Jump to content

onken

Użytkownicy
 • Posts

  346
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi K40 Pro PocoF3

Recent Profile Visitors

1,304 profile views

onken's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

13

Reputation

 1. a jak sobie poradzić z brakiem połączeń nie odebranych jak wybiorę dialer googla ?
 2. Tak, przepraszam. Z rozpędu zapomniałem o edycji. Ale dziwny objaw mam bo nawet jak wybiorę dialer z googla to nie pokazuje mi wtedy nie odebranych połączeń. Czyli identyfikację SPAMu ma tylko z tych "softowych" dialer googla ?
 3. Ale dziwne bo certyfikacja jest, i na root i bez root A jak dodałem props do magiska to kartę pozwolił dodać ale w sprawdzaniu zabezpieczeń nadal pokazuje ze mam kłopot bo modyfokowane urzadzenie Safetynet i cts profile przechodzi pass ( zewnętrzne apki )
 4. Nie pomyślałem że global będzie takie kłopoty robił Już siedzi xiomi.eu, certyfikacja google jest z marszu Edit Niestety mimo certfikacji google play, magisk + zygisk + deny list zwraca mi google wallet ze tego telefonu nie mozna skonfigurowac do płatności zblizeniowych, co zrobić ?
 5. Pacjent: Poco X4 Pro 5G Po odblokowaniu bootladera nie mam certyfikacji dla sklepu Play ( ROM Global - z końcówką 09 ) Czy na miui Polska będzie certyfikowany ? Przez to nie działa Portfel google 😕
 6. Co to ma do rzeczy ? U mnie to samo, od czasu aktualizacji do Portfela google mam teraz komunikat że moje urządzenie nie spełnia wymogów bezpieczeństwa no i klapa... Ktoś zna rozwiązanie ?
 7. ok, jasne To przetestuję jak dostanę zgodę na unlock. A mam mały kłopot z siłą wibracji. Jak mam ustawiony dzwonek na jakąś głośność to wibracje są bardzo słabe - albo mam takie wrażenie. A jak przychodzi podwójna wibracja o tym że mam nie odebrane połączenie jest wtedy sporo mocniejsza niż podczas dzwonienia. Da się to jakoś ustawić wibracje na mocne na stałe ?
 8. @Kacper Skrzypek A jeszcze jedno. ten soft do poco X4 Pro różni się od tego fabrycznego globala ? Mam głównie na mysli czy ma opcję włączenia AOD na stałe ( w fabrycznym global nie da się ) I poprawka zabezpieczeń jest z jakiego miesiąca ?
 9. ok, już chyba załapałem A jak myślisz, jest szansa ze lada moment wyjdzie już w pełni działający ROM z Andkiem 12 ? Bo rozumiem że problemem jest brak bety czy globala do tego modelu opartym już na Andku 12 ? ( co jest dziwne bo to przecież nowy fon a brak mu Andka 12 )
 10. Jak w temacie... Bo już się pogubiłem, chcę koniecznie z działającym NFC
 11. Pytanie Który soft mam wgrać aby działało NFC ?? I czy będzie oparty na android 12 ? Obecnie mam fabryczny GLOBAL 13.0.6 Telefon POCO X4 PRO 5G
 12. Panowie, pomozcie... Kupiłem nowego Mi stick 4k i nijak nie mogę dopasować odpowiedniego odświeżania.... Jak ustawie na Netflix to HBO Max źle działa.... Refreshrate pokazuje tylko jedno domyślne odświeżanie ustawione z menu Brak opcji network debugging w opcjach dewelopera i nie mam żadnego rozbudowanego whitelist ( tu mam tylko do wyboru jedną częstotliwość która jest ta domyślna z systemu ). Automat nie działa bo na jak mam 23.97 to HBOMAX nie przełącza na 25 klatek a tylko 3 materiały na HBO max są w 23.97
 13. Odkopię temat, zakupiłem sobie Mi stick 4K i mam problem z przełączaniem między 23,97 a 25 ( 50 Hz ) klatek refreshrate pokazuje tylko jedną czętotliwosc do wyboru czyli to co ustawie w menu 😕 To działa na Adroid TV 11 - jakieś pomysły ?
 14. Miałem pisać, musiałem sam i sprawdziłem A wiec działa i Android 12, jak na razie całkiem sprawnie na Mi11 Lite, a także root na Magisku 23 ( wersji 23000 ) czyli jeszcze z natywną opcją hide.
 15. Witam koledzy. Chciałem żonie zainstalować system już na nowym Androdzie 12 ale potrzebuje do tego też użyć magisk i pewnie z opcją hide. Czy ktoś już przerabiał ten temat na A12 ? Nie chciałbym uceglić telefonu 😕
×
×
 • Create New...