Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Może nie blokuj od razu bootloadera, czyli wybierz opcję clean all (bez lock). Jak coś pójdzie nie tak, będziesz mógł próbować ponownie. Zablokujesz później.
  2. W sumie głównie nazwą, ale jak w Xkomie to na 90% miałeś EEA, czyli ten https://bigota.d.miui.com/V11.0.9.0.PCXEUXM/willow_eea_global_images_V11.0.9.0.PCXEUXM_20200522.0000.00_9.0_eea_ef896cff18.tgz
  3. Ale tylko ty możesz wiedzieć jaki miałeś.
  4. @HexiaNp tu https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/#comments tylko romu fastboot potrzebujesz. Jaki potrzebny, global, czy global EEA?
  5. Najlepiej Miflash-em rom fastboot.
  6. Napisałem gdzie powinna być. Gdzieś w sieci widziałem jak to naprawić, ale nie pamiętam gdzie. Czasami pomaga reset do ustawień fabrycznych, ale to trochę zachodu i nie wiem czy pomoże. Znalazłem. Podobno można za pomoca komputera i komendy adb. Trzeba ściągnąć pakiet sdk platform toos (na Windows). Zezwolić na debugowanie usb w telefonie. Uruchomić na kompie cmd w rozpakowanym katalogu Platform tools. Wpisać komendę adb devices, jak telefon wykryty to wpisać adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default . Ludzie piszą że to zadziałało.
  7. Raczej nie obsługuje. Ikona "edytuj" w panelu ustawień powinna być po przesunięciu palcem w lewo, na drugim ekranie.
  8. Nie będzie. Ta aplikacja nie jest Ci do niczego potrzebna. Nie wiem nawet czy program zbierania kredytów Mi działa w naszej lokalizacji. Temu to najprawdopodobniej służy. Sam też to odinstalowałem.
  9. FromWP

    Zlokazlizowanie mi band 4

    Nie ma. BT to jedyny sposób komunikowania się z opaską.
  10. @innyreader a wyszedł taki? Tu historia romów https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/toco/roms-global-stable/
  11. Launcherem aktywności ze sklepu
  12. Ugreen, Aukey, Xiaomi, albo jakikolwiek inny. Zawsze może trafić się wadliwy, nawet uznanej firmy, a przypadkowy za 5 zł może działać bez problemów. Kupiłem Baseusa za 25 zł (na pewno oryginał) 5A, a coś w nim nie kontaktuje i tylko czasami uruchamia się szybkie ładowanie.
  13. Niewiele osób go kupiło. Jest ciekawy za względu na 5G, ale czy, jak, kiedy i wjakiej sieci będzio to w nim działało, nie wiadomo. A ja ktwoje wrażenia? Bo na opinii sprzedawcy z Media Expert, czy innej sieciówki to bym się nie opierał.
  14. @electro69 automatycznej jasności nie naprawili. Ciągle samoistnie zjeżdża zbyt nisko i ręczną korektę pamięta tylko przez chwilę (może jest trochę lepiej). Bateria całkiem dobrze, po 15 godzinach od ładowania zostało 64% przy SOT 3 godziny (dane głownie po WiFi). Żadnego oszczędzania, ze wszystkim włączonym (WiFi, bt, dane, gps)
  15. @mini21 Tmobile i Play reklamują i sprzedają Xiaomi (głównie Mi10Lite z 5G) i w tych sieciach prawdopodobnie będzie działało. W Plusie na pewno nie, jak w Orange, nie wiem.
  16. No może nie działać. Nie ma twojego telefonu na liście urządzeń obsługujących 5G w Plusie. Tam są tylko telefony Huawei (te nowe bez usług Googla), jeden Samsung i jeden ZTE, plus jeden router. 5G w Plusie to na razie bicie piany, działa tylko w celach marketingowych. Plus pod względem technologicznym to chyba obecnie najbardziej zapóźniona sieć. Dodatkowo Domy Centrum, Rotunda są na granicy zasięgu, a Metro politechnika poza zasięgiem 5G. Nawet dla wspieranych telefonów.
  17. Na te pytania odpowiem po kilku dniach używania. Minęło raptem kilka godzin od instalacji. Zresetowałem program Device Health Services odpowiedzialny za działanie automatycznej jasności i zobaczymy. Telefon działa, na razie niczego niepokojącego nie zauważyłem. Ty masz prawdopodobnie wersję EEA dla której jeszcze tego nie ma.
  18. Tych dla amoledów nie będziesz miał. Inne w aplikacji motywy.
  19. Nie masz czego sprawdzać. Na 99% jest tak jak napisałem. Tu dowód, lista romów dla twojego telefonu i twój obecny rom wycofany (rolled back).Ale jest już do pobrania nowszy z Miui12 https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/davinci/roms-eea-stable/
  20. Poczekać. Nic się nie dzieje, a za chwilę powinieneś dostać aktualizację do Miui12. Nie dostajesz aktualizacji bo masz najnowszą wersję, którą nie wszyscy dostali.
  21. Masz włączone gesty i ten pasek przy gestach w Miui 12 miał czemuś służyć. Coś się dzieje jak go klikasz?
  22. Prawdopodobnie dostałeś rom który został wycofany, stąd taki komunikat. Jak klikasz pobierz ostatnią wersję, to też jej nie pobierze, bo wycofana. Ostatnia oficjalna wersja ze strony to V11.0.5.0.QFJEUXM, a ty masz 11.0.6
  23. SMS-em uruchomisz jak go wyślesz z oficjalnie wspieranego telefonu. Z Xiaomi zawsze dostaniesz odpowiedź, że nie wspiera. Na pewno nie zadziała. Można jeszcze przez BOK, albo najszybciej przez czat w aplikacji play24. Pytałeś czy po uruchomieniu usługi trzeba jeszcze kodami uruchamiać ustawienia, czy samo się zrobi. Samo się nie zrobi, trzeba kody wklepać.
  24. Samo z siebie chyba nie ma szans na zadziałanie. Bez kodów opcje volte i vowifi nie będą dostępne w ustawieniach. Chyba że jest jakaś opcja włączenia tego zdalnie przez operatora, ale Play tego na pewno nie robi.
  25. Pierwszy bo to pełna wersja. Tylko nie wiem czy pozwoli na instalację, bo widzę że w kilku miejscach linki do pobrania zniknęły. Do EEA są. Mogli jak to ostatnio często robią wycofać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...