9T. Nie widzę wielkiej różnicy w czasie pracy. Fakt, że ja używam intensywnie, 4-8h sot dziennie, czyli kilka dni bez ładowania niewykonalne. Co do porównania WiFi z LTE, to przy podobnym użytkowaniu na WiFi dzienny sot potrafi być o 30% wyższy od LTE. Przy bardzo dobrym sygnale sieci, przy słabszym różnica może być większa. A tak z czystej ciekawości, z jakiego powodu zamieniłeś lepszy na gorszy?
  5. W czasie rzeczywistym nie działa, więc nie ma czego wyłączać. To jest mocno osadzone w systemie i całkowite wyłączenie raczej niemożliwe. Wystarczy nie używać skanowania.
  6. Poczeka na rom dla twojego "ginkgo". Ten jest dla "willow". Dodatkowo dla wersji globalnej, a nie global EEA z oficjalnej polskiej dystrybucji.
  7. Możliwe. Różnica w zużyciu energii pomiędzy wifi a danymi mobilnymi jest spora. Dodatkowo to zależy od wersji romu. Nie wiem jaką masz, ale ostatnią aktualizacje wycofali głównie z powodu prądożerności.
  8. Tu nie chodzi o ustawienia oem unlock, tylko dodanie konta w zakładce Stan odblokowania Mi. Niestety bez działającego systemu i opcji programistycznych nie zrobisz tego. Pozostaje próbowanie innymi narzędziami (działającymi w trybie recovery, nie fastboot) albo serwis.
  9. @zalko W menu nie ma chyba żadnych dodatkowych ustawień dotyczących tych przycisków. Po prostu przesuwa się w lewo i na końcu powinien być edytuj. Motywy też chyba zmieniają tylko wygląd. Etui fabryczne, tel z polskiej dystrybucji. Gdyby nie ten bezsensownie pogięty ekran to reszta ok. Dodatkowo patrząc pod kątem biele stają się zielonkawe. W Mi 9 Lite i 9T nie ma tego efektu. Chwilowo mam wszystkie 3 to mogę porównywać.
  10. Coś u Ciebie się porobiło. Bawię się Mi 10 lite od wczoraj i mam tą opcję (Miui 11.05)
  11. Zainstalować Android tv remot control ze sklepu. Mi box nie ma podczerwieni, a Mi pilot nie działa po bt, dlatego się nie dogadają. Podobno kiedyś obsługiwał.
  12. Od pewnego czasu to nie działa z językiem polskim. Jak zmienisz język systemowy na angielski to powinno zadziałać. Google, albo Xiaomi dało ciała.
  13. Tak. Zegarek lub opaska Xiaomi, Amazfit. Z żadnymi innymi urządzeniami nie działa w Miui odblokowanie w pobliżu googla. Może jeszcze jakiś dodatkowy soft, ale wątpię.
  14. Niekoniecznie pomoże. Mam te usługi operatora, aplikację wiadomości googla i nie działa w Play. Znajomy ma identyczny telefon, wersję wiadomości, ustawienia i działa. Wygląda na to że włączają sukcesywnie, przynajmniej w Play.
  15. Z twrp na EEA też powinno się wgrać, tyle że z wipe.
  16. Doinstalowałeś wiadomości Googla? Nawet jak Ci sie udało, to chyba w tym telefonie nie będzie działało. Jedynie w modelach które mają domyślnie wiadomości od Googla.
  17. @pkonrad a masz twrp, czy stockowe recovery? Podobno z twrp każdy może zainstalowac.
  18. Z BipOs nie pomogę, bo nie wgrywałem, nie wiem jaka tam jest wersja GPS itd. Wiem jedynie, że jak uruchomisz trening bez telefonu, z poziomu Bip-a, to GPS nie będzie działał prawidłowo.
  19. To znaczy że GPS nie łapie fixa. Są trzy możliwości. 1. Masz wgraną jakąś nie działającą wersję gps (nr wersji pokazuje np Gadgedbridge) 2. Wersja GPS jest dobra, ale nie współpracuje z firmware. 3. A-GPS nie jest z aktualizowany. Z oryginalnym FW i oficjalnym MiFit, lub Amazfit działa to bez problemu. Łapanie fixa trwa kilka, kilkanaście sekund, czyli trochę dłużej od pomiaru ciśnienia, ale pokazuje pozycję i wysokość.
  20. Musisz poczekać, może się wyjaśni. Awaria była, polegała na braku internetu po LTE. W 3G był. Problemy z automatycznym przechodzeniem z 3G na LTE w niektórych modelach na niektórych romach w telefonach Xiaomi rzeczywiście były zgłaszane.
  21. To wina T-mobile. Mieli awarię LTE i powoli naprawiają. https://downdetector.pl/status/t-mobile/
  22. Może nie działać z niektórymi motywami, lub ikonami z innych motywów. Na klasycznym powinno. Mam ustawiony klasyczny z ikonami z motywu White room i działa. Dodatkowo niektóre ikony z White room są animowane. Są też zamienniki ikon telefonu, kontaktów i wiadomości od Googla.
  23. Albo, przytrzymujesz ikonę aplikacji, informacje, powiadomienia, pokazuj liczniki przy ikonach aplikacji.
  24. Nie wiem, ale zawsze możesz zduplikować Mihome i dla duplikatu ustawić serwer EU, wtedy na pewno będziesz widział.
  25. Bo to strona forum, nie chmury Mi w której to jest. Tą trzeba otworzyć i się zalogować https://i.mi.com/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...